dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 850,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Franciszkańskiej, tuż obok Starego Miasta. Lokal w stanie do remontu (plastikowe, na podłodze parkiet do wycyklinowania, nowe grzejniki), liczy 43 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

549 000 zł33 m² 16 596,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 31 m z loggią (2,5 m ), położone w sercu Starego Mokotowa przy ul. Puławskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, zlokalizowane przy ul. Puławskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie znajdujące się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

678 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 568 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie o pow. 37 m w skład którego wchodzi: salon kuchnia łazienka sypialnia Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze w budynku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

851 000 zł42 m² 20 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Dwa pokoje położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, cichego mieszkania usytuowanego w zadbanej kamienicy. Mieszkanie położone jest w idealnym punkcie komunikacyjnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

6 700 zł88 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uroczy, jasny, przestronny apartament po generalnym remoncie o powierzchni 88 m 2 usytuowany na 7 piętrze, strzeżonego apartamentowca z ochroną i monitoringiem. Ten śliczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 357 500 zł75 m² 18 092,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

- oferta na wyłączność - Miło mi zaprezentować nową, wyjątkową nieruchomość w ofercie homeally. Na sprzedaż apartament o powierzchni 75 m , usytuowany tuż przy stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 380 000 zł79 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowoczesny apartament 3-pokojowy na warszawskim Wilanowie. Budynek z 2021 roku mieści się na pięknym osiedlu przy ulicy Herbu Janina. Lokal o powierzchni 78,72 m2 znajduje się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płocka

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 27,9 m2 | Piętro 2 z 3 | Bez Windy | Do Remontu | Okna Od Podwórza | Ciche | Ulica Płocka | Księga Wieczysta | Bez Obciążeń | Blisko Metra Płocka | Do sprzedania kawalerka na Woli ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 880 zł55 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Ursynów, przy ulicy rtm. Witolda Pileckiego 108. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

628 000 zł48 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , do własnej aranżacji, zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni. Mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka. Metraż całkowity to 61,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowelska

Nowa Praga,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 3 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego mieszkania, znajdującego się na warszawskiej Pradze-Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Moczydło,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia umeblowane i wyposażone kompletnie mieszkanie na ulicy Sokołowskiej na Woli. Świetna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, zaprojektowane przez projektanta wnętrz i świeżo wyremontowane mieszkanie, w prestiżowej lokalizacji na osiedlu apartamentowców Soho w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl Ru En numer oferty 991000 **do wynajęcia od zaraz - w pełni umeblowane mieszkanie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej** Oferuję wygodne i przestronne mieszkanie dostępne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

924 000 zł44 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o znajdujące się w doskonałej lokalizacji na Bielanach w inwestycji z 2016 roku przy ulicy Nocznickiego 25. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

507 000 zł26 m² 19 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,23 m , położona w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy - na Muranowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

471 000 zł26 m² 18 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25m2 + ogródek - 471 tys. zł Przytulna kawalerka o powierzchni 25m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Do dyspozycji mamy 19m2 salonu z aneksem kuchennym, 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker czynsz płaci właściciel Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

880 000 zł46 m² 18 925 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, sporadycznie zamieszkiwane 3-pokojowe mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Warszawski Świt na Bródnie. Mieszkanie znajduje się na najwyższym 6 piętrze budynku z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 874,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie z 10-metrowym tarasem, zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Poetów, na Osiedlu Poetów w dzielnicy Białołęka. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu Warszawy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 400 zł38 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne , nowoczesne i wygodne mieszkanie na Powiślu. Lokalizacja/ budynek: świetna lokalizacja na Powiślu - dzielnicy pełnej niezależnych galerii i sklepów w stylu retro. Tętniące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Wesoła,Warszawa

989 000 zł86 m² 11 567,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ładne, zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie w Starej Miłosnej. Znajduje się ono w dwulokalowym segmencie na wysokim parterze. Ciche spokojne osiedle domów i segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m z tarasem 12 m w doskonałej lokalizacji, tuż przy centrum handlowym Arkadia Westfield. przy ulicy Kłopot 4 na 8 piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

625 000 zł50 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

413 000 zł20 m² 20 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż kawalerka na Mokotowie do remontu. Cicha spokojna i zielona okolica. Opis nieruchomości: kawalerka znajduję się na Mokotowie przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 449,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam ciche dwupokojowe mieszkanie Muranów, warszawa Wola, ulica Esperanto. Mieszkanie na ostatnim piętrze, budynek w dobrym stanie technicznym, odnowiona elewacja, wymienione okna. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Gocławek,Warszawa

1 215 000 zł87 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego z balkonem przy ulicy Komorskiej na Pradze Południe. Atuty w punktach: - mieszkanie znajduje się przy niercuhliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Ochota,Warszawa

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

11 000 zł104 m² 106,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy atrakcyjny apartament w prestiżowej części Powiśla, w budynku Menolly Nowe Powiśle, który wyróżnia się nowoczesną architekturą. Wchodząc do budynku, mieszkańców wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę całkowicie wyremontowaną kawalerkę położoną w dzielnicy Praga-Północ przy ul. Jagiellońskiej 44a w Warszawie. DO metra wileńska I centrum handlowego zaledwie 200M. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

521 000 zł26 m² 20 038,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m , 9 piętro w bloku z windą z 1965 roku -warszawa, śródmieście, ul. Jana Pawła II. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy bez windy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy Polu Mokotowskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyraneczki

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł33 m² 15 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1956 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Cyraneczki. Mieszkanie o powierzchni 33,3m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magistracka

Wola,Warszawa

570 000 zł32 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie jednopokojowe z wydzieloną garderobą i z osobną kuchnią. Mieszkanie w bloku na zielonej i cichej Woli przy ul. Magistrackiej, położone na parterze w dwupiętrowym.