Apartament, ul. Chełmżyńska

Chełmżyńska, Rembertów, Warszawa, mazowieckie

  • 468 000 zł
  • 32 m²
  • 14 782,06 zł/m²

Zdjęcie

Biuro Obsługi

Skontaktuj się

Apartament, ul. Chełmżyńska

Chełmżyńska, Rembertów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

468 000 zł

32 m²

14 782,06 zł/m²

Apartament, ul. Chełmżyńska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

468 000 zł 32 m² 14 782,06 zł/m²

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Develop Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2125/12204/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

- Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów.
- Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja.

BRAK PODATKU PCC
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA

Dodatkowo
- cena brutto miejsca postojowego w garażu podziemnym: 39 000 zł
- cena brutto miejsca postojowego naziemnego 27 000 zł

Możliwości aranżacyjne
- wysokość pomieszczeń: 2. (...)

Agent

Biuro Obsługi

725 007...

725 007 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro Obsługi

725 007...

725 007 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości