dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na ochocie Z panoramą miasta Idealne dla studenta lub singla | Panoramiczny widok | Funkcjonalny układ | Blisko uczelni i komunikacji | Serce Ochoty ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 zł17 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Dąbrowskiego 82 E na Starym Mokotowie. Kaucja 3 500 zł. Nieruchomość: powierzchnia 17m2. Ostatnie 2 piętro w kamienicy z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja i osiedle Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Piekałkiewicza na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z dużą ilością zieleni, strefami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wierzbno,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Narożne mieszkanie położone na szóstym piętrze ośmiopiętrowego bloku z lat sześćdziesiątych. Przestronny salon z wyjściem na duży balkon, przytulna sypialnia, ładnie urządzona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio do wynajęcia Śródmieście centrum ul. Polna studio W doskonałej lokalizacji - centrum warszawy budynek: studio w nowoczesnym budynku z windą, recepcją i ochroną całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

13 000 zł180 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

2-poziomowy apartament do wynajęcia - lokalizacja wilanów 5-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - Wilanów budynek: kameralny budynek na Starym Wilanowie. Apartament dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

932 000 zł59 m² 15 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprawdź dlaczego warto wybrać nas! 0%pcc. Brak prowizji. Oddanie do użytku w IV kwartale 2025 roku. Zaletą mieszkania są dwa balkony 7,45 i 8,30 mkw. Mieszkania: szeroki wybór układów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konik Polny

Białołęka,Warszawa

645 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja - 10 000 zł za m2! Trzypokojowe mieszkania na Osiedlu Lawendowym - Warszawa Białołęka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowych mieszkań na Osiedlu Lawendowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

819 000 zł70 m² 11 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Ulica Wincentego to miejsce, które łączy spokój dzielnicy mieszkaniowej z wygodą miejskiego życia. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł77 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

7 000 zł84 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Lokal na biuro Saska Kępa! 4-pokojowy lokal W doskonałej lokalizacji - saska kępa budynek: kameralny budynek w zielonej części Saskiej Kępy, w pobliżu ul. Francuskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja dobrachata prezentuje: komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - w dzielnicy Białołęka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary. Właściciel rozważy obecność pieska lub kotka w mieszkaniu. Pokój dzienny wraz z kuchnią tworzą otwartą przestrzeń o powierzchni około 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł100 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, oferujące widok na centrum i duży taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

671 500 zł36 m² 18 830,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy mikro apartament o powierzchni 35,66 m , położony przy ul. Pileckiego na Ursynowie. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do wynajmu, co czyni go idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Josepha Conrada. W budynku nowa winda-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 180 zł29 m² 75,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka tuż przy lesie na Kole - ul. Obozowa 70 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Umowa o wynajem okazjonalny na minimum 6 miesięcy (aczkolwiek im dłużej tym lepiej). Od najemcy wymagany jest polski numer pesel. Mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

760 000 zł43 m² 17 757 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Teren osiedla jest ogrodzony, monitorowany z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

816 088 zł65 m² 12 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprawdź dlaczego warto wybrać nas! 0%pcc. Brak prowizji. Gotowe do odbioru. Trzy pokoje, dwie sypialnie. Zaletą mieszkania są dwa balkony. Szeroki wybór układów. Wyposażenie: balkony, tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

745 000 zł57 m² 13 070,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Warszawę, położone na Stegnach / Mokotów. Budynek Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 549,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe z ogródkiem na strzeżonym osiedlu Warszawa, odolany Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,1 m położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

458 000 zł34 m² 13 586,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 33,71 m 2 na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, na cichym, zamkniętym, spokojnym osiedlu w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55,5 m2, piętro 5/19 z windą, w budynku 2012r. przy ul. Pokornej, śródmieście Muranów. Idealnie dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Czerniaków,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 588,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie (czerniaków). Układ pomieszczeń pozwala na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie | ul. Żeromskiego, bielany Bielany - mieszkanie na start lub pod inwestycję. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. KW bez obciążeń. Nie pobieramy wynagrodzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

968 900 zł72 m² 13 456,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3/4 pokoje 72 m Stare Włochy Dwa Balkony Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, idealne dla rodziny - 3/4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mikołajskiej 38b w Warszawie. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 3/13 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Ogrodowej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa, pięknie wykończona kawalerka Z balkonem! dostępna od teraz Do wynajęcia piękna, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20m2 z balkonem znajdująca się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa / praga - południe / Al. Waszyngtona / Grenadierów okna od cichej ulicy Kirasjerów Jesteś singlem, albo jesteście parą i poszukujecie cichego, po remoncie, bardzo dobrze skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m . Przestronne i jasne, położone na 7. piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa się z: - sypialni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na kameralnym osiedlu Szwoleżerów. Mieszkanie o powierzchni 50m2, znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 283,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe 52,62 m na warszawskich Bielanach ,blisko wejścia na stacje metro młociny Lokalizacja: adres: ul. Kasprowicza 90, 2. piętro, warszawa (bielany) Bardzo atrakcyjna lokalizacja: zaledwie 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

435 000 zł34 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie z pięknym widokiem - idealne dla singla lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,6 m , usytuowane na 5. piętrze w nowoczesnym 7-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane blisko stacji metra Bródno - ul. Toruńska 52 (8 minut pieszo). Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 273 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament z 2 sypialniami, 15-metrowym tarasem i komórką lokatorską, na sprzedaż w Miasteczku Wilanów. Apartament został urządzony bardzo wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia