Apartament, ul. Instalatorów

Instalatorów, Włochy, Warszawa, mazowieckie

  • 3 050 zł
  • 33 m²
  • 92,42 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Szymkie...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Instalatorów

Instalatorów, Włochy, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

3 050 zł

33 m²

92,42 zł/m²

Apartament, ul. Instalatorów

Zaktualizowane: 23 maja 2026

3 050 zł 33 m² 92,42 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 050 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 33 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: BMhouse, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11089/2799/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe dwupokojowego mieszkania o pow.33m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujące się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku apartamentowym przy ul. Instalatorów 7a (Warszawa Włochy - Raków).
Na jego powierzchnię 33m2 składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 18m2 z wyjściem na balkon o pow. 4m2 (ekspozycja południowo wschodnia), sypialnia o pow. 10m2 (ekspozycja południowo wschodnia), łazienka o pow. 5m2. (...)

Agent

Mirosław Szymkiewicz

508 662...

508 662 461

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.