dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

309 000 zł36 m² 8 704,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Pokój - 18 m2, okno na zielone, ciche podwórko, kuchnia widna - około 11 m2 - okno na podwórko, możliwość wydzielenia z niej drugiego pokoju z oknem. Czyste klatki schodowe, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

960 000 zł115 m² 8 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku z cegły, tylko 5 mieszkań, po całkowitej termomodernizacji. Nowe okna, ocieplone ściany i dach. Nowe instalacje wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 100 000 zł135 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przepiękne mieszkanie na najwyższym piętrze apartamentowca położonym na terenie Żoliborza z widokiem na przepiękną panoramę miasta. Wejście do apartamentu bezpośrednio z windy. Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, częściowo umeblowane, położone w okolicach ul.Krasińskiego. Bardzo dobra komunikacja, metro. tramwaje, autobusy. Dwa przystanki tramwajowe od C.H. Arkadia. Czynsz 1200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

397 000 zł47 m² 8 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w spokojnej okolicy, przy parku Sady Żoliborskie. Częściowo wyremontowane i odświeżone. Kuchnia widna. Na podłodze parkiet dębowy, w kuchni i w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu. Mieszkanie po remoncie , cicha, zielona okolica. Kuchnia w zabudowie. 3 pokoje: 2 sypialnie : 11 i 9 m kw., salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł85 m² 30,59 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Żoliborz - 3 pokoje, zielona, cicha okolica. Mieszkanie: ok. 85m, kuchnia, łazienka, osobna toaleta, hol z dużą szafą (na całej ścianie, z przesuwanymi drzwiami), dwa pokoje nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

240 000 zł24 m² 9 921,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokoju na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc. Budynek i klatka w dobrym stanie. Sobota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:18/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Marymoncie z pięknym widokiem. Umeblowane - kanapa, 2 fotele, stolik 2 pufy, lodówk i pralka. Bardzo ładna zielona okolica , dużo terenów rekreacyjny wokoło.Kontakt Sławomir.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

568 000 zł57 m² 9 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne i niepowtarzalne mieszkanie na zielonym Żoliborzu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko metra Plac Wilsona. Lokal znajduje się na parterze w 2-piętrowej kamienicy z 1936r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Nadbudowa z 1999 roku, w budynku z 1936 roku. Dwupoziomowe. 1poziom 157m: część dzienna o pow.86m /kuchnia z wydzieloną jadalnią, otwarta na salon/, w salonie czynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

275 000 zł41 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Żoliborzu. Dwupokojowe z małym balkonem, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c, bardzo ciche i słoneczne okna z lokalu skierowane są na stronę wschodnią. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie, na wysokim parterze, bez balkonu. W pełni wyposażone i umeblowane. Kuchnia widna, oddzielna. W łazience wanna. W pokojach klepka. Okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek położony dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie do częściowego remontu. Kuchnia widna, otwarta. W łazience wanna. W pokojach na podłodze parkiet dębowy. Okna pcv. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna kawalerka na Żoliborzu, w pełni umeblowana. ?Pralka , zmywarkal, lodówka .Polecamy. kontakt Elżbieta, osoba odpwiedzialna zawodowo licencja 2969.POLECAMY Kaucja: 1 500,00 zł Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

455 000 zł55 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne mieszkanie na Starym Żoliborzu. Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe i ciche. Składa się z pokoju z aneksem jadalnym, dwóch sypialni, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł135 m² 31,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na kameralnym, strzezonym osiedlu, sloneczny, okna na 3 strony swiata, bardzo cichy, blisko centrum, dwa przystanki od Arkadii, blisko metro umeblowany, sa dwie pelne lazienki plus wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

1 245 000 zł128 m² 9 726,56 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży apartament znajdujący się w prestiżowej inwestycji na warszawskim Żoliborzu przy ul. Barszczewskiej .7 piętro w budynku 13 piętrowym .Budynek z 2010 roku.Części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

296 000 zł33 m² 8 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowy budynek zlokalizowany w dobrym punkcie zarówno pod względem komunikacji jak również infrastruktury /w pobliżu trasy A K i ul. Gąbińskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym stanier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę przytulne mieszkanie 2 pokojowe tuz przy stacji metra Dworzec Gdański (50m) w zielonej, spokojnej okolicy. 10 min do Starówki, 5 min do Centrum. Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

292 000 zł33 m² 8 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym - istnieje możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Budynek z 2009r. W pobliżu park,sklepy,bazarek,szkoły,przedszkole,oraz ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2, jednostronne, z oknami wychodzącymi na zachód. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi 16m2 i 11,5m2 (obydwa w kształcie prostokąta), kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w reprezentacyjnej kamienicy przedwojennej na Starym Żoliborzu. Kuchnia widna , przestronny pokój, łazienka i przedpokój. Na podłodze parkiet przykryty wykładziną. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

179 000 zł20 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój ok 20 m w bloku z cegły , 5 piętro /10 , Blok odnowiony w piony wod kan po wymianie , nowe windy , zielono do okna , super lokalizacja sady , w pobliżu metro i autobusy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 63 m . Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24m i dwa niezależne pokoje 16m i 13 m . Kuchnia w zabudowie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciche, zlokalizowane w znakomitym punkcie Starego Żoliborza, cicha zielona uliczka, wokół niska zabudowa. Blisko placu Inwalidów, parku Cytadela i parku im. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

310 000 zł47 m² 6 638,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Blok 4 piętrowy mieszkanie na 3 piętrze z balkonem 1x1. Pokoje rozkładowe 16, 10 i 8m, parkiet do cyklinowanie, okna pcv na południowy - zachód. Kuchnia w prześwicie na duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku zbudowanym w 1979 r. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z: - pokoju dziennego - ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

230 000 zł28 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Okazja cenowa Kawalerka 28m2 w znakomitej lokalizacji przy zbiegu ulic Krasińskiego i Popiełuszki. Mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy położonej tylko 5min piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

497 000 zł59 m² 8 423,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie w starej części Żoliborza. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1931 roku. Dom jest po remontach : wod-kan, instalacji gazowej, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 893,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 42 m2, dwa pokoje 20/9 m2, widna kuchnia 5,5 m2, balkon i piwnica. Okna pcv, parapety z konglomeratu. Pokoje i przedpokój wymagają niewielkiego remontu.Kuchnia glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3pok 48m2 przy ul.Broniewskiego,usytuowane na 9 p. w budynku 10 piętrowym-ładny widok.Mieszkanie przerobione na 2pokoje z możliwością powrotu do planu pierwotnego,widne czego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

260 000 zł37 m² 7 034,63 zł/m²

 

Piętro:1/19

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam Mieszkanie na osiedlu Potok, / Żoliborz/ w zadbanym budynku, usytuowane na pierwszym piętrze. Monitoring, ochrona 24h. domofon, bardzo czysta klatka schodowa. Dobrze działająca spóldzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 lipca 2013 mam do wynajęcia 64m mieszkanie 2 pokojowe. Idealne dla 4 osób. Mieszkanie jest umeblowane, czyste i widne. Na wyposażeniu pralka i 2 lodówki. Bardzo dobra komunikacja, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

295 000 zł33 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (broniewskiego, al. Armii Krajowej, metro Marymont). Blisko Park Olszyna, sklepy, szkoły. Możliwośc kupna miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

3 941 203 zł266 m² 14 791 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

* luksusowy penthouse na VII piętrze o powierzchni 266,46 m? - taras 39,69 m? - loggia 6,94 m? - samodzielny garaż z 6 miejscami postojowymi (121,40 m?) na poz. -1 opis nieruchomości Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wieniawskiego

Żoliborz,Warszawa

319 000 zł21 m² 15 190,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Piękna stylowa kawalerka w zabytkowej całkowicie odrestaurowanej kamienicy z 1926 r. Przy najładniejszej ulicy Starego Żoliborza w sąsiedztwie wielu celebrytów. Atmosfera Starówki blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bardzo ciche, dwupokojowe mieszkania o pow. 42 m2 na Żoliborzu, 7 piętro z 9. Budynek z roku 1972, odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację, wyposażony w 2 windy, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w spokojnej okolicy starego Żoliborza, w sąsiedztwie Cytadela, kępa Potocka. Po remoncie. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażona. W pobliżu metro Dworzec Gdański. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji. Blisko do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, metro: pl.Wilsona lub Dw.Gdański) W niedalekiej odległości również CH Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe przestrzenne i jasne 5-cio pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, adaptowane pod koniec lat 90, w stanie b. dobrym. Powierzchnia całkowita około 200 m2. Ponad 80-metrowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij