Mieszkanie, ul. Piękna

Piękna, Warszawa, mazowieckie

  • 2 600 000 zł
  • 73,14 m²
  • 35 548,26 zł/m²

Zdjęcie

Eliza Rudnicka-W...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Piękna

Piękna, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

2 600 000 zł

73,14 m²

35 548,26 zł/m²

Mieszkanie, ul. Piękna

Zaktualizowane: 18 maja 2026

2 600 000 zł 73,14 m² 35 548,26 zł/m²

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 600 000 zł (35 548,26 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 73,14 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2013
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43249/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam do zaprezentowania piękny apartament na ul. Pięknej w samym sercu Warszawy.

Bardzo wysoki standard wykończenia budynku. Do apartamentu przynależy komórka lokatorska i 1 miejsce garażowe w garażu podziemnym (zakup nieobowiązkowy, miejsce garażowe i komórka mają osobne KW, cena za garaż 150.000 zł, za komórkę 50. (...)

Agent

Eliza Rudnicka-Wąsińska

602 451...

602 451 200

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Eliza Rudnicka-Wąsińska

602 451...

602 451 200

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.