dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, w inwestycji firmy Okam, central House Mokotów. Apartament usytuowany na 3 piętrze nowego budynku z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z dużym ogródkiem, tarasem I komórką dodatkowo miejsce W garażu podziemnym Z ładowarką samochodów elektrycznych. Chcesz zamieszkać z rodziną w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

4 199 zł52 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia ładne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kłopot na warszawskiej Woli, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest częściowo umeblowane - możliwość doposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 376,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39,3 m | ul. Czerniakowska | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,3 m , zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie 105 m2 na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na Warszawskich Kabatach przy ul. Jeżewskiego 5c, zaledwie 5 minut od stacji metra Kabaty. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

420 000 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przytulnej kawalerki w dzielnicy Włochy przy ul. Radarowej 4a. Blok kameralny, niskiej zabudowy znajdujący się w otulinie zieleni. To bardzo spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł94 m² 15 691,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Witaj, Zastanów się, pomyśl w jakim miejscu, mieszkaniu chcesz mieszkać, żyć? Na czym tak naprawdę Ci zależy? Czego dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

480 000 zł27 m² 17 582,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie przy ul. Artura Malawskiego. Lokal znajduje się na 6 piętrze, w 10 piętrowym budynku z windą. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5-10min pieszo: galeria Westfield Mokotów, biurowce m.in. przy ul. Domaniewskiej, cybernetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

: perfekcyjnie wykończone w wysokim standardzie, wygodne mieszkanie z ogródkiem dla rodziny : Stan idealny - w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. Lokalizacja Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z basenem W sercu warszawy Prestiżowa inwestycja | Basen i siłownia w budynku | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Ścisłe centrum miasta ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowska

Buchnik,Warszawa

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, niestandardowe mieszkanie o łącznej powierzchni 140 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, przy cichej i spokojnej uliczce w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | warszawa | mokotów | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł44 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł92 m² 15 736,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń dwa duże balkony (ponad 11m2 i 15m2) możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Stara Miłosna,Warszawa

1 300 000 zł120 m² 10 806,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 120 metrowe mieszkanie z 28 metrowym tarasem, usytuowane na małym zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej. Mieszkanie W stanie deweloperskim składa się Z: 44 metrowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m, położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka w sercu Miasteczka Wilanów, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej, zamykanej kuchni, przestronnego tarasu oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

12 500 zł102 m² 122,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w Rezydencji Różna. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie jest ustawne. Z pokoju dziennego bezpośrednio wyjście na 10 m2 balkon. Apartament składa się z holu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł28 m² 27 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo przyjemne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy i położone w wyśmienitym punkcie miasta, tuż przy Rynku Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Za Łąkami

Kabaty,Warszawa

3 250 zł56 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje na Kabatach 2 minuty do metra i blisko Lasu Kabackiego Zapraszamy do wynajmu jasnego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,85 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Saskiej Kępie. Opis mieszkania Kawalerka w pełni wyposażona, bardzo dobrze doświetlona (okna na całej ścianie w tym okno balkonowe). Pokój: - kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

669 000 zł29 m² 23 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Północ - Ul. Brechta Cena: 650 000pln - możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - mieszkanie 2-pokojow,garaż lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m zlokalizowane przy ul. Klinkierowej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 mkw. położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy (cegła), na Powiślu, przy ul. Okrąg. Mieszkanie jest doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 943,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł19 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Powiśle,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne mieszkanie W sercu warszawy Duży potencjał aranżacyjny | Loggia | Możliwość 3 sypialni | Komórka 8 m | Budynek po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych (plus loggia 5m2, na kw 55 m2), zlokalizowane przy ulicy Górna Droga 2 (ursus, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 Usytuowanie od podwórka zapewnia ciszę a przestronne wnętrze daje poczucie komfortu W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Włochy,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio przy ul. Wiktoryn 6a na drugim piętrze. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym,.