dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

19 000 zł230 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament położony w jednej z najbardziej urokliwych i prestiżowych części na Mokotowie pozwala cieszyć się kameralnym otoczeniem, przestrzenią mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Służewiec

Ursynów,Warszawa

819 000 zł42 m² 19 734,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - idealne do wykończenia według własnych potrzeb! Szukasz dwupokojowego mieszkania na Ursynowie, które możesz wykończyć według własnego gustu? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Via Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na wynajem od zaraz na Warszawskich Bielanach. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Bielanach przy ulicy Magiera. Usytuowane jest w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł42 m² 21 253 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta oferta jest świetną propozycją dla osób szukających mieszkania otoczonego zielenią i jednocześnie w bardzo komfortowej lokalizacji. Ciekawa oferta z uwagi na fakt, że w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 750 zł31 m² 120,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament o powierzchni 31 m , znajdujący się w kamienicy w centrum Warszawy, przy ulicy Nowolipie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

525 200 zł27 m² 19 167,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie, przy metrze! Bez podatku pcc, bez prowizji! To mieszkanie idealne na start2 lub inwestycja, która zyska na wartości! Zapraszamy do nowo powstającego osiedla w dzielnicy Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładną kawalerkę o powierzchni 37 m2 na Ursynowie nad Galerią Ursynów tuż przy metrze Natolin. Budynek z ochroną, monitoringiem, z dwiema windami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Bielany,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe w nowym strzeżonym apartamentowcu ,rezydencja Arteco " uznanego developera Marvipol na zamkniętym osiedlu z elegancką recepcją.Wokół dużo terenów zielonych.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 371 825 zł78 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim z terminem oddania w pierwszym kwartale 2025 r. Trzy pokoje z aneksem kuchennym. Jest balkon o powierzchni 11,69m2 od strony zachodniej. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w świetnej części Bielan, przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

1 172 000 zł65 m² 18 030,80 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Posiadam do sprzedaży 3 pokojowy apartament na 15 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy i Stadion Narodowy w budynku Aura Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

585 000 zł42 m² 13 862,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , na warszawskim Mokotowie, u zbiegu al. Jana III Sobieskiego i ul. Św. Bonifacego. Lokalizacja: warszawa, ul. Jałtańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

993 918 zł56 m² 17 793 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa atrakcyjna cena - taras 17m2 wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura, tereny zielone, siłowna plenerowa, plac zabaw, blisko komunikacji i centrum, w pobliżu znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

673 777 zł38 m² 17 967,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Solcu w Śródmieściu. Lokal znajduje się na 3 piętrze bloku wzniesionego w 1966 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wola,Warszawa

723 285 zł42 m² 17 262,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja Wola, zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem po całkowitym remoncie o powierzchni 37,4 m , położone w samym sercu Warszawy, przy ulicy Żwirki i Wigury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

873 340 zł34 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jakimi zasadami kierować się, aby mądrze i pewnie zainwestować w nieruchomość w Warszawie? 1. Topowa lokalizacja. 2. Nowe budownictwo. 3. Pewność wynajmu. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł80 m² 13 836,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 495,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie do remontu w sercu Starego Mokotowa przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 28. Jest to idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

530 000 zł31 m² 17 096 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie nad Wisłą Cena: 550 000 zł (16 460 zł/m ) Powierzchnia mieszkania: 31,5 m2 hall - 5,33 m2 mały pokój - 5,8 m2 salon z aneksem - 15,56 m2 piwnica 4 m Lokalizacja: ul. Nowodworska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Kabaty,Warszawa

1 250 000 zł79 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie 10 min od Metra Natolin Budynek z 1984 r Ekspozycja południowo-wschodnia Widok na zieleń W skład mieszkania wchodzą: - duży salon (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:21/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem w pełni wyposażony apartament z pięknym widokiem na Pałac Kultury przy ulicy Łuckiej 15 Apartament jest na 21 piętrze, ma 68m2 i składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

990 000 zł66 m² 14 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż ładne, jasne i przestronne mieszkanie na Mokotowie! mieszkanie Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, posiada 66,14m2 powierzchni oraz dwustronną ekspozycję (północ-południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

1 285 000 zł79 m² 16 200,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,32m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku 6 piętrowym z 2021 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Magnacka. Powierzchnia dodatkowa: - balkon - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie znajdujące się na 2 piętrze,4-piętrowego budynku, na terenie zadbanego,strzeżonego osiedla z 2007 roku. Bogato rozbudowana infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 766,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe mieszkanie położone przy alei Prymasa Tysiąclecia 89 tuż przy ul. Kasprzaka z doskonałą komunikacją z centrum Warszawy oraz dostępem do Metra. Lokalizacja I infastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 000 zł35 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia apartament zlokalizowany w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wilczej. Mieszkanie ma powierzchnię 35 mkw i składa się z salonu połączonego z sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł22 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu pieszym najważniejsze punkty miasta, najlepsze warszawskie hotele, kawiarnie, wydarzenia kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie O wynajem nieruchomości na woli, siedmiogrodzka 1a, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

756 000 zł42 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe przestrzenne mieszkanie na Pradze-Północ. W bliskim sąsiedztwie Portu Praskiego. Mieszkanie ma 42 m2. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisa

Okęcie,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 636,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam kawalerkę ~34 m.kw. przy ul. Marcina Flisa 11, na przeciwko Galerii Łopuszańska 22 - w trzeciej linii zabudowy - bardzo ciche! W kw podane 39,49 m.kw. ponieważ doliczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

670 191 zł30 m² 22 429,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja pomiędzy Ursynowem, a Mokotowem Bez podatku pcc, bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych mieszkań w inwestycji tuż obok ul. Bokserskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

436 000 zł23 m² 18 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: mieszkanie z Podziałem na 3 Niezależne Kawalerki Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji dla kupującego Brak podatku pcc (oszczędność 26 160 zł) Brak ukrytych kosztów To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł28 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania mieszkanie niemalże w samym Centrum Warszawy znajdujące się przy ul.Solec na Powiślu. Topowa lokalizacja! Mieszkanie dostępne od zaraz! Idealnie sprawdzi się dla młodych osób jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 między trasą siekierkowską a trasa łazienkowską. Ekspozycja 1-stronna zachodnia. Mieszkanie do remontu. Elastyczny układ pomieszczeń- ścianki działowe nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł51 m² 156,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na powiślu przy ul. Kruczkowskiego budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Gustownie i bardzo praktycznie urządzone mieszkanie w nowym osiedlu In City. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Posiada klimatyzację! Mierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

10 000 zł137 m² 72,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na IX najwyższym piętrze, z którego rozpościera się spektakularny widok na Warszawę. Trzy tarasy zapewniają wspaniały widok, oraz intymność gdyż pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 090 zł29 m² 106,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. *W okolicy znajdują się liczne restauracje oraz galeria Mokotów. *Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie. *Wyposażone.