dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

939 000 zł45 m² 20 682,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mokotów - królikarnia - przy parku arkadia Przytulne, ciche trzypokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, na piątym piętrze z balkonem 1,0 m2 oraz loggią 2,5 m2. Ekspozycja okien zachodnia. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Rogalskiego w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł39 m² 24 554,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Starym Mieście. Wyjątkowa kawalerka w malowniczej kamienicy na Starym Mieście. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

770 000 zł47 m² 16 244,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Stylowe mieszkanie z duszą w zabytkowej kamienicy na Pradze gotowe do zamieszkania! Z wielką przyjemnością pragnę zaprezentować wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie e-mail.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 925,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Sadybie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

703 000 zł37 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 029 000 zł56 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2006 roku, na zamkniętym, zadbanym osiedlu. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 776 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w nowym budownictwie, położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Nowa Praga,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Informacje ogólne: lokalizacja Warszawa, praga Północ (nowa Praga) ul. Dąbrowszczaków 2 Metraż: 32,9 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 1956 Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena: 548 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Saska Kępa,Warszawa

5 900 zł59 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta, tylko w tej Agencji Lokal doskonały również na cele biurowe. Saska Kępa zielona oaza spokoju w sercu Warszawy Zamieszkaj w miejscu, które pokochali artyści, pisarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

939 000 zł39 m² 24 383,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 38,51 m , położone na 2. piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1957 roku. Budynek znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 699 zł37 m² 99,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy Apartament na Ochocie - Idealny Wynajem na Krótki lub Długi Termin Oferujemy komfortowy apartament dwupokojowy na warszawskiej Ochocie, dostosowany do potrzeb czterech osób. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mianowskiego

Ochota,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie - Kolonia Lubeckiego, ul. Mianowskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 452 561 zł77 m² 18 913,60 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Woli. 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

729 000 zł36 m² 19 972,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w środku parku na granicy Bielan i Żoliborza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Miała miejsce wymiana wszystkich okien, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam dwupokojowe mieszkanie 38m2 przy ul. Afrykańskiej 12b Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni - łazienki - przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

790 000 zł26 m² 30 944 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Wstęp Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego budynku, wybudowanego w 1959 roku. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Ursynowa i Mokotowa do wynajęcia. Lokalizacja ,harmony Park' to z pewnością jeden z najważniejszych atutów osiedla. Mieszkańcy inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł43 m² 36 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m usytuowane na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, żoliborz, ul. Stanisława Dygata. Mieszkanie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

439 783 zł26 m² 16 914,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe - 25,71m2 + balkon 4,96m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem wkd 15 minut komunikacją/autem - śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

860 000 zł66 m² 12 983,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie - komfort i nowoczesność! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 770 000 zł81 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczny apartament usytuowany na 10. (przedostatnim) piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Postępu na Mokotowie, prezentuje się jako doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

715 000 zł57 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł46 m² 17 849,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa, składające się z widnej kuchni, jadalni ( pierwotnie oddzielny pokój ), salonu, sypialni, łazienki oraz małego balkonu z widokiem na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 298 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,90m2 znajdujące się na pięknym osiedlu z 2013 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej 15b. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Dolny Mokotów,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, pow. 62 m2 - Zadbane, jasne i Ciche - Duży taras z pięknym widokiem - Dla Wymagającego Lokatora - Dolny Mokotów, łazienki Królewskie, ch Panorama Do wynajęcia nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

525 000 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w bloku położonym w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskiej Woli. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

820 260 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przedstawiamy ofertę wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Śródmieście,Warszawa

2 049 000 zł62 m² 33 048,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Hampton Home oferuje na sprzedaż stylowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Powiśla | 2 miejsca parkingowe | Piwnica 8 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe i wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,72m2 zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 55f na Pradze Północ. Lokal usytuowany jest na 6 ostanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 19 205,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Woli, blisko ulicy Obozowej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,50 m2 składające się z: - jasnego salonu z wyjściem na dużą, zabudowaną loggię, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł25 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesną kawalerkę o wysokim standardzie mieszczącą się w dzielnicy Praga-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

720 000 zł35 m² 20 373,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,34 m , zlokalizowanego przy ul. Nowogrodzkiej 78, w samym sercu Warszawy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na powiślu po kapitalnym remoncie, czeka na pierwszego lokatora! wszystko nowe! balkon! komórka lokatorska obok mieszkania! klimatyzacja! Mieszkanie 2-pokojowe wykończone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bielany ul. Dorycka | 1 km od stacji metra Młociny i Galerii Młociny | 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych | w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 233,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 46,20 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 23,49 m2, - sypialnia 12,38 m2, - łazienka 4,39 m2, - przedpokój 5,96 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 641,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gotowe do zamieszkania Planujesz zakup mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,88 mkw. z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł69 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam stylowy i klimatyczny apartament do wynajęcia, znajdujący się w renomowanej inwestycji dewelopera Yareal przy ul. Hożej 55. Zlokalizowany przy kultowej przedwojennej ulicy budynek.