Mieszkanie, ul. Antoniewska

Antoniewska, Sadyba, Warszawa, mazowieckie

  • 2 450 zł
  • 31,41 m²
  • 78 zł/m²

Zdjęcie

Agata Wilczyńska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Antoniewska

Antoniewska, Sadyba, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

2 450 zł

31,41 m²

78 zł/m²

Mieszkanie, ul. Antoniewska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

2 450 zł 31,41 m² 78 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 450 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 31,41 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: AYCON SP. Z O.O., zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 85/10009/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia nowe studio przy ul. Antoniewskiej 22 na nowym osiedlu Rytm Mokotowa

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,5 m2 na ostatnim 6 piętrze budynku z widokiem na Pałac Kultury w nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa.

LOKALIZACJA ul. Antoniewska
- tereny zielone w okolicy (Jeziorko Czerniakowskie oraz zakole Wisły)
- wygodna komunikacja (Trasa Siekierkowska, tramwaj na ul. (...)

Agent

Agata Wilczyńska

664 002...

664 002 460

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości