dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

2 300 zł48 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie niedaleko placu Zawiszy, na ul. Platynowej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, jadalni, odrębnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 990 zł45 m² 88,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , położone przy ul. Przasnyskiej w Warszawa.Mieszkanie wyróżnia się dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 300 zł11 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-20! Przytulna mini kawalerka w kamienicy przy Ziemowita 4a w Warszawie. Nieruchomość: parter. Modernistyczna kamienica przeszła w 2018 roku całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marymoncka

Żoliborz,Warszawa

1 990 000 zł84 m² 23 690,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja; żoliborz marymont, nowy elegancki apartamentowiec, doskonała komunikacja, metro "słodowiec", autobus, tramwaj 3 minuty pieszo. W okolicy sklepy, hala Marymoncka, szkoły, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 577 000 zł73 m² 21 543,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy na Powiślu - Aleja 3 Maja 2, warszawa Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kompaktowe mieszkanie typu studio zlokalizowane w sercu Miasteczka Wilanów. To propozycja idealna zarówno jako wygodne, nieduże biuro, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 745,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Lex nieruchomości marta kosmowska tel Do sprzedania komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - dzielnica Ochota, przy ul. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

10 500 zł127 m² 82,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, pięknie urządzone 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem Budynek w otoczeniu parków | Dwa kroki nad Wisłę | Modna okolica kafejek i restauracji | Designerski, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 932,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 628,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i balkonem, położonego na warszawskiej Sadybie. Nieruchomość łączy spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł29 m² 19 195,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy - ul. Stefana Batorego, mokotów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 28,6 m zlokalizowane na 10. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Wola,Warszawa

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

949 000 zł62 m² 15 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

590 000 zł52 m² 11 302,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2m2 znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu przy ul. Żeglugi Wiślanej 1. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł69 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, bardzo ładne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie usytuowane na osiedlu zamkniętym - monitorowanym, dodatkowo strzeżonym, z miejscem parkingowym (w garażu podziemnym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 044 203 zł57 m² 18 468,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie prestiżowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory (kamionek). Lokalizacja: lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 499 000 zł104 m² 24 038 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bergamotki na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 790,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

478 000 zł30 m² 15 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni ~30 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku. Warszawa, białołęka, ul. Myśliborska 44C. Ogromny taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 187 900 zł112 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 112,2 m . To luksusowe mieszkanie składa się z trzech eleganckich pokoi, dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

939 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z cegły, w sercu warszawskiej Woli - na ul. Astronomów, piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 40,83 m2 i znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Wileńska Express,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego o powierzchni 57 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - sypialnia II - aneks kuchenny - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

580 000 zł32 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Ustawna kawalerka o powierzchni 31,5 mkw., położona na 2. piętrze z 10 w zadbanym bloku z 1988 roku, przy ul. Ksawerów - w jednej z najlepszych lokalizacji Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 800 zł20 m² 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Ogrodowa / 20 m2 / 1 pokój / balkon W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu "studio" usytuowane w zrewitalizowanej kamienicy. Czynsz administracyjny w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego 300 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy 150 metrów od Fabryki Norblina. Mieszkanie właśnie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Capri

Stegny,Warszawa

689 000 zł53 m² 12 975,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Roponujemy państwu do zakupu mieszkanie na stegnach przy ul. Capri. 4 piętro bez windy. Idealne dla rodziny Z dziećmi / pod działalność / do wynajmu. Dwustronne wsch/zach z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, w pełni urządzone mieszkanie o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze o powierzchni 40m2, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku. Wnętrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

544 000 zł42 m² 12 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ważne: kupujący w przypadku zakupu nieruchomości nie płaci prowizji! opis lokalu I budynku: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

965 000 zł36 m² 27 061 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

City Centre West. Grzybowska 85. Umeblowane, profesjonalnie przez architekta zaprojektowane mieszkanie z komfortowym aneksem sypialnym z szerokim łóżkiem w wydzielonym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 100 zł22 m² 142,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia 21,8m2 kawalerka przy ul. Grójeckiej 116, bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie jest umeblowane i położone blisko Parku Szczęśliwieckiego. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł27 m² 102,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu funkcjonalnej i praktycznie urządzonej kawalerki położonej na 1. piętrze w nowoczesnym bloku na Starej Pradze przy ul. Okrzei 18 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

4 900 zł91 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 91 m2, piętro 7/9 z windą, w budynku z 2008 r, przy ul. Puławskiej, mokotów Służew. Idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

663 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Skorosze,Warszawa

519 000 zł35 m² 14 829 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na Osiedlu Skorosze przy ulicy Kolorowej. Okna z ekspozycją na wschód. Mieszkanie mieści się na.