dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

6 900 zł63 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Zaprojektowany przez architektów, wykończony wysokiej jakości materiałami, przestronny, jasny apartament na Ochocie, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. Powierzchnia 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Las Bielański,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia fajne mieszkano, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone. Przestronny pokój wypoczynkowy w którym jest duży narożnik i telewizor, aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł100 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: ścisłe centrum miasta pomiędzy ul. Marszałkowską i al. Ujazdowskimi, tuż obok Plac Trzech Krzyży. Blisko parki, restauracje. Tuż przy budynku przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

911 500 zł48 m² 18 989,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

CO? - 3 pokoje | zielone osiedle | po generalnym remoncie | gwarancja parkowania Poczuj klimat zielonej Saskiej Kępy mieszkając w pięknie wykończonych 3 pokojach z paryskim klimatem! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł72 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 72 m2 - usytuowane na 11 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

916 409 zł44 m² 21 018,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie po remoncie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi - Salon z aneksem kuchennym i garderobą oraz sypialnia, łazienka i przedpokojem. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Jelonki,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Bemowo - Jelonki, ul. Doroszewskiego 9 Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 45,8 m , położone na warszawskim Bemowie - Jelonki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

949 000 zł47 m² 20 148,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47 m | Stary Mokotów Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży cichego i jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe, jasne i nowoczesne mieszkanie na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna propozycja dla osób poszukujących efektownego i funkcjonalnego apartamentu w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

5 200 zł74 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Mokotów I Trzy pokoje I Nowe I ul. Podchorążych I Sielce Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego i klimatycznego, 3-pokojowego, mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł57 m² 25 296,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przygotuj się na prawdziwe show, bo to mieszkanie jest poza wszelkimi standardami! Poznaj absolutnie wyjątkową nieruchomość znajdującą się w odległości 4 min spacerkiem od metra Wierzbno! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku przy ulicy Pawińskiego na Ochocie. Budynek zlokalizowany przy cichej ulicy, z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Etap,Warszawa

2 040 000 zł75 m² 27 134,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w eleganckiej willi miejskiej w zielonej części Mokotowa. Mieszkania 3 pokojowe w niskiej, kameralnej zabudowie. To ostatni etap tej wielokrotnie nagradzanej inwestycji - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

720 847 zł57 m² 12 670,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne dla rodziny, 3-pokojowe, 56,89 m2, dodatkowo ogródek lokatorski 34,94m oraz 16,43 Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnia łazienka, przedpokój, balkon/loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 269 000 zł81 m² 15 614,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

525 231 zł36 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - stan deweloperski 35,73 m , 3 pokoje Lokal znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym budynku, zaprojektowanym z myślą o komforcie mieszkańców. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lex nieruchomości tel Oferujemy Państwu mieszkanie przy ul. Waliców. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym, strzeżonym budynku z 1972 roku. Największym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

560 000 zł34 m² 16 471 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.76m2 znajdujące się przy ulicy Skarbka z Gór 138. Niewątpliwym atutem mieszkania jest duży przynależny ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

809 000 zł56 m² 14 408 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Ochocie z szybkim dojazdem do Centrum - ul.Dickensa 22. Mieszkanie Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

890 000 zł40 m² 22 139,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli. Układ mieszkania: -Salon z aneksem kuchennym - 20,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

949 500 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie spółdzielcze-własnościowe. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, kuchni, salonu, łazienki, ubikacji i obszernego korytarza. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 149 000 zł55 m² 20 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wyposażone w saunę na parterze w samym ekskluzywnym sercu stolicy na ulicy Hożej, przy Marszałkowskiej i Poznańskiej. Mieszkanie jest bardzo wysokie, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

651 000 zł52 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - stan deweloperski 52,50 m Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnia łazienka, przedpokój, balkon/loggia. Mieszkanie daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł32 m² 21 816,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w obrębie dzielnicy Żoliborz. Ulica Przasnyska 2. Świetna lokalizacja blisko sklepy spożywcze, wielobranżowe, piekarnie, apteka, usługi, liczne kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie tuż przy stacji metra Bemowo. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Górczewska 208. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 66,5 m . - piętro: 1 z 4. - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

576 012 zł42 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - stan deweloperski 41,74 m Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, sypialnia łazienka, przedpokój, balkon/loggia. Mieszkanie daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany na atrakcyjnym osiedlu w dzielnicy Mokotów Lokalizacja: osiedle położone jest zaledwie 5-7 minut samochodem od centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł64 m² 15 566,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa idealne do aranżacji według własnych potrzeb! Lokalizacja: mokotów, warszawa Opis nieruchomości: przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 070 zł25 m² 125,26 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny apartament typu superior o pow. 24 m2, mieszczący się w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wolska Residence, przy ulicy Wolskiej 165 w Warszawie (dzielnica Wola). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 i wysokości 2,5 m + balkon + 4,5 m2 komórka piwniczna. Mieszkanie znajduję się w budynku 100 m od Parku Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

761 578 zł39 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe - 39.46 m + ogródek 66,42 m (dostępne również inne układy i metraże, zapytaj mnie o pełną ofertę) Warszawa - Wilanów To wyjątkowa propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Wierzbno,Warszawa

580 000 zł36 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 36,4 m z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze w 12-piętrowym, zadbanym wieżowcu w sercu Mokotowa - tuż przy Parku Królikarnia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

8 500 zł91 m² 93,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów | ul. Czerniowiecka 9. Przestronny apartament o powierzchni 91 m , salon z kuchnią, 2 sypialnie, taras, 2 łazienki, miejsce postojowe. I piętro w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Okolica spokojna z dużą ilością zieleni. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 100 000 zł142 m² 21 831 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. To miejsce, gdzie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Górny Mokotów,Warszawa

3 790 zł40 m² 94,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio, dostępne od 1.10 Wynajmę atrakcyjne ciche mieszkanie 2-pokojowe dla singla lub pary o powierzchni 40m2 znajduje się na 1. piętrze z 4 w kamienicy na warszawskim Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

1 599 920 zł80 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z 2001 roku przy ul. Melomanów, w zielonej części Mokotowa. Lokal świeżo odświeżony, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w przedwojennej kamiennicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Zarówno okna salonu, jak i sypialni wychodzą na cichy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij