dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie w Warszawie przy ul. Ogrodowej 31, znajdujące się w inwestycji o eleganckim charakterze. Budynek, zlokalizowany w sercu Warszawy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

5 880 zł67 m² 87,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe wyposażone i umeblowane mieszkanie blisko Metra Płocka. Mieszkanie jest komfortowe, słoneczne. Pokój sypialny 12 metrów wraz łóżkiem podwójnym, jadalnia lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa cena Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z uroczym, zielonym podwórkiem we wspaniałej dzielnicy Włochy. To idealna oferta dla osób ceniących kontakt z naturą w miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom mamy przyjemność zaprezentować Państwu na najem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na malowniczym Żoliborzu, przy ul. Sybilli. Atuty mieszkania: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 700 zł88 m² 110,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia luksusowego apartamentu o powierzchni 88 m w prestiżowej inwestycji Piękna Nova. Apartament znajduje się w sąsiedztwie prestiżowych ulic, takich jak Mokotowska czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 na najem w nowym, 7-piętrowym bloku z 2022r. w inwestycji Żoliborz Artystyczny - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 550 000 zł62 m² 25 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Unikalna oferta na Powiślu! Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 61,83 m2 mieści się w kameralnym budynku z windą. Budynek po remoncie klatki i wymianie wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 4 pokojowego mieszkania na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 20. Osiedle położone w otulinie zieleni, w spokojnej części Bielan. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2008 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

1 690 zł13 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie przy ulicy Tytoniowej 1. Apartamentymarsa pl Apartamenty przeznaczone dla studentów i młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku z 1968 roku, znajdującego się w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

10 000 zł99 m² 101,01 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m2, położone na 9 piętrze, 12-piętrowego budynku z 2021 roku, znajdującego się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie 62 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 19. Przestronne, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 050 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu jasne, w pełni wyposażone mieszkanie 53 m2, 2 pok. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 19. Przestronne, widne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

4 800 zł79 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m znajdujące się na 4 piętrze w zrewitalizowanej, 5-piętrowej kamienicy z windą. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , w stylu glamour, zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu na Bielanach, przy ul. Krzemienickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

510 000 zł28 m² 17 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,37 m2, zlokalizowaną w dzielnicy Ursus, przy ulicy Posagu 7 Panien. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 300 zł53 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu na Woli, przy ul. Kolejowej Obiekt, będący częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące na warszawskiej Woli, przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie składa się z: sypialni z łóżkiem małżeńskim, szafą na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 300 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu jasne, nowoczesne, przytulne 2 - pokojowe mieszkanie 45 m2, zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 5. Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrym położeniu komunikacyjnym, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

1 130 000 zł63 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż elegancko urządzony 3-pokojowy apartament o powierzchni 63m2, zlokalizowany w dzielnicy Bemowo, przy ulicy Chrzanowskiej. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 120 000 zł90 m² 12 456,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie ( 4 pokojowe ) obecnie 3 pokoje usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy , galerie , metro II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 850 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 1 piętrze 4-piętrowego apartamentowca z 2019 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu nowoczesne, jasne mieszkanie 45 m2, 2 pok. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na Mokotowie przy ul. Cybernetyki 7C (inwestycja Mozaika Mokotów). Przestronne, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

11 000 zł75 m² 146,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy nieruchomość w inwestycji Browary Warszawskie wykończone w wysokim standardzie. Jako firma zarządzająca najmem posiadamy klucze do tej nieruchomości a także w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

15 000 zł100 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Apartamenty przy Warzelni - ulica Krochmalna 59. Lokalizacja: unikalny budynek, usytuowany w zapierających dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł39 m² 33 248 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie o powierzchni niespełna 40 m2, położone w samym sercu Warszawy przy ul. Górskiego, stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Mieszkanie to zostało wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tytoniowa

Gocławek,Warszawa

2 300 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie, przy ulicy Tytoniowej 1. Apartamentymarsa pl Apartamenty przeznaczone dla studentów i młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane tuż przy Centrum Warszawy przy ulicy Nowolipki Cena promocyjna Możliwość wynajęcia na krótszy okres - do 31.08.2024 Mieszkanie: Salon z kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2008 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m. Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 8, w pobliżu Metro Wilanowska. Przestronne, widne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

3 500 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze, 6-piętrowego budynku, znajdującego się w Warszawie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na najem, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na Zielonej Białołęce przy ul. Kartograficzna 84b. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 579 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż jasne i przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, znajdujące się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Gotarda 1. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pachnąca

Natolin,Warszawa

4 800 zł72 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przytulne , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 zlokalizowane na Natolinie przy ulicy Pachnącej na wynajem. To doskonała propozycja dla wymagających rodzin, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarchomińska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem kawalerkę o powierzchni 32 m2, położoną na 4 piętrze, 5-piętrowej kamienicy, znajdującej się na warszawskiej Pradze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na najem w Warszawie przy ul. Obrzeżnej - dzielnica Mokotów. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 1 piętrze, niskiego 3-piętrowego budynku. Lokal zlokalizowany jest w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Mikołaja Trąby na Białołęce. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szancera

Ursus,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowana na Starym Ursusie w cichej i zielonej okolicy Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w bloku z 1966 roku Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Łukowskiej. Mieszkanie wyremontowane gotowe do wprowadzenia na zamkniętym osiedlu z ochroną. Mieszkanie: salon z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij