dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 235 ogłoszeń

545 000 zł35,50 m² 15 352,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne, rozkładowe mieszkanie 1 pok. (35,50 m) usytuowane na 5 piętrze - siedmiopiętrowego budynku z 1950r (z windą), położone na Ochocie przy ul. Grójeckiej 66. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 505 zł158,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł70 m² 19 914,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69m2, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English bellow Na wynajem funkcjonalne, dopracowane mieszkanie o powierzchni 70 m , w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji na Mokotowie. W budynku można wynająć w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

715 000 zł43,86 m² 16 301,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne mieszkanie w centrum Targówka lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł32 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m, 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Klatka schodowa bezpośrednio po remoncie, blok w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Westate Praga prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł20,90 m² 22 966,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Piętro: 12 z windą Powierzchnia: 38 m Forma własności: pełna własność (grunt uregulowany), księga.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 10 piętrowym w budynku. W promieniu 250 m przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,03 m² 17 354,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż piękne, ustawne i umeblowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, znajdujące się przy ul. Saskiej - w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa nieruchomość na wynajem na wilanowie Ostatnie piętro | Wysokiej klasy wykończenie | Doskonała lokalizacja | 2 sypialnie | 2 balkony ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł49 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 406 461 zł148,77 m² 69 950 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksus to nie tylko miejsce. To doświadczenie, które zaczyna się tam, gdzie kończy się kompromis. Oto unikatowa oferta przejęcia praw (cesji) do 4-pokojowego apartamentu (o pow. 148,77m) , który.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe dwustronne o powierzchni 64,8 m2, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Bogusławskiego 12 na 10 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrone mieszkanie W miasteczku wilanów Dobra lokalizacja | Nieumeblowane | Jasne wnętrza | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym, * sypialnia 1, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55,40 m² 49,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Conrada na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł35,87 m² 17 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 1-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35,14m2 z loggią 6,7m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 543 zł43,65 m² 17 675,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Pragi-Południe. Lokal łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł75 m² 14 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. 75 m . Metro Imielin i Urząd Dzielnicy Ursynów ze stacjami do ładowania aut elektrycznych tylko 490m! Wolne kwiecień/maj. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,72 m² 12 401,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja To mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej. Nieruchomość położona jest na warszawskich Bielanach, przy ul. Szekspira,.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł96,35 m² 28 853,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament przy ulicy Hubnera w Warszawie. Dokładana lokalizacja: ul. Hubnera 1 - Żoliborz Osiedle "żoliborz Artystyczny " dewelopera Dom Development zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

10 450 zł68 m² 153,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**fort Cze* Apartament z tarasem** English version below Do wynajęcia dwupokojowy apartament na Mokotowie, przy ul. Fort Piłsudskiego. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 043 zł46,29 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie o pow.46,29 m2, 5 piętro Stan developerski. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 03 2026 roku Zakup bezpośrednio od developera. oraz jest zwolniony z 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Magellana 60 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 3 m2 | piętro 2 | budynek z 1981r. | balkon typu loggia > 500m stacja metra Imielin >.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 260 zł61,10 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61,1 m | 3 Pokoje | Balkon 3,38 m | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% pcc | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 zł75 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie na Żoliborzu. Budynek z ochroną. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 5 min pieszo do stacji metra. Rozkład Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmujący 18 przestronnych lokali, znajdujących się w Warszawie, w dzielnicy Wawer w okolicach stacji pkp Falenica. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Klucze Maj.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł76 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł139,70 m² 21 116,68 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Designerski apartament gotowy do zamieszkania. Ciekawie zaaranżowany dla singla lub pary. Lokalizacja znakomita: vis a vis Westfield Arkadia, w świetnym punkcie komunikacyjnym: tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł138,83 m² 15 846,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w centrum Pragi Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,32 m² 13 759,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Ignacego Paderewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31 m² 18 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł34,10 m² 22 287,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 5. piętrze kamienicy z 1964 roku. Lokal wyróżnia się wysokością pomieszczeń wynoszącą 3,50 m oraz ekspozycją.