Ogłoszenie archiwalne

Apartament Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Aleja Komisji Edukacji Narodowej, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 700 zł
  • 55 m²
  • 67,27 zł/m²

Apartament Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

zaktualizowane:
26 kwietnia 2023

3 700 zł

55 m²

67,27 zł/m²

Apartament Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2023

3 700 zł 55 m² 67,27 zł/m²

Piętro:
11/15
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

11/15

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2002
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 11/15
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mościcki Nieruchomości, zaktualizowane: 26.04.2023
  •   numer ogłoszenia: 15459/317/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary bez zwierząt

Najem okazjonalny.

Mieszkanie przy Al. KEN w budynku Galerii Ursynów, przy metrze Imielin.
11 piętro z widokiem na Las Kabacki, 2 windy, ochrona, klatka schodowa z domofonem.

Przedpokój 8,12 m², wieszak na okrycia, 2 przestronne szafy.

Sypialnia 11,71 m², z dużym oknem, rozkładane łóżko/kanapa, podwójna duża szafa z lustrem, komoda na ubrania i bieliznę, półka na książki. (...)

Kontakt

Agent

Jarosław Kuźma

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została