Mieszkanie, ul. Broniewskiego
Broniewskiego, Bielany, Warszawa, mazowieckie
- 655 000 zł
- 41,75 m²
- 15 688,62 zł/m²
Biuro .
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Broniewskiego
Broniewskiego, Bielany, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Broniewskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
655 000 zł 41,75 m² 15 688,62 zł/m²
3/10
2
1970
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 655 000 zł (15 688,62 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 41,75 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/10
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 900 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 ŚCIANY Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 66916/3098/OMS
Lokalizacja
- Adres: Broniewskiego, Bielany, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
2 pokojowe mieszkanie 42 m położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku.
Blok po remoncie, w trakcie remontu ulica z wydzieleniem miejsc parkingowych.
Mieszkanie po remoncie.
Okna PCV.
Odnowiona kuchnia.
Instalacje po wymianie .
UKŁAD :
- salon z balkonem ok.18m,
- nieprzechodni pokój (11 m),
- oddzielna kuchnia (6m),
- korytarz
- łazienka (3m). (...)
884 884...
884 884 153