dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 590 741 zł118 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 590 740 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka| warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

480 000 zł36 m² 13 445,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną na zamkniętym, monitorowanym oraz chronionym osiedlu na Białołęce w niskiej zabudowie z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przebiśniegów

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka |nigdy niezamieszkana | miejsce parkingowe Oferujemy do wynajęcia nową, gustownie urządzoną kawalerkę w nowoczesnym budynku na nowopowstałym osiedlu. Mieszkanie nigdy wcześniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 449 000 zł58 m² 24 798,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z widokiem na miasto, z sercem do wygody - mieszkanie na Woli, które spełnia więcej niż standard. Jeśli Warszawa to serce Polski, to Wola jest jego bijącym rytmem. I właśnie tutaj, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia umeblowane lub puste 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią położone wśród zieleni na warszawskich Stegnach. Lokal składa się z pokoju z wnęką sypialnianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | Balkon | Metro Pole Mokotowskie | Park | Po remoncie Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - zaledwie 5 minut do centrum Warszawy, przy stacji metra Pole Mokotowskie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Granicznej 2 składające się z salonu połączonego z kuchnią (30 m2), sypialni z garderobą, dodatkowego przechodniego pokoju z szezlongiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

994 000 zł58 m² 17 197,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania, ul. Jana Sebastiana Bacha, służew Mieszkanie o powierzchni 57,8 m, położone na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku, jest doskonale doświetlone dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy styl, komfort i bliskość natury? Odkryj wyjątkowy apartament 3-pokojowy na Starym Mokotowie- blisko park i metro Pola Mokotowskie. Elegancki apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

563 000 zł36 m² 15 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Skarbka Z gór. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

875 000 zł52 m² 16 688,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje sprzedaż Praga Południe | 3 pokoje inwestycyjnie Warszawa | 3 pokoje sprzedaż Warszawa Przedstawiamy wszechstronne 3-pokojowe mieszkanie w nowo powstającym budynku ( koniec prac 2025r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszowska

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł33 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

We speak pl/ua/en/ru Przytulne mieszkanie z potencjałem i możliwością rozbudowy - ul. Daszowska, praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

699 000 zł63 m² 11 060,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tanie Mieszkanie | Okazja Cenowa | Sprzedaż Mieszkania | Mieszkanie Na Mokotowie | Mieszkanie Blisko Galerii Mokotów | Mieszkanie Trzypokojowe | Warszawa Mokotów | Mieszkanie Mordor | Mieszkanie Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, zapraszam Państwa do zapoznania się z mieszkaniem 3 pokojowym, usytuowanym na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku z 2020 roku. Osiedle jest ogrodzone, wokół budynku niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Odolany,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, eleganckie, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Sowińskiego Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 65m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 47 m 2, 2 pokojowego z oddzielną kuchnią i niezależnymi pokojami położone w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Mozarta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

585 000 zł51 m² 11 561,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam! Pragnę zaprezentować mieszkanie na Warszawskim Bródnie o powierzchni użytkowej 50,60 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: - 2 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

605 000 zł47 m² 12 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Warszawie, na Mokotowie (sadyba), przy ulicy Sobieskiego. Lokal składa się z przedpokoju, trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

572 000 zł44 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

730 000 zł53 m² 13 768,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie przeznaczone do najmu - zlokalizowane na warszawskich Nowolipkach - ul. Anielewicza 25. Lokalizacja: - warszawa ul. Anielewicza 25 - Lidl (1800 m) - Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

MD Home ma przyjemność zaprezentować nowy, luksusowo wykończony 3-pokojowy apartament o powierzchni 117m2 , zlokalizowany na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 819,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 41 m , na którą składają się: salon z balkonem - ok. 19,4 m , sypialnia - ok. 9,1 m , oddzielna, widna kuchnia - ok. 5,54 m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 276 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy. Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

764 000 zł52 m² 14 763,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie - po generalnym remoncie, trzypokojowe położone przy ul. Broniewskiego 50 - na skraju dzielnic Żoliborza i Bielan. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chłopickiego

Grochów,Warszawa

1 000 000 zł65 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje - 65 m 2, piętro 5 / 5, (winda), 1997 r. przy ul. Chłopickiego. Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 285,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje sprzedaż Warszawa | 2 pokoje sprzedaż Wilanów | 2 pokoje inwestycyjnie Wilanów | 2 pokoje sprzedaż Warszawa Wilanów | Dwupokojowe, jasne mieszkanie w nowym budownictwie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

610 000 zł36 m² 17 134,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego w sercu warszawskiego Bemowa, przy ul. Uniejowskiej na spokojnym osiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2001 r. przy ul. Cichociemnych, praga-Południe, gocław. Mieszkanie doskonale doświetlone, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

625 000 zł52 m² 11 907 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego - Bielany, ul. Kwitnąca Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Odolany,Warszawa

1 599 000 zł73 m² 21 877,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below Obejrzyj wideoprezentację. Przedstawiam Państwu klimatyzowany apartament przy ul. Goleszowskiej 3 znajdujący się w nowoczesnym bloku oddanym w 2021 roku. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 780 zł35 m² 79,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przyjemne i komfortowe mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 35 m2. Składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki, przedpokoju. W przestronnym przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 850 zł59 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 13. piętrze budynku Galeria Ursynów, z przepiękną panoramą Ursynowa i Wilanowa oraz balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

820 000 zł48 m² 16 942 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprezentować Ci przestronne dwupokojowe mieszkanie nieopodal parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

939 000 zł70 m² 13 956,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m z dużym balkonem, zlokalizowane na zielonych Stegnach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

839 000 zł62 m² 13 525,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Makolągwy 19 słoneczne mieszkanie z potencjałem, idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

1 024 000 zł68 m² 14 990,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z niezwykłym widokiem - 3 pokoje z oddzielną, przestronną kuchnią i dużą loggią, na 11 piętrze budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. Adres: ul. Dickensa 29 Jakie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

1 650 000 zł74 m² 22 165,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Stalową, jedną z bardziej "praskich" ulic Pragi Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Ulrychów,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 146,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,48 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1970 roku.