dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Trojańska

Włochy,Warszawa

1 690 zł16 m² 105,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne, widne studio w odnowionym budynku przy ulicy Trojańskiej (włochy - Okęcie). *Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. *Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 047 000 zł45 m² 23 485,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,58 m , położone na parterze 6 piętrowego bloku z 2017 roku. Na uwagę zasługuje wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

3 190 zł36 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Komputerowej 8. *Apartamentowiec został oddany do użytku w 2020. *Estetyczny, jasny i prosty wystrój. *3 piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł28 m² 101,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Aktualizacja: na to mieszkanie jest zrobiona rezerwacja do 9.09.2024. Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy mieszkanie na wynajem na Warszawskim pięknym Starym Żoliborzu przy ul. Dymińskiej 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

3 090 zł46 m² 67,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,3 m2 na ulicy Ludwika Pasteura 4/6. *W pobliżu sklepy, kawiarnie i restauracje. *Doskonała komunikacja miejska - w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

2 500 zł33 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia duża, jasna kawalerka z aneksem kuchennym i dużą łazienką, położona w spokojnej części Grochowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursynów,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63,30 m2, zlokalizowane w odległości 150 m od Metra Ursynów. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, 3 sypialni, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 650 zł33 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka (33,3m2) z miejscem parkingowym do wynajęcia, warszawa-Białołęka, ul. Skarbka z Gór (osiedle Derby). 2 piętro, balkon (bez piwnicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

*** Tylko u nas *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli, w drugiej lini zabudowy od wejścia do metra Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Syreny

Wola,Warszawa

390 000 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż kawalerkę ponad 26 m2 z oddzielną widną kuchnią, balkonem, przedpokojem, łazienką i komórką w piwnicy. Mieszkanie jest do remontu. Znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 667,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rezerwacja do końca sierpnia. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone w świetnym punkcie komunikacyjnym na warszawskiej Woli. Ze względu na swój rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 550 000 zł97 m² 26 288,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą addom /sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji/ Apartament znajduje się na osiedlu Śródmieście Wilanów (inwestycja Polnord S.A.), przy ul. Aleksandra Gieysztora, na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego w doskonałej lokalizacji na Pradze-Południe przy ulicy Krypskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okęcka

Mokotów,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 561 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Okęckiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

417 000 zł23 m² 17 981,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofeta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiam Państwu mieszkanie o pow. 23,19 m2 zlokalizowane przy ul. Monte Casino na Warszawskiej Woli. * w otoczeniu 3 parki * 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 334 000 zł89 m² 14 988,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 650 zł50 m² 93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Składa się ono z 3 pokoi zamykanych na klucz, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Idealne dla 3 osób pracujących ,studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Oleandrów,Warszawa

3 271 000 zł175 m² 18 691,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 024 000 zł89 m² 11 505,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy ulicy Al. Ken 56, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Najem okazjonalny. Cena: 2800 zł Najem + garaż 200 zł + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bielany - Wawrzyszew, ul. Lwa Tołstoja | 200m do przystanku autobusowego | 700m przystanek tramwajowy | 600m stacja metra Wawrzyszew 41,5m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon 3 m2 | piwnica 1,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł66 m² 22 712,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam ekskluzywny, luksusowy, funkcjonalny apartament W najwyższym standardzie, w prestiżowej części centrum warszawy. Tuż przy stacji metra rondo daszyńskiego I metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Stare Miasto,Warszawa

2 100 000 zł147 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3-poziomowy Apartament | 150 m2 | Stare Miasto Na sprzedaż 3-poziomowy apartament o powierzchni 127 m2 z dodatkowym poddaszem ok. 20 m2 w samy centrum Starego Miasta w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

491 000 zł29 m² 17 185,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc bez prowizji Przytulna kawalerka z ogródkiem. Mieszkanie będzie oddane do użytkowania w I kw 2026 r. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

765 000 zł32 m² 23 906,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość zlokalizowaną na Śródmieściu przy Ul. Andersa. Wyjątkowość tej oferty polega przede wszystkim na Lokalizacji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie na Bródnie, ul. Suwalska 8, 200m do metro bródno Sprzedam bezpośrednio znakomicie usytuowane mieszkanie przy Metro Bródno. Zapraszam po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:15/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy apartament z garażem o powierzchni ok. 45 m2 na nowym osiedlu przy ulicy Kasprzaka 29. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dostępne od 1 października / available starting from the 1st of October ul. Włodarzewska 76 Mieszkanie ma 44m2 i składa się z: - salonu połączonego z nowoczesną kuchnią, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Zamiejskiej na Targówku. Nieruchomość o powierzchni 37,5 mkw składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

825 000 zł60 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania wykończone, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze z dużym balkonem z pięknym widokiem roztaczającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł51 m² 156,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na powiślu przy ul. Kruczkowskiego budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament 50 m2 na Mokotowie tuż przy granicy z Wilanowem, nałęczowska 33 Apartament w idealnym stanie, zamieszkany przez rok, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czerniaków,Warszawa

469 000 zł29 m² 16 341,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Nowa oferta: 26.08.2024 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,7 m2 na Mokotowie (Czerniaków); cena ok. 16 500zł/m2, idealne dla pary/singla lub inwestycję. dobra lokalizacja; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbany, przytulny i cichy apartament na 4 piętrze na Osiedlu Hubertus tuż przy Galerii Mokotów (westfield). Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

545 000 zł21 m² 26 176,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mikroapartament na woli - idealny na zakup inwestycyjny budynek: inwestycja jest częścią kompleksu Osiedle Bliska Wola. Za budowę nieruchomości odpowiada deweloper J.W. Construction. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 049 000 zł41 m² 25 585,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, nowocześnie urządzone, mieszkanie o pow. 41m , wyposażone w klimatyzację, usytuowane na rogu kruczej/nowogrodzkiej w Warszawie, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okęcie,Warszawa

839 000 zł51 m² 16 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

### Na sprzedaż: przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Okęciu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Drzewieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

2 290 zł35 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem tylko u Nas. Do wynajęcia mieszkanie 35m składające się z dużego pokoju, przedpokoju, łazienki z wc i kuchni. Z pokoju wyjście na balkon. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne