dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł67 m² 17 873,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? Cenisz klimat loftu, ponadczasową cegłę i niebanalne wnętrza? Apartament M44 przy ul. Mińskiej 9 to przestrzeń, która łączy ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waliców

Wola,Warszawa

4 100 zł34 m² 120,59 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34 mkw. w Mennica Residence. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

5 900 zł62 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojową nieruchomość w śródmieściu północnym na zielonym Muranowie. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 zloaklizowane tuż obok Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 195 001 zł56 m² 21 263,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł61 m² 82,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum warszawskiego Śródmieścia w kamienicy z 1952 roku z windą Nieruchomość idealna na kancelarię, kameralne biuro lub najem na cele prywatne. W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w samym Centrum miasta. Bezpośrednio przy Varso Tower. Mieszkanie: - duża sypialnia (podwójne łóżko, szafy) - mała sypialnia (dziecięca) lub biuro - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

7 900 zł65 m² 120,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament położony przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł36 m² 79,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia Mieszkanie na podwyższonym parterze. Pomieszczenia - salon - kuchnia - otwarta na salon - sypialnia - łazienka z małą wanną - przedpokój Wyposażenie: - zmywarka - lodówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

5 800 zł57 m² 102 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Na ostatnim piętrze z tarasem! Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie o powierzchni 57 m2 z tarasem 12 m2! Apartament wykończony i wykonany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 350 zł26 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka 26 m - ul. Klimczaka 16, warszawa (wilanów) Na wynajem oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26 m , położoną w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż narożne, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie zostało oddane jako dwu pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 476 500 zł127 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe przy ul. Noakowskiego w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 127 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w kamienicy z windą z 1930 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł24 m² 21 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Konduktorskiej. Blok był w tym roku odmalowywany, jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł79 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu unikalnego apartamentu, usytuowanego przy ul. Podwale w samym sercu Warszawy. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację, niepowtarzalny widok oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu z 2008 r na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Wyłącznie u nas* Szukasz trzech pokoi na Targówku? Zależy Ci na bliskości metra? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Zadzwoń -> lokalizacja Ul. Michała Kleofasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są mieszkania, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i doskonałą lokalizację. To właśnie jedno z nich 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Sadyba,Warszawa

990 000 zł64 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

%mcepastebin% Mieszkanie Przy Bernardyńska Wodzie to wyjątkowe miejsce w Warszawie, które ma walory przyrodnicze, a także jest idealne na długie spacery i odpoczynek w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane tuz przy metrze - Bemowo. Mieszkanie zostało odświeżone, zaś jego dogodny rozkład oraz ułożenie pionów sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł35 m² 168,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem piękny apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu na ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Browarów Warszawskich. Jest to wyjątkowe, nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

6 500 zł123 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam komfortowy apartament dla rodziny na warszawskim Ursynowie z fantastycznym widokiem na miasto. Blisko obwodnicy i las Kabacki. Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł66 m² 19 601,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Warszawa, ul. Wspólna 69 - piętro 2, nowa winda. Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o wysokości 3 m, w zadbanej, reprezentacyjnej kamienicy w samym sercu Śródmieścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł97 m² 17 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię miękkie światło wpadające przez okna sypialni. Wychodzisz na duży taras z kubkiem kawy, a jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączkowska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancja, komfort i prestiż w sercu Mokotowa, apartament klasy premium przy ul. Zajączkowskiej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament na wynajem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania odświeżona kawalerka z oddzielną widną kuchnią znajdująca się na Bródnie przy ulicy Łojewskiej 13, kilka minut od Metra. Z okien widok na zielony skwer. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł50 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wstęp Wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki oraz Złotych Tarasów. To przestrzeń, która łączy miejską energię z przytulnym komfortem - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

1 732 000 zł83 m² 20 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Warszawa, śródmieście ul. Nowowiejska | 82,52 m | 4 pokoje | 4 piętro | 1 732 000 pln Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,52 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

548 000 zł34 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i komfortu. Taką właśnie propozycją jest ta jasna i cicha kawalerka położona w sercu zielonego Mokotowa, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

2 300 000 zł180 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Funkcjonalne, 5-cio pokojowe (z możliwością 6-ciu pokoi) mieszkanie na Kabatach przy ul. Jerzego Zaruby. Mieszkanie 2 - poziomowe. Budynek z windą z 2000r tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul. Domaniewska - w otoczeniu centrum biurowego Służewiec. Blisko transportu miejskiego - tramwaje, autobusy, metro, kolej podmiejska. Blisko lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

1 330 000 zł70 m² 19 125,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Mokotowa 69,54 m Podstawowe informacje: z przyjemnością prezentujemy eleganckie mieszkanie o powierzchni 69,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

615 000 zł33 m² 18 882,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyposażona jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,57 m , położona w doskonałej lokalizacji na warszawskim Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

799 000 zł57 m² 14 129,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,55 m , położone przy ul. Habicha 14 w Warszawie, na 3. piętrze siedmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

3 770 zł58 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł58 m² 20 497,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe I eleganckie 2-pokojowe mieszkanie W marina mokotów | 58 m | ulica rajska | dwa balkony Bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 7 piętrze na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

818 000 zł68 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na 1. piętrze przy ul. Skarbka z Gór 140a, w nowym budownictwie z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

5 750 zł67 m² 86,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, klimatyzowany apartament 66 m - Warszawa Powiśle / Solec Residence z parkingiem - For the English description see below - Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem/tarasem na białołęce Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45m: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,54m), z wyjściem do ogródka i na.