dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, estetycznie wykończone, słoneczne, ciche, a jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym; częściowo umeblowane, nowy sprzęt agd, nowa szafa Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (42m2), sady Żoliborskie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro - dojazd do centrum ok. 10-15 min.). Mieszkanie ciche, dobrze nasłonecznione (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bieniewicka

Marymont-Potok,Warszawa

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2. Doskonala lokalizacja(ul. Bieniwicka)- 5 minut do metra Marymont. Blisko park, sklepy, poczta, centrum handlowe Arkadia, bazarek. Sąsiedztwo ciche spokojne, okolica zielona. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł37 m² 8 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone jest w Warszawie, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki i Krasińskiego(dzielnica Żoliborz), ok. 20 minut do Centrum. Znakomita lokalizacja na Starym Żoliborzu. Spokojna zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie 57 m2 na wysokim parterze w wyremontowanym budynku czteropiętrowym z jedną klatką, na cichym i spokojnym osiedlu. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł46 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pokojowe (46 metrów) w najpiękniejszej części Żoliborza. Bardzo cicha zielona uliczka, pośród przedwojennych zabudowań Żoliborza Oficerskiego. Mieszkanie usytułowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko metra pl.Wilsona ,w cichym miejscu na Kępie potockiej , na przeciwko Centrum Olimpijskiego ,pokoje rozkładowe z oddzielną kuchnią ,czyste po remoncie ,umeblowane ze sprzętem AGD.Wolne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Żoliborz,Warszawa

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje sie bardzo blisko przystanku tramwajowego (3 minuty pieszo), w sasiedztwie jest poczta oraz supermarket.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 27m ul. Popiełuszki. Budynek z 1968 roku tuż przy stacji metra marymont. Konstrukcja rama H, wypełnienie białą cegłą. Mieszkanie jasne, w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament składa się z dwóch pokoi: pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz sypialnia i łazienka. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę elektryczną, lodówkę, mikrofalę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

263 900 zł33 m² 7 996,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Sprzedam jednopokojowe, z widnym (okno) aneksem kuchennym. Wyjątkowo ciche, wysokie (2,90m) mieszkanie na Starym Żoliborzu. Wysoki parter. Mieszkanie znajduje przy ulicy Krasińskiego pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam(ta cena wyklucza współpracę Agencji) ładne,widne i ciche mieszkanie w zielonej oklolicy Sadów Żoliborskich. Kawalerka składa sie z dużego kwadratowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka typu studio wraz z przeszklona loggia 10metrowa, garażem i piwnica w budynku z 2006r na zamkniętym nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest bardzo ładne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

jasne, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie przedwojenne po remoncie generalnym na legendarnym Starym Żoliborzu, okna na płd-wsch i na płn-zach, łazienka z wanną, cisza i zieleń z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tucholska

Żoliborz,Warszawa

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej okolicy blisko stacji metra Plac Wilsona z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie znajduje sie na zielonym Zoliborzu. Komunikacja bardzo dobra. Wszystkie istalacje wymienione. Okolica bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

365 000 zł40 m² 9 217,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***opis *** Urocze, eleganckie i bardzo funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku na Sadach Zoliborskich w swietnym punkcie komunikacyjnym: blisko tramwaje, autobusy i stacje metra (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

to trzeba zobaczyć

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Starym Żoliborzu, dwustronne, ciche. Dwupokojowe 17 i 15 m, wejścia z przedpokoju.W dużym pokoju aneks kuchenny. W łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Żoliborz,Warszawa

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu dwupokojowym - idalny dla dwóch osób. W drugim pokoju mieszka jedna osoba (spokojna, ceniąca porządek). Do Centrum ok 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

575 000 zł64 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie W bloku przy ul. Sybilli 11 (wysoki blok) 64 m2, 4 pokoje, 4 piętro, mieszkanie od strony ul.Głogowskiej (ciche) Cena 575 000 PLN (8.984/m2) Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

515 000 zł49 m² 10 467,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49 m2 na parterze w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym przedwojennej spółdzielni nauczycielskiej. 2 pokoje (ok.19 i 14m2) oddzielna kuchnia ok.8m2, łazienka z wc ok.4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

380 000 zł56 m² 6 725,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie trzypokojowe 57 m2, bezpośrednio, przasnyska Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie 57 m2 na wysokim parterze w wyremontowanym budynku czteropiętrowym z jedną klatką, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Zdjęcia dołączone do oferty przedstawiają wizualizację. Mieszkanie na sadach żoliborskich o pow. 42 m. kw. usytuowane na siódmym piętrze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

900 zł11 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dwuosobowy w mieszkaniu dwupokojowym (bez właściciela) w dzielnicy Żoliborz (przy Placu Grunwaldzkim). W drugim pokoju mieszka jedna osoba. Świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Bezpośrednio, 42 m2 na Starym Żoliborzu, 1-sze piętro w 3-piętrowym bloku na żoliborskiej kolonii. Budynek z cegły, rok budowy 1946. Instalacja gazowa i wodna po wymianie. Klatka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

150 zł46 m² 3,26 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia Apartament na doby z przepieknym widokiem na centrum Warszawy Serdecznie zapraszam do wynajęcia 4-5-osobowego apartamentu na zielonym Żoliborzu przy ulicy Gwiazdzistej - Kępa Potocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Ciche mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Starym Żoliborzu. Parking od strony ul. Popiełuszki. Budynek zadbany, spokojne sąsiedztwo. Mieszkanie po remoncie. Wszystkie instalacje po wymianie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Żoliborz,Warszawa

2 150 000 zł114 m² 18 859,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na Żoliborzu. Doskonała lokalizacja, bliskość Centrum - 5 min samochodem do Arkadii, bliskość węzła wylotego na Trasę ak, s8, trasę Toruńską, sklepy spożywczo - przemysłowe (galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, bardzo ciepłe mieszkanie po remoncie w zielonej okolicy Żoliborza. 20 minut rowerem do Centrum (7,5 km). W pełni umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, kuchnia gazowa).