dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

690 000 zł43 m² 16 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 43m po generalnym remoncie! Mieszkanie posiada bardzo dobre zaplecze komunikacyjno-lokalizacyjne. W bliskiej odległości autobus,tramwaj, wyjazd na obwodnicę Warszawy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlifierska

Bemowo,Warszawa

1 184 000 zł80 m² 14 889,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 79,52mkw przy ulicy Szlifierskiej na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

499 000 zł51 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wszystkie widoczne na zdjęciach meble są w cenie mieszkania, a mieszkanie jest dostępne od 1 listopada. Na mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 na wysokim parterze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 100 zł80 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne rozkładowe mieszkanie z widokiem na panoramę Woli. Blisko restauracje, kawiarnie, fabryka Norblina, sklepy Biedronka, żabka Stan dobry. Adres mieszkania: warszawa ul. Łucka 15 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Artura Zawiszy

Wola,Warszawa

1 095 000 zł73 m² 14 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie na Woli w kameralnej inwestycji Budimexu przy ul. Zawiszy. Salon z balkonem od strony zadbanego patio, kuchnia otwarta, dwie duże sypialnie (jedna z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament umiejscowiony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na Dolnym Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego, najbardziej reprezentacyjnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

495 474 zł52 m² 9 583,64 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Syndyk sprzeda mieszkanie W warszawie Syndyk masy upadłości Anny Król ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 10 przy ul. Wolfkego 6 w Warszawie wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł47 m² 96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny Apartament na Mokotowie do wynajęcia. Gdzie: mokotów ul. Kwiatowa W kilku słowach: do wynajęcia Piękny, nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 znajdujący się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

609 000 zł52 m² 11 644,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży klimatyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i komórką lokatorską. Mieszkanie mieści się na parterze w 2 piętrowym, kameralnym budynku przy ul. Pazińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny i cichy, 2-pokojowy apartament o pow. 59 m2 położony przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze budynku 5 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

820 000 zł70 m² 11 647,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4 pokoje 70,4 m2 , Warszawa Ursynów Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Kameralny blok, otoczony zielenią w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

526 000 zł53 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

5 900 zł125 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nie jest przeznaczone dla studentów. Na wynajem słoneczny, cichy i rozkładowy apartament o powierzchni 125 m2, odświeżony i pomalowany. Budynek z 1999 roku mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Digital Broker prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na ul. Jana Pawła II 72 lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku 9 piętrowym z 1964 roku. Idealne rozwiązanie na cele inwestycyjne lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

501 000 zł50 m² 10 020 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Robocza - opis, parametry do uzupełnienia. Mieszkanie stan deweloperski jest możliwość kredytowania. Gotowe można wykańczać. Stan deweloperski - cesja mieszkanie skałda się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł88 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament z widokiem na pl. Zbawiciela, w reprezentacyjnej kamienicy. Eleganckie, dwustronne mieszkanie, komfortowo zaprojektowane i wyposażone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

1 000 000 zł63 m² 15 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze z dwoma ogródkami! Natura, którą polubisz. Komunikacja, którą docenisz. Spokój, którego szukasz. Lokalizacja, która daje możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

4 400 zł45 m² 97,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, 45m2, piętro 3/4 bez windy, w kamienicy z 1901 r. przy. ul Dobrej, śródmieście, powiśle. Klimatyczne i niebanalne, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

475 000 zł39 m² 12 296 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024