dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 41,64 m Piętro: 1/5 Ekspozycja: południowa Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwak

Służewiec,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie - Służewcu przy ul. Suwak. Powierzchnia mieszkalna ok. 38 m2 oraz taras ok. 7 m2, składająca się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą- możliwość zakupu na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł99 m² 25 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Północne,Warszawa

3 725 000 zł197 m² 18 864,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronny apartament 197,5 m przy ul. Grzybowskiej centrum Warszawy, idealny na biuro lub cele mieszkalne Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 197,46 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł105 m² 16 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości Tel. Wyjątkowa lokalizacja - prestiż, komfort i doskonała komunikacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Ursus,Warszawa

1 100 000 zł76 m² 14 435,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 76,2 m Pomieszczenie gospodarcze o pow. 5,4 m Miejsce w hali garażowej (dojazd bezpośrednio windą) Lokalizacja na najwyższym 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł42 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę nowocześnie umeblowane i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowym centrum ursusa/szamoty. Mieści się ono na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 369 000 zł78 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 77,7m2. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu przy ul. Belwederskiej. Budynek w bardzo dobrym stanie, zachowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 233,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Warszawie dzielnicy Wola. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 249 000 zł90 m² 13 877,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie przy cichej ulicy Człuchowskiej na warszawskiej Woli. Nieruchomość: powierzchnia 35 m , 2 piętro 5-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

3 100 zł76 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Położone w atrakcyjnej okolicy w dzielnicy Bielany ul. Sokratesa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komitetu Obrony Robotników

Ochota,Warszawa

850 000 zł61 m² 13 934,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu mieszkanie położone przy głównej ulicy prowadzącej do Międzynarodowej Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Mieszkanie polecane jest szczególnie osobom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

639 000 zł48 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: przystanki pod osiedlem - tramwaje: 400 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu Biedronka, Lidl, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł60 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w styczniu 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m na Starej Ochocie idealna do zamieszkania od razu albo jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Lokalizacja, której nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

534 000 zł36 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bielany - Chomiczówka Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w piętnastopiętrowym bloku z wielkiej płyty. Składa się z: 3 pokoi (20 mkw, 10 m kw i 10 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Turmonckiej 17, usytuowane na 1 piętrze, w bloku jest winda. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka. Salon z balkonem. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 466,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Chodecka, warszawa - Bródno Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł44 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, klimatyczne 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 110M2, 4 pokoje, pierwszy najemca, 2 miejsca W garażu, mokotów, komputerowa 9a Dostępne od 1 lutego 2026 budynek: kompleks budynków apartamentowych. Plac zabaw, duże zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł123 m² 23 208,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

945 000 zł42 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży: 2-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Warszawy - przy ulicy Polnej 10/14 w zadbanym budynku z 1950 roku, budynek z windą. To doskonałe miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 587,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w budynku z lat 70' stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł94 m² 13 747,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem na sprzedaż Warszawa Gocław, 94,2 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 880,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Podstawowe informacje Mieszkanie 34,5m2 w kameralnym odnowionym budynku. Zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

3 900 zł63 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Apartament 3-pokojowy 63 m2 w kameralnym budynku z 2019 roku przy ul. Ryżowej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie wykończone w 2021 roku, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż zadbane i widne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , z loggią o powierzchni 7,5 m oraz komórką lokatorską 3,5 m . Istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sagalli

Wesoła,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie z balkonem od zaraz. Budynek trzy-lokalowy z 2018 r. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym kompletnie wyposażonym(płyta indukcyjna, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł72 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Avangarden przy ul. Sarmackiej - w sercu Miasteczka Wilanów. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 080 000 zł65 m² 16 615 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

889 713 zł64 m² 13 901,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Targówek | Mieszkanie Na Targówku | Mieszkanie Na Bródnie | Mieszkanie Od Dewelopera | Tanie Mieszkanie Warszawa | Sprzedaż Mieszkań Bez pcc Bez Prowizji Oferta może się zmienić Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna, duża i nowoczesna kawalerka (37 m2 powierzchni użytkowej + 4,4 m2 loggia) przy dwóch stacjach metra na Bielanach do wynajęcia! To wygodne, zadbane, ciepłe, słoneczne, klimatyczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

786 000 zł57 m² 13 765,30 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 57m2 + balkon z widokiem na panoramę Warszawy. Kompaktowe, przestronna mieszkanie 57m2 z bardzo funkcjonalnym układam. Do dyspozycji mamy salon 16m2 oraz dwie sypialnie 10m2.