Apartament, ul. Lazurowa
Lazurowa, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 3 650 zł
- 42,60 m²
- 85,68 zł/m²
Bartosz Sontowsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Lazurowa
Lazurowa, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Lazurowa
Zaktualizowane: 19 maja 2026
3 650 zł 42,60 m² 85,68 zł/m²
parter/4
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 650 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 42,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 2755/19413/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku zrealizowanej przez Dom Development, przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.
Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, idealny do wypoczynku, oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. (...)
576 788...
576 788 844