Apartament, ul. Kierbedzia

Kierbedzia, Warszawa, mazowieckie

  • 841 000 zł
  • 33,80 m²
  • 24 881,66 zł/m²

Zdjęcie

Marek Bielawski

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kierbedzia

Kierbedzia, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

841 000 zł

33,80 m²

24 881,66 zł/m²

Apartament, ul. Kierbedzia

Zaktualizowane: 18 maja 2026

841 000 zł 33,80 m² 24 881,66 zł/m²

Piętro:
1/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 841 000 zł (24 881,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 650 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzia, w nowoczesnym budynku zrealizowanym przez Eiffage Immobilier. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. (...)

Agent

Marek Bielawski

536 309...

536 309 900

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent