dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na gocławiu Z miejscem postojowym W pełni wyposażone | Ciche | Gotowe do zamieszkania | Ekspozycja południowo-wschodnia | W bardzo dobrym stanie | Najem bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

8 200 zł148 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam! 148m2! 5 pokoi! Wolne od zaraz! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Miejsce garażowe jest w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl / eng/ ukr/ rus Przytulne mieszkanie z oddzielną kuchnią, w zielonej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum Mieszkanie o powierzchni 31 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Niemcewicza, pomiędzy Pl. Narutowicza a Pl. Zawiszy. Dogodny punkt komunikacyjny. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe, ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu. Rozkład Mieszkanie 44m2 składa się z przestronnego salonu, otwartej kuchni z oknem, komfortowej sypialni i funkcjonalnej łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

812 800 zł64 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji zakup bezpośredni 0% podatku pcc okazja! Dni Otwarte - umów się na spotkanie już dziś! Szukasz idealnego miejsca? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

2 150 000 zł93 m² 23 118,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uroczy, stylowy apartament w doskonałej lokalizacji modnego Powiśla. Apartament Mieszkanie jak przystało na kamienicę, posiada elegancki hol z wysokimi, jasnymi i przeszklonymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

949 000 zł36 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić stylowe mieszkanie na Saskiej Kępie! Atuty Po generalnym remoncie Świetna, kameralna lokalizacja Gotowe do wprowadzenia Nieruchomość Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 359,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2002. Pełna własność (wspólnota Mieszkaniowa). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

1 795 000 zł83 m² 21 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam wyjątkową i bezpośrednią ofertę sprzedaży mieszkania na pograniczu Starego Mokotowa i Śródmieścia, przy ul. Chocimskiej. Ta nieruchomość to doskonały wybór zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl / eng / rus / ukr Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego apartamentu o powierzchni 70 m2 na prestiżowym osiedlu Eko-Park, usytuowanym w pobliżu Pól Mokotowskich z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bardzo ładnie zaprojektowane i zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie, w cichej części zadbanej kamienicy. Przestronny salon, częściowo połączony z kuchnią i z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 000 zł58 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL : Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | Kolejowa | Bliska Wola | Loggia | Garaż | Ochrona | 2014 r. Szukasz eleganckiego, świeżo wyremontowanego mieszkania z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Anin,Warszawa

2 197 000 zł81 m² 26 990,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Elegancki apartament z ogrodem w sercu Anina Na sprzedaż przestronny, starannie wykończony apartament o powierzchni 81,4 m , położony na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł102 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem okazałe trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, usytuowane na Starym Mokotowie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Wiktorskiej, z ochroną przy wejściu, pełniącą funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do zaoferowania Państwu mamy jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku po remoncie, z dwiema windami. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 991,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować 4-pokojowe, jasne mieszkanie 56,7 m | Mokotów ul. Rzymowskiego | Gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 56,7 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 4 z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

3 300 zł87 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie (87m2), położone na warszawskim Bemowie ul. Rostworowskiego 8. Lokal znajduje się na 2 piętrze z 4. Budynek z lat 90-tych Czynsz: 3 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 999 000 zł136 m² 21 970,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1913

Mam przyjemność zaprezentować przestronny 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami, położony w przedwojennej kamienicy w sercu Śródmieścia. Atuty Zabytkowa kamienica po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 590 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka| warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

838 000 zł43 m² 19 515,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na Mokotowie ul. Cybernetyki Mieszkania od 26m2 do 125m2 Pokoje 1-5 Zakończenie budowy III kw. 2026r. Do soboty 28.06.2025r możliwość otrzymania rabatu na 4 wybrane mieszkania: 33m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

4 990 zł93 m² 53,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy piękny oraz komfortowy apartament trzypokojowy w Miasteczku Wilanów! (english translation below) Opis Nieruchomości Słoneczny trzypokojowy apartament o powierzchni 93,34m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

777 000 zł42 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42 m2, odnowione, położone na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Rozkład mieszkania: pokój dzienny, oddzielna widna kuchnia, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 211,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Idealna propozycja inwestycyjna w Warszawie. W budynku z 1994 roku ( plomba między kamienicami) pięknie zlokalizowanym na ul. Śniadeckich 21 na 7 najwyższym piętrze do sprzedaży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 430 053 zł85 m² 16 867,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatni etap inwestycji. Mieszkania zlokalizowane w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych i otoczone rozbudowaną infrastrukturą, to idealne miejsce dla osób ceniących miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się w Śródmieściu na Muranowie, obok Parku Krasińskich przy Metrze Ratusz- ul. Andersa. Mieszkanie jest przestronne, ma 74 m na które składają się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 599 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bergamotki na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38m2, na 8 piętrze z 9. Wszystkie okna wychodza na podwórko i drzewa. Układ: pokój dzienny z otwarta kuchnia i balkonem, oddzielna sypialnia i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

1 280 000 zł62 m² 20 645,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednia- proszę o nie kontaktowanie się agencji. Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

645 000 zł24 m² 27 112,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania: jasne, ciche, wykończone (realne zdjęcia lokalu- nie wizualizacje) z dbałością o szczegóły mieszkanie o pow. 23,79 m2, w odległości około 150 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

419 000 zł21 m² 19 764,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21 m , położona na wysokim parterze w zadbanej, w pełni wyremontowanej kamienicy z 1958 roku na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

463 056 zł35 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

700 000 zł42 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam: wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na parterze nowoczesnego bloku z 2018 roku zbudowanego przez cenionego dewelopera Robyg. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajońska

Saska Kępa,Warszawa

1 398 000 zł79 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Saska Kępa | ul. Bajońska 11 Powierzchnia: 78,63 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter z 5 Rok budowy: 2009 Forma własności: pełna własność.