Mieszkanie

Grzybowska, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 1 261 000 zł
  • 39,61 m²
  • 31 835,40 zł/m²

Zdjęcie

Marta Wołosowicz

Skontaktuj się

Mieszkanie

Grzybowska, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

1 261 000 zł

39,61 m²

31 835,40 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

1 261 000 zł 39,61 m² 31 835,40 zł/m²

Piętro:
13/16
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

13/16

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 1 261 000 zł (31 835,40 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,61 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 13/16, narożne, jednopoziomowe
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: HomeAlly, zaktualizowane: 21.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 542009

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego | Widok na panoramę Warszawy I Metro

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To propozycja dla osób, które cenią sobie fantastyczny widok na miasto, nowoczesny standard oraz doskonałą lokalizację w samym sercu biznesowej Woli. (...)