Mieszkanie, ul. Bokserska

Bokserska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 890 000 zł
  • 56 m²
  • 15 892,86 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Wróblewski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bokserska

Bokserska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

890 000 zł

56 m²

15 892,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bokserska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

890 000 zł 56 m² 15 892,86 zł/m²

Piętro:
2/7
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/7

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (15 892,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3 pokojowe 56m2 z balkonem i 2 sypialniami łazienką i toaletą.

Design, Ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% PCC | 0% Prowizji)

Zainwestuj w przyszłość bez zbędnych kosztów na start. Oferujemy zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza oszczędność 2% na podatku PCC, brak prowizji oraz niższe opłaty notarialne. (...)

Agent

Paweł Wróblewski

535 530...

535 530 404

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Wróblewski

535 530...

535 530 404

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Wróblewski

Zostaw telefon, oddzwonimy