dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne 2 pokojowe mieszkanie dla pary, ciche, idealne do pracy zdalnej, rozkład Mieszkanie składa się z obszernego salonu z wyjściem na balkon, pół oddzielnej kuchni, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowolipki,Warszawa

629 000 zł33 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33,3m2 w powojennej kamienicy na 3 piętrze- ul. Nowolipki. Konkrety: mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub wynajęcia. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam fantastyczne mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Cicha i zielona cześć wyglęgowa z genialną komunikacją z centrum miasta sprawdzi się idealnie dla pary a fakt 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

669 000 zł55 m² 12 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne 2 pokojowe na Natolinie Budynek z 2008 r, cegła Ekspozycja -wschodnia-południowo-zachodnia Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł77 m² 259,74 zł/m²

 

Piętro:25/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem na 25. Piętrze W budynku cosmopolitan budynek: cosmopolitan to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w grudniu 2013 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Saska Kępa,Warszawa

1 300 000 zł66 m² 19 596 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie położone na 1piętrze w przedwojennej kamienicy blisko ulicy Francuskiej. Atuty mieszkania wysokość pomieszczeń 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Górny Mokotów,Warszawa

645 000 zł28 m² 22 647,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| do sprzedaży bardzo funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane i urządzone przez architekta. W mieszkaniu na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym , łazienka. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Siraz. Lokal o powierzchni 50 mkw, usytuowany jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Nowodworska,Warszawa

595 000 zł83 m² 7 168,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Komfortowe, dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie w spokojnej i zielonej oazie. Przestronny dwupoziomowy apartament ze wschodnią ekspozycją okien składający się z: -Gustownego słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

601 191 zł60 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle Natura to nowoczesna inwestycja położona w zielonym otoczeniu dzielnicy Białołęka. Bliskość miejskiej zieleni i spokojna okolica sprawiają, że ta część miasta systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

829 000 zł84 m² 9 928,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i ciche, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej lokalu (83,5m2) w doskonałej lokalizacji przy ulicy Kwitnącej 19. Lokal znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37m , usytuowanego w samym sercu Śródmieścia przy ulicy Pokornej. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche,odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 400 zł29 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, luksusowo urządzone mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z wydzieloną sypialnią, - łazienka, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł48 m² 95,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W samym sercu miasta budynek: casa del Arte Murano to kameralny 4-kondygnacyjny apartamentowiec, którego budowa zakończyła się w czerwcu 2014 roku. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność prezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i wykończone o wysokim standardzie mieszczące się w kameralnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Nowe Miasto,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, piętro 3/4 bez windy w budynku z 1955 roku przy ul. Długiej, śródmieście Nowe Miasto. Mieszkanie bardzo widne, idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

7 650 zł52 m² 147,12 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka na Woli. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne mieszkanie przy ul. Zygmunta Modzelewskiego na Mokotowie w zielonej okolicy, tuż obok stacji metra Wierzbno o powierzchni 38 mkw. Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 990 zł40 m² 99,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem I Bemowo I Dwa pokoje I Nowe I Modern City opis: wynajmij ze mną przepiękne, gotowe do zamieszkania, ekskluzywnie urządzone mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 2pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Żoliborzu. Zielona, spokojna okolica a jednocześnie blisko autobusy, tramwaje i stacja metra. Blisko do ch Arkadia, metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Muranów,Warszawa

2 150 zł24 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia! Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę w samym Sercu Śródmieścia Północnego. Prezentowana kawalerka ma powierzchnię 23,5m2, w skład jej wchodzi: -> Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

14 000 zł140 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Ta ekskluzywna nieruchomość o powierzchni 140 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 511 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wyłączny opiekun oferty , wszystkie dodatkowe pytania prosimy kierować pod numer tel. Zapraszam na prezentację! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie: ok. 47m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Dolny Mokotów,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament na Mokotowie przy ul. 29 Listopada 58 m2 | 2 pokoje | 1 łazienka | Wysoki standard wykończenia | bezpośrednio przy parku | cisza | klimatyzacja. *** opis: apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

6 300 zł67 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- 2 Oddzielne Sypialnie - Swietna lokalizacja - Zamknięte osiedle - Miejsce postojowe (250 zł dodatkowo płatne)+ komorka lokatorska - Ostatnie piętro Zapraszamy do zapoznania się z nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(English below) Westate Praga prezentuje funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 32m2 zlokalizowaną w sercu warszawskiej Ochoty przy ulicy Karola Dickensa. Lokal znajduje się na ostatnim, ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w bliskiej odległości od Metra Wierzbno. Nieruchomość 47,50 m2 3 pokoje, kuchnia, łazienka balkon, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

869 000 zł71 m² 12 322,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do prezentacji mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie - posiadam klucze. Główne atuty : -2 łazienki z wc -możliwość 4 pokoi , -dwustronny rozkład, - taras ok. 11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 341 000 zł77 m² 17 415,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na czasie? w tym roku- oddanie inwestycji na Górnym Mokotowie. 4 pokoje na 77 m2 powierzchni: - salon i kuchnia - 3 pokoje - łazienka x 2 - garderoba apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Stary Mokotów,Warszawa

495 000 zł29 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Mam przyjemność zaprezentować ofertę przestronnej, jasnej kawalerki. Funkcjonalna nieruchomość w stanie do zamieszkania znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie, w pobliżu metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

655 000 zł60 m² 10 826,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie, przy ulicy Lajosa Kossutha. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu: przystanek autobusowy, tramwajowy, stacja metra Bemowo, przychodnia, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

940 000 zł131 m² 7 164,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty tel. Dwupoziomowe mieszkanie na białołęckim Tarchominie, w skład którego wchodzą 4 pokoje, dwie garderoby, dwie łazienki, przestronna kuchnia oraz dwa balkony. W cenie znajduje.