dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Warszawa, bielany, słodowiec, ul. Romaszewskiego. Bez prowizji od Strony Kupującej. Mieszkanie na wysokim parterze w odnowionym bloku na zewnątrz i wewnątrz. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Muranów,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście Muranów > zielona i kameralna część centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ul. Zamenhofa i ul. Lewartowskiego, obok muzeum Polin| ok 2 km od Pałacu Kultury 44 m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 995 000 zł87 m² 22 991,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 120 000 zł82 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę trzystronnego, jasnego, 4- pokojowego mieszkania o powierzchni 82,45 m2 w stanie deweloperskim usytuowanego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

871 000 zł63 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą **3-pokojowego mieszkania** o powierzchni **62,98 m ** z ogromnym balkonem (11,5 m ) na **pierwszym piętrze**. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. Mieszkanie po remoncie, wymienione instalacje, okna, drzwi wejściowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie, a może planujesz zakup pod przyszłą inwestycję? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży zaledwie 6 mieszkań w nowym, kameralnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

8 000 zł97 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 97M2, 3 pokoje, doskonała lokalizacja, łazienki residence, podchorążych, mokotów budynek: łazienki Residence to wygodny i bezpieczny 8-piętrowy apartamentowiec w pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

746 000 zł34 m² 21 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią przy ulicy Noakowskiego 26 w centrum Warszawy oferuje komfortową przestrzeń na 34 mkw. Idealne na inwestycję, bądź dla singla lub pary, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

776 700 zł45 m² 17 267,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,98 mkw. z balkonem w stanie deweloperskim. Termin oddania to 3 kwartał 2026. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy 2 pokojowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Portowa

Żerań,Warszawa

869 000 zł74 m² 11 791 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetnie zaaranżowane i wyposażone mieszkanie, po generalnym remoncie w grudniu 2023. Zoptymalizowana przestrzeń idealna również dla większej rodziny jak również idealna pod wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

2 900 zł17 m² 170,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Warszawy, ulica Aleja Niepodległości 245/8. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą. Budynek wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w kameralnej inwestycji Green Mokotów. Ciekawy design w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją, to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wysoki standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Kotsisa 8a w dzielnicy Praga Północ. Mieszkanie jest zlokalizowane na parterze pow. 40 m2, 2 oddzielne pokoje z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszamy do wynajęcia klimatyzowanej kawalerki z balkonem, zlokalizowanej na Ursynowie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat 70-tych. Do mieszkania przynależy piwnica 3 m2 i miejsce parkingowe. Mieszkanie dziesięć lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

500 000 zł34 m² 14 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Białołęka, tarchomin, ul. Kamińskiego | autobusy: 300 m od klatki | tramwaje: 600m od klatki | w okolicy liczne sklepy: biedronka, Lidl, carrefour, galeria Północna 34,1 m2 | dwustronne - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie w samym centrum miasta, wyremontowane mieszkanie na 1 pietrze przy ul. Chmielnej naprzeciwko wieżowca Varso 2 pokoje, jeden z garderobą, odzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krysta

Wola,Warszawa

975 000 zł68 m² 14 382,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Woli przy metrze Księcia Janusza. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, usytuowana na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

2 190 zł27 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna klimatyzowana kawalerka przy ulicy Wiliama Szekspira 2. *Lokal na warszawskich Bielanach, położony na ostatnim 11 piętrze w budynku z windą. *Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł58 m² 22 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej okolicy na Śródmieściu ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 422,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 4 pokojowe 70,26 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 882 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Stary Żoliborz,Warszawa

799 999 zł48 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Potockiej, składające się z: - salonu - sypialni - bufetowej kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu Ostatnio zamontowano klimatyzację, nieużywana jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 195 000 zł78 m² 15 320,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania położonego w Ursusie przy ul. Ryżowej na strzeżonym osiedlu z 2006 r. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na prestiżowym, strzeżonym osiedlu na Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej. Nowoczesny budynek z windą, recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Północ,Warszawa

1 669 530 zł58 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament 57,57 m2 z dużym tarasem 17,52 m2 i balkonem - 3,65 m2, co łącznie daje aż 21,17 m2 dodatkowej powierzchni. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 085 800 zł57 m² 18 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białej Koniczyny

Stegny,Warszawa

1 793 000 zł77 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, położonego w spokojnej okolicy na Jaśminowym Mokotowie. Przestronne i nowoczesne mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 600 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu jasną, przestronną kawalerkę 34 m2, zlokalizowaną przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie usytuowane w dobrym położeniu komunikacyjnym, jak również handlowo-usługowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

719 000 zł48 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Północ, ul. Kijowska, przy Dworcu Wschodnim. 47,6 m2 ul. Kijowska, praga Północ, warszawa. 719 000 pln Ekspozycja na południe i północ. Po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. ***********************możliwożć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

865 000 zł50 m² 17 296,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Świetne mieszkanie w cichej, zielonej części Bemowa - ul. Apenińska Mieszkanie w kwietniu przeszło generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów i z troską o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hübnera

Stary Żoliborz,Warszawa

3 900 zł44 m² 89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na Żoliborzu (osiedle Żoliborz Artystyczny) Nowoczesne, zadbane osiedle i pięknie zaaranżowane mieszkanie, które jest gotowe do wynajęcia i zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Czerniaków,Warszawa

909 000 zł47 m² 19 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Rozkładowy 2-pokojowy apartament zaprojektowany, aby cieszyć o powierzchni 46,69 m2. Ogródek ok. 50 m2 z tarasem 15 m2 z deski kompozytowej, a na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

680 000 zł35 m² 19 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone i umeblowane mieszkanie na 3. piętrze z balkonem. Sprzedaż na zasadzie cesji. Zakup tylko za gotówkę. Opis: oferujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Praga prezentuje przytulne mieszkanie na wynajem w dogodnej lokalizacji- saska Kępa, ul. Międzynarodowa. 2 oddzielne pokoje na powierzchni niecałych 50 metrów kwadratowych sprawdzą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

15 000 zł164 m² 91,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawić rodzinny, wygodny apartament w Rezydencji 'maltańska' , gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji własną siłownię, saunę, bilard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

729 000 zł33 m² 21 793,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,45 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa / bemowo / fort bema / ul. Obrońców Tobruku / 2- pokoje Jeżeli jesteś singlem albo jesteście parą i chcielibyście zamieszkać w klimatycznym, pięknie urządzonym i wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna - wjazd

Białołęka,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 51,03 m , z przestronnym ogródkiem o powierzchni 149 m . To idealne miejsce dla osób ceniących.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij