dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 5 piętrze apartamentowca z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dygata

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe - pokoje niezależne, zlokalizowane na granicy śródmieścia i woli, zoliborz Artystyczny. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dygata

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 składające się z 2 pokoi położone na 5. piętrze w 5-pietrowym budynku z 2016 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro Marymont. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 2 piętrze apartamentowca z 2005 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wysokie (ok. 300 cm), jasne, 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowym osiedlu City Apartments, znajdującym się na pograniczu Śródmieścia i Żoliborza. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 241,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Słoneczne, przytulne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w czteropiętrowym budynku mieszkalnym w dzielnicy Żoliborz. Bardzo wysoka jakość wykończenia. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu, znajdujące się w budynku, którego teren jest ogrodzony. Ulokowane na trzecim piętrze w wysokim dziewięciopiętrowym budynku. Jednostronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe. kompletnie umeblowane do wynajęcia o pow. 41 mkw na 6 piętrze w kompleksie Słodowieccity przy Żeromskiego 1 z możliwością wynajęcia miejsca postojowego na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł82 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 82 m2 położone na 1 piętrze apartamentowca z 2008 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni półotwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

339 000 zł41 m² 8 208,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie bardzo ciche, jednostronne, środkowe w kamienicy położonej w znakomitym miejscu Żoliborza Oficerskiego, ulokowane na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym (nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 położone na 6 piętrze apartamentowca z 2009 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie ul Rydygiera,41m2, wysoki standard, blisko metra. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Zielony Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku tuż przy Metrze Marymont.Rezydencja Park Kaskada z portiernią i małą siłownią oraz sauną dla mieszkańców. Budynek przylega do parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, wysoki standard, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 2 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składające się z 2 pokoi położone na 5. piętrze w 6-pietrowym budynku z 2014 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w modnej dzielnicy Żoliborza. Doskonały dojazd do Centrum, w pobliżu stacja kolejowa i Centrum Handlowe Arcadia. Wolne od zaraz. Grand Nieruchomości tel. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 250 zł32 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkiwane ciche mieszkanie-pokój z oddzielną kuchnią w strzeżonym apartamentowcu tuż przy stacji metra -200m.Mieszkanie w pełni wyposażone -jest pralka ,duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, wysoki standard, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 2 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania Żubr

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie: 3­ pokoje (60m2): umeblowane; jasne i przestrzenne; duży słoneczny balkon; 1 pietro w 3 piętrowym budynku otoczonym zielenią; cicha lokalizacja. Osobno wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na 5 piętrze apartamentowca z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ejsmonda

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro Plac Wilsona. Mieszkanie o powierzchni 31 m2 położone na 3 piętrze kamienicy z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu w okolicy Placu Wilsona. Elegancko wykończony budynek, winda, miejsce postojowe na terenie posesji, wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jasnodworskiej na Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2014 roku. Osiedle jest zamknięte, całodobowo strzeżone, wyposażone w plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filarecka

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro Pl. Wilsona. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 2 piętrze, 4 piętrowej wyremontowanej kamienicy z lat 30. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA żoliborzu ul. Włościańska. Do metra (stacji Marymont) pieszo ok. 5-6 minut. Nowy apartament o wysokim standardzie wykończenia. Wysoka jakość materiałów - posadzki polerowany gres. Widokowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 11.10.2016 Mieszkanie jednopokojowe z bardzo dużą widną kuchnią, ulokowane na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Lokal po kapitalnym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

413 000 zł47 m² 8 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

**** Mieszkanie dwustronne z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne zarówno do zamieszkania jak i na wynajem**** Ceny odnowionych mieszkań w tym rejonie dochodzą nawet do 10,5 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł60 m² 10 570,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania 3pok mieszkanie przy Placu Inwalidów, na 2 piętrze kamienicy z 1932 roku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym 20,10m2 - sypialnia 18m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł137 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na 4 piętrze przy ul. Gwiaździstej. 137 m2, na zamkniętym osiedlu Apartamenty Gwiaździsta na Kępie Potockiej. Przestronny apartament duży hol, bardzo duży salon, 2 sypialnie, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe ładne mieszkanko 35 m2, widne , salon 16m2 pokój 10 m2 kuchnia ciemna, łazienka po remoncie. mieszkanie jest odnowione gotowe do zamieszkania. Zaletą tego mieszkania jest zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

4 800 zł136 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, kępa Potocka. Mieszkanie o powierzchni 136 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2009 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| mieszkanie Niewielkie mieszkanie dwupokojowe z kuchnią otwartą na duży pokój. Z mieszkania rozpościera się piękny, widok na panoramę prawobrzeżnej Warszawy i podmiejską zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia od października z piwnicą i garażem. Mieszkanie składa sie z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolektorska

Żoliborz,Warszawa

5 200 zł105 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro Marymont. Mieszkanie o powierzchni 105 m2 położone na wysokim parterze w odnowionej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Krasińskiego przy Palcu Wilsona. Metro 2 min. Mieszkanie na ivp w kamienicy Vp bez windy. Mieszkanie składa się z : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grunwaldzki

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł81 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 81 m2 składające się z 3 pokoi położone na 5. piętrze w 9-piętrowym budynku z 2010 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na 2 piętrze w apartamentowcu z 2012 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe , ciche, przy parku mieszkanie w apartamentowcu wybudowanym przez Matexi przy ulicy Staffa , 3 minuty pieszo do metra Słodowiec. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

11 000 zł167 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4 pokojowy do wynajęcia, żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 167 m2 położone na 6 piętrze apartamentowca z 2012 roku. Mieszkanie składa się z: - trzech sypialni - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

413 000 zł47 m² 8 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

(Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania wymagającego remontu (wymieniono jedynie rury i grzejniki) i nie jest to oferta w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.) Wynagrodzenie biura pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława

Żoliborz,Warszawa

1 090 000 zł117 m² 9 300,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu wyjątkowy, przestronny, 5-pokojowy apartament w nowowybudowanym osiedlu Artystyczny Żoliborz. Trzy duże tarasy o powierzchniach ok. 36 mkw, 17 mkw, 13 mkw, widok na naturalną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij