Mieszkanie, ul. Niska

Niska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 615 000 zł
  • 28,10 m²
  • 21 886,12 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Dominiak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Niska

Niska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

615 000 zł

28,10 m²

21 886,12 zł/m²

Mieszkanie, ul. Niska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

615 000 zł 28,10 m² 21 886,12 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1968
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1968

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 615 000 zł (21 886,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 28,10 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1968
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 607 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 26533/2089/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WPROWADZENIE

Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m², zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To idealna propozycja dla osoby ceniącej spokój i zieleń za oknem, a jednocześnie pragnącej korzystać z pełnej oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako "pierwsze M" lub bezpieczna inwestycja pod wynajem.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się przy ul. (...)

Agent

Edyta Dominiak

731 070...

731 070 340

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Dominiak

731 070...

731 070 340

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl