dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

848 000 zł44 m² 19 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 43,5m2 na Miasteczku Wilanów - 2 pokoje, łazienka, ładny ogródek o pow. 36,53m2. Lokalizacja Budynek znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Do wynajęcia kawalerka (31m2) przy ul. Książkowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 800 zł50 m² 136 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2013 r. (inwestycja Oxygen przy ul. Wroniej). Mieszkanie z uwagi na położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

960 000 zł48 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mokotów Górny, blisko metra, dwa pokoje, wysoki parter, cegła 1958r. Pokoje: 11 i 17,5m2, duża widna kuchnia ok. 10m2, wysokość 2,85m. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia oddzielna. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

750 000 zł32 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość usytuowana w super lokalizacji. W pobliżu budynku: -5 min spacerem do autobusu oraz tramwaju. -15 min spacerem do stacji metra Księcia Janusza -nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 599 000 zł98 m² 16 316,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98m2, usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1986 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej. Osiedle jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powsinek,Warszawa

1 149 000 zł51 m² 22 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,63m2 zlokalizowane na Wilanowie / Wilanów Wysoki. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

6 850 zł62 m² 110,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nowoczesne, ciche 3-Pokojowe Mieszkanie na Mokotowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, cichego, 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł48 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić niezwykle jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Anielewicza. Dla kogo: dla max. 2-3 osób. Jak zamieszkasz Po wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

2 299 000 zł105 m² 21 937 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Есть так-же квартиры в других топовых инвестициях Варшавы. Подробнее по телефону. Ru/ua/en below Luksusowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 249 000 zł61 m² 20 586,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle urokliwe mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 położone przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 400 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy Metra Rondo onz. Browary Warszawskie, fabryka Norblina czy Centrum Biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Potrzebny przestronny ogród? Nowoczesne lecz przytulne wnętrze? 3 pokoje w bardzo wygodnym układzie? Komórka lokatorska? Ta oferta ma wszystko! Dodatkowo aż 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie na Wynajem w Moduo Gardens Do wynajęcia bezpośrednio od właścicieli eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Moduo Gardens. To nowe mieszkanie, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 97m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1998 r. przy ul. Poligonowej, praga-Południe, gocław. Mieszkanie odświeżone, idealne dla pary lub rodziny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Koszyki,Warszawa

2 270 000 zł69 m² 32 898,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie biorę pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. English below Mieszkanie w zabytkowej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| lokal mieszkalny dwu pokojowy umeblowany i wyposażony, z widokiem na wewnętrzne patio ogrodzonego i monitorowanego osiedla z 2001r. Mieszkanie jest po malowaniu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

764 000 zł42 m² 17 976,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Elbląskiej 65. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scroll down for english 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Miasteczku Wilanów. Czyste i odświeżone dla przyszłych najemców. W mieszkaniu jest dużo miejsca do przechowywania. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

851 745 zł73 m² 11 715,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na bemowie tylko za gotówkę 3 pokoje, z opcją na przerobienie na 4 pokoje lub na 5/6. Duży balkon, piwnica, opcja na garaż, jest naziemne miejsce parkingowe. Budynek lata 90, trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Wola Młynów ul. Górczewska (przy skrzyżowaniu z ul. Działdowską) | 400 m do stacji metra Młynów i Płocka | przystanek autobusowy pod budynkiem | 400m do przystanków tramwajowych | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 338,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do zakupu przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 62,13 m , zlokalizowanego na ul. Lazurowej 17 w Warszawie. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

3 547 119 zł131 m² 27 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Górnym Mokotowie w nowej inwestycji, która będzie oddana w II kwartale 2025 roku. Tylko 15 apartamentów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł128 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny 5-pokojowy apartament w pobliżu stacji metra Służew. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest na Mokotowie. Jest dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

12 900 zł112 m² 115,18 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament premium, o powierzchni 112 m2, wykonany w najwyższym standardzie, zlokalizowany na Powiślu z widokiem na Stadion Narodowy 112 m2, 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony 8 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł115 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje apartament zlokalizowany w pięknej przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum. Lokalizacja: lokalizacja oferuje najlepsze restauracje, kina, teatry. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/52 mkw z balkonem, umeblowane, w środku zielonego osiedla na Woli. Cena za wynajem zawiera czynsz administracyjny. Dodatkowo płatny prąd i gaz, według zużycia. mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone przy ul. Waliców 20 na pograniczu Woli i Śródmieścia. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 986,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw położone w Centrum Warszawy na 4.piętrze w 15-piętrowym budynku z 1972 roku. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Olszynka Grochowska,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie na Praga-południe/продажа квартиры на Praga-Południe [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Duża kawalerka 35 m2 jeden pokój z możliwością wydzielenia sypialni, przy ul. Wólczyńskiej 9 Stare Bielany blisko Metra Wrzeciono i Metro Stare Bielany. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 208,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Stare Bielany / metro / klimat / po remoncie / przytulne Jeśli szukasz słonecznego mieszkania, położonego w zielonej i klimatycznej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 024 000 zł92 m² 22 004,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie na Woli z dwoma balkonami. Blisko komunikacji miejskiej : autobus 50m, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

848 000 zł57 m² 14 929,60 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 56,8 mkw. na Górnym Mokotowie w osiedlu Domaniewska, przy stacji metra Wilanowska. Teren osiedla zagospodarowany, wokół dużo zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka po remoncie blisko wum! elegancka kawalerka gotowa do wprowadzenia - po generalnym remoncie - nikt jeszcze W niej nie mieszkał, wszystkie meble I sprzęty są kompletnie nowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Goleszowskiej na warszawskiej Woli. Nieruchomość ma 40 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne, 4-pokojowe Mieszkanie na Saskiej Kępie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy jaką jest Saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł54 m² 101,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie, duży salon z kuchnią z widokiem na dziedziniec, łazienka z prysznicem i przytulna sypialnia. Mieszkanie ciche, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary bez zwierząt Najem okazjonalny Metro Natolin. Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę ok. 34m z balkonem, zlokalizowaną w budynku Galerii Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 916,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mokotów - ul. Bluszczańska - 2 pokoje 46,52 m2 + garaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w 3-piętrowym budynku przy ul. Bluszczańskiej w Warszawie. Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 249 000 zł61 m² 20 586,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, prezentowane poniżej mieszkanie jest obecnie 2-pokojwe (z oddzielną kuchnią o powierzchni 14m2), z możliwością adaptacji na mieszkanie 3-pokojwe (z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij