dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

8 999 zł92 m² 97,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czy poszukujesz apartamentu w przedwojennej kamienicy, wysokiego, z klimatycznymi drzwiami, skrzynkowymi oknami i pod najlepszym warszawskim adresem? Czy docenisz ciszę w centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne loft na nowym osiedlu przy ul. Cybernetyki (osiedle Krzemowe), w świetnej lokalizacji obok Galerii Mokotów w pobliżu Metra Wilanowska. Genialny układ, balkon to jedne z wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

744 450 zł35 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w Platinum Towers, w ścisłym centrum Warszawy. Na to komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,45 m2 składają się: kuchnia otwarta na salon, ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupiętrowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Mieszkanie jest wydzieloną częścią budynku mieszkalnego, z własnym wejściem, bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

860 000 zł63 m² 13 670,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie trzypokojowe na wysokim parterze z dużym ogródkiem (80m2) na Ursynowie przy samym Metrze Imielin. Nieruchomość o powierzchni 62.91m2 usytuowana jest na wysokim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 078,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim! Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną widną kuchnią i narożnym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w niskim trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy z cegły z lat 50. Nieruchomość z balkonem. Lokal po generalnym remoncie. Oferta warta uwagi. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

549 000 zł30 m² 18 005,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Najkrócej jak się da: kawalerka do generalnego remontu w kamiennicy z 1952r. na Mariensztacie. Można łatwo wydzielić drugi pokój/sypialnię. Idealna na pierwsze mieszkanie dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

751 608 zł48 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty Mińska 9 blisko ścisłego centrum Warszawy, to wygodne miejsce do życia w odrestaurowanej, prawie stuletniej kamienicy, 300 metrów od Jeziora Kamionkowskiego i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 664,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie ul. Międzynarodowa. Lokal po generalnym remoncie (włącznie z wymianą pionów) - Aneks kuchenny w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

1 290 000 zł73 m² 17 615,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

[pl/eng] Komfortowe i zadbane mieszkanie w niesamowicie cichym i zielonym otoczeniu położone obok kortów tenisowych mera, pomiędzy Parkiem Szczęśliwickim oraz Parkiem Zachodnim. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Stary Żoliborz to enklawa spokoju i zieleni. W tym miejscu można odpocząć od miejskiego zgiełku, mając centrum miasta w zasięgu kilku minut podróży. Budynek w zasobach wsm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Praga-Południe,Warszawa

867 000 zł63 m² 13 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są to trzy niezależne moduły mieszkalne. Każdy posiada aneks kuchenny, część sypialnianą oraz łazienkę. Mikrokawalerki są całkowicie niezależne. Każde mieszkanie zostało podpięte zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 500 zł22 m² 113,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Unikalna kawalerka trzypoziomowa ze strefami: kuchnią oddzielną, kabiną prysznicową, toaletą z umywalką. Duży pokój z antresolą - sypialnią. Mieszkanie przestronne i wysokie. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

704 000 zł73 m² 9 661,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,87m2, usytuowane na 2 ostatnim piętrze w bloku z cegły zlokalizowane na Starym Bemowie. Bardzo dobra lokalizacja - 100m od przystanku tramwajowego, 120m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

775 000 zł64 m² 12 052,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje 64,3 m w budynku z lat '75 przy ulicy J.S Bacha, ciche, tonące w zieleni osiedla. Układ mieszkania : salon - 24 m z wyjściem na balkon 3 m sypialnia -15 m sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 44 m2, w pełni wyposażone. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Chrzanowskiego 2. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 51 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 3 balkon: jest okna: pcv stan lokalu: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Bardzo widne, 45 m2, dwupokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie na 17 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy. Zlokalizowane w budynku na Górnym (starym) Mokotowie, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawęczyńska

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 33 m2, 1-pokojowe z aneksem kuchennym i bardzo dużą piwnicą ok 8 m2. Zlokalizowane jest na na Pradze - Północ przy ul. Kawęczyńskiej, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o wysokim standardzie wyposażenia. Rewelacyjna lokalizacja około 100m od wejścia do Stacji Metra Natolin. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń : Kuchnia; salon; sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł42 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Monumentalna, zadbana socrealistyczna kamienica przy Pl. Hallera na Nowej Pradze. Mieszkanie 42m2 jest widne i zupełnie ciche i ma świetny plan: jest 2-stronne wschód- zachód a widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

410 000 zł36 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe z oddzielną kuchnią, na czwartym piętrze w bloku dziewięciopiętrowym, pow 36,20 m2. Pokój dzienny z wyjściem na zabudowany balkon, sypialnia, widna - oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

349 000 zł29 m² 12 034,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Jasne, bardzo funkcjonalne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m po generalnym remoncie, usytuowane w zielonej części Ursusa. Mieszkanie jest bardzo widne i ustawne. Atutami inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

13 000 zł140 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem luksusowy, przestronny apartament Premium na dolnym Mokotowie z południowo-zachodnią ekspozycją na xip wykonczony w bardzo wysokim standardzie i panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

605 000 zł56 m² 10 803,60 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, o pow. 56 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (zachód), w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie przy ulicy Żwirki I Wigury. Lokal znajduje się na 1. piętrze. Lokal mieści się w budynku z 1963.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 127,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskim Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. Mieszkanie ma 2 pokoje, powierzchnię 36,2 m2. Znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, w doskonałej lokalizacji na Saskiej Kępie - niekłańska/walecznych Opis mieszkania Mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

454 000 zł38 m² 11 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zachęcam państwa do zapoznania się Z ofertą mieszkania na Mokotowie w otoczeniu trzech parków - Arkadią, morskie Oko, łazienki Królewskie. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

4 100 zł62 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok., pow. 62 m2 - zjawiskowy widok! Umeblowane - Mokotów, blisko Galeria Mokotów, nieprzyzwoicie blisko Metra wilanowska Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie na Górnym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 856,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

IP Properties oferuje na sprzedaż w pełni wyposażone, przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Mokotowie! Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, ulokowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

390 000 zł30 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskim Bródnie ul. Ogińskiego. Blok z odnowioną elewacją. Na osiedlu dużo zieleni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 700 zł39 m² 94,87 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze czemu spodobało mi się to mieszkanie od kiedy tylko je zobaczyłem Mieszkanie: 2 pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do szybkiej sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, do remontu, zlokalizowane na tyłach Domów Towarowych Centrum, w wieżowcu na tzw. Ścianie Wschodniej (pasaż Wiecha) Mieszkanie w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Praga-Południe,Warszawa

422 900 zł47 m² 8 997,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Grodzisk,Warszawa

586 752 zł61 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim! Świetnie skomunikowane osiedle o wysokiej funkcjonalności, blisko natury. Spis pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (19,2m2) - Pokój (10,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

698 000 zł53 m² 13 169,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 8 piętrze budynku Premium Point zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to pojedynczy budynek na zamkniętym terenie. W budynku jest całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł69 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w dużym przestronnym, prawie 70m2 apartamencie w Centrum Warszawy wśród parków i modnych miejsc (restauracji, bulwarów wiślanych, centrum Kopernika) rozkład Przestronny ok.