Mieszkanie, ul. Geodetów
Geodetów, Ochota, Warszawa, mazowieckie
- 650 000 zł
- 37 m²
- 17 567,57 zł/m²
Anastazja Kużown...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Geodetów
Geodetów, Ochota, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Geodetów
Zaktualizowane: 15 maja 2026
650 000 zł 37 m² 17 567,57 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
9/10
2
1973
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
9/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1973Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 650 000 zł (17 567,57 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1973
- technika budowy: wielka płyta
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 750 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 0 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 0 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WAWAARTHOME, zaktualizowane: 15.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Geodetów 4, Ochota, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, jezioro
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, kino, teatr, kawiarnia, pub, fitness, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw