dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

990 000 zł51 m² 19 396,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 776 603 zł105 m² 16 920 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

8 000 zł126 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni 126 m , zlokalizowany na 6 piętrze w centrum Warszawy. Nieruchomość Apartament 4-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

4 450 zł45 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english below* Avenue Estate przedstawia apartament w prestiżowej warszawskiej dzielnicy Powiśle z miejscem postojowym w garażu. Dostępny od końca maja, ale na prezentację zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone na nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Pola Karolińskie w Warszawie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 508 995 zł93 m² 16 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m z prywatnym ogrodem 55 m , położone w kameralnej inwestycji willowej na warszawskich Bielanach. -Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

789 925 zł48 m² 16 630 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębna nieruchomość z przynależną piwnicą przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na warszawskim Mokotowie Powierzchnia ujawniona w Księdze Wieczystej to 50,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł85 m² 18 207,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w Miasteczku Wilanów, warszawa | 4 pokoje | 77,86 m | balkon | garaż Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w Warszawie, w zielonej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 270 000 zł64 m² 19 912,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

3 150 000 zł81 m² 38 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 81m2 | Towarowa Towers | 2 linia metra | Na sprzedaż prezentuję wyjątkowy apartament, zlokalizowany w luksusowej inwestycji Towarowa Towers, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

815 927 zł47 m² 17 360,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 065 000 zł50 m² 21 411,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu 49,74 metrowy apartament położony w prestiżowej dzielnicy Mokotowa przy ulicy Postępu 12b. Nowoczesna architektura spotyka się tu z dopracowanym wnętrzem i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

539 600 zł33 m² 16 562,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Mokotów w rejonie Parku Czerniakowskiego to adres dla osób, które nie uznają kompromisów. Unikalna enklawa, która łączy prestiżowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł89 m² 16 517 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Polecamy ciche, jasne, 4 pokojowe na Ursynowie, blisko metro Ursynów Gotowe do wprowadzenia, przestrzeń z ogromnym potencjałem do wykorzystania lub remontu Metro Ursynów - ok. 400 m, parki, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

632 200 zł40 m² 15 746 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 89m2 | Duży salon | Sypialnia typu master | Stare Miasto Rozkład: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 934 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Oferta na wyłączność. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele inwestycyjne (przez ostatnie 7 lat było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Gołąbki,Warszawa

2 900 zł34 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 mkw w apartamentowcu oddanym do użytku w 2026 r. znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Ursusie (gołąbki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

3 500 zł34 m² 101,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowy, nowy apartament | osobna sypialnia | stylowe, komfortowe wyposażenie | nowe osiedle | domaniewska - służewiec | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 591,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym, przestronnym balkonie, a jednocześnie mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

11 000 zł102 m² 108,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia luksusowy apartament w jasnej tonacji ( 4 pokojowy )na drugim piętrze prestiżowego i wyjątkowego kompleksu Belvedere Resisdance na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

970 000 zł43 m² 22 558,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

For English please contact via phone. Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan mieszkania. Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela. Stan mieszkania; po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia się. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burgaska

Stegny,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 257 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje po generalnym remoncie | osobna kuchnia | wysoki standard | loggia | Mokotów Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

649 900 zł53 m² 12 239,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalnej mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie w budynku z II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na novej królikarni, ul. Białego dębu 10 lokalizacja Budynek apartamentowy z 2021 roku, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Słoneczny apartament na 25 piętrze, nigdy niezamieszkały, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

422 915 zł21 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 20,63 m2 przy ul. Grochowskiej w odremontowanej kamienicy! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

1 950 zł25 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo jasna, cicha i przestronna kawalerka o pow. 25,40 m2 zlokalizowana na 4 piętrze budynku na Żoliborzu przy ul. Promyka. Najważniejsze atuty mieszkania: - jasne wnętrze - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m w przedwojennej kamienicy, w odległości ok. 150 m od wejścia do parku Łazienkowskiego. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 48 m na ul. Stańczyka! Mieszkanie usytuowane na 10. piętrze apartamentowca. Lokal jest w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia. Duże okna zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych, znajdujące się w nowoczesnym, oddanym w 2023 roku budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencjom nieruchomości podziękuję standard mieszkania Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

767 000 zł55 m² 13 996,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

W naszej ofercie do sprzedaży zadbane i w pełni wyposażone, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 54,8 m2 z ładnym widokiem na ciche patio. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować, trzy pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe na wynajem. ( jeden salon przechodni do jednego z pokoi) Mieszkanie znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

719 893 zł40 m² 17 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia