Apartament, ul. Krochmalna
Krochmalna, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 4 600 zł
- 37 m²
- 124,32 zł/m²
Marta Ciach
Skontaktuj się
Apartament, ul. Krochmalna
Krochmalna, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Apartament, ul. Krochmalna
Zaktualizowane: 15 maja 2026
4 600 zł 37 m² 124,32 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/8
1
tak
bardzo dobry
do uzgodnienia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/8Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
do uzgodnieniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 600 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Charakterystyka mieszkania: 37 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/8, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Warsaw Properties, zaktualizowane: 15.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Najemca nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Krochmalna 61, Wola, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, metro, dworzec autobusowy, supermarket, hotel, bankomat, stacja benzynowa, parking, bank