dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Felińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

3 213 000 zł161 m² 19 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament 4-pokojowy o pow. 161 m2 usytuowany na parterze 3-piętrowego luksusowego, 4-lokalowego budynku zlokalizowanego w parku, w centralnej części Starego Żoliborza przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Stary Żoliborz,Warszawa

542 000 zł76 m² 7 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

ul.GWIAŹDZISTA KĘPA POTOCKA 3-pokojowe mieszkanie w STANIE DEWELOPERSKIM o pow. 76 m2 znajduje się na 4. piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z 2008 r. Powierzchnie pokoi wynoszą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 010 000 zł90 m² 11 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 90 m2 na 5. piętrze 9-piętrowego budynku z 2010 r. Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Wysokość mieszkania 2,90 m. Salon z kuchnią o powierzchni ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

423 900 zł53 m² 7 998,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia czwartego, niedużego pokoju np. na gabinet lub pokój dla dziecka) po kapitalnym remoncie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 590 000 zł125 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie, sprzedaż, żoliborz, felińskiego. Czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 125 m2 w przedwojennym wielorodzinnym z 1930 r. zlokalizowanym przy ul. Felińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

349 000 zł36 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 35,5 m2 na 5 piętrze w budynku 17-piętrowym z windą z 1970 roku przy ulicy Kajetana Koźmiana. Wykończone w nowoczesnym i robiącym wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe, każdy pokój z oddzielnym wejściem, między salonem i drugim pokojem dodatkowe rozsuwane drzwi, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kępa potocka Przestronne i ciche mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 75 m2, nowoczesny 5-piętrowy budynek z 2001 roku na terenie strzeżonego osiedla w sąsiedztwie Parku Kępa Potocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedaży apartament o pow. 128 m2 przy Mierosławskiego na Żoliborzu. 1938 rok budowy. Apartament po generalnym remoncie, w przedwojennej, stylowej kamienicy z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 183 000 zł91 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Designerski apartament o pow. 91 m2 na warszawskim Żoliborzu, zaprojektowany przez prestiżową pracownię architektoniczną. Wykończone w bardzo wysokim standardzie, dwustronne, wysokie (2,90 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie, po remoncie, wyposażone w nowe, niezbędne sprzęty agd, blisko plac zabaw, infrastruktura, arkadia, dworzec Gdański Cena 2500zł Polecam Elżbieta Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

535 000 zł57 m² 9 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw przy ul. Przasnyskiej - Inwestycja Atelier Żoliborz. Osiedle monitorowane, z ochroną. Na osiedlu znajdują się 2 place zabaw. Bardzo dobra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł67 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 stycznia 2017 roku. Pięknie urządzony, nowoczesny apartament położony na Zielonym Żoliborzu. Jasny,przytulny,w pełni wyposażony i wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Stary Żoliborz,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2 pokoje w kamienicy przy pl. Wilsona. Mieszkanie zlokalizowane jest na Starym Żoliborzu przy ulicy Słowackiego, w pobliżu Placu Wilsona. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, w spokojnej okolicy mieszkanie dwupokojowe na Żoliborzu. W mieszkaniu znajduje się: dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój balkon o powierzchni ok 4 m2 Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Sady Żoliborskie,Warszawa

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sady Żoliborski 2-pokojowe 37m2 położone w świetnej lokalizacji w rejonie ulicy Dymińskiej tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie mieści się na 4 pietrze w 10-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 568,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Stary Żoliborz Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z 1933r. Powierzchnia 85 m2 trzy pokoje , taras 28m2m2, piwnica 25m2 z wyjściem do ogrodu, garaż. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

409 500 zł41 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 41,4m2 + 11m2 balkonu w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Żoliborzu. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym 18m2 oraz sypialni 14m2. Łazienka to 4,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł85 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje /20+20+20/ z dużym /25m/ tarasem na 2 piętrze dwupiętrowego domu. Widna, oddzielna kuchnia /11,5m/. Mieszkanie bezczynszowe, na opłaty składa się zużycie mediów wg. stanu liczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie (południowy - zachód i wschód), w budynku z końca lat 90-tych, doskonale skomunikowane, bliskość metra, autobusy, tramwaje. Duża przestrzeń (połączone dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 099 000 zł125 m² 8 806,09 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Żoliborz, gwiaździsta, 4 pokoje, 124,8 m2, 7. piętro w 14 piętrowym budynku z 2009 r. Interesujące mieszkanie z widokiem na 3 strony świata : na park kępa potocka z kanałkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

598 000 zł72 m² 8 291,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 72,2m2 + 27m2 balkonu w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Żoliborzu. Recepcja, ochrona, siłownia to wizytówki tego apartamentowca. Apartament składa się z salonu 22m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

ul. Słowackiego 3-pokojowe mieszkanie o pow. 78 m2 na 2. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1930 r. Wysokość mieszkania 320 cm. Powierzchnie pokoi wynoszą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowoczesne mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz! Składa się z trzech pokoi, w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Literacka

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł91 m² 7 886,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartamentowiec w cichej okolicy. Blisko Kochanowskiego. Osiedle strzeżone. Powierzchnia 91,3 m2. Salon - 40 m2, przestronny salon z jadalnią, bezpośrednie wyjście na balkon i przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

5 904 zł125 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie, żoliborz, felińskiego. Czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 125 m2 w przedwojennym wielorodzinnym z 1930 r. zlokalizowanym przy ul. Felińskiego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

562 000 zł46 m² 12 217,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem na terenie strzeżonym. Na powierzchnię 46 m2 składaja sie: - pokój dzienny połączony z kuchnią , z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

318 000 zł37 m² 8 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe 37m2 położone w świetnej lokalizacji na Żoliborzu przy ul. Dymińskiej tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie mieści się na 4 pietrze w 10-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo ładne, ciche, ciepłe, słoneczne i rozkładowe mieszkanie położone w sąsiedztwie metra Dworzec Gdański jak i Centrum Handlowego arkadia. Budynek jest usytuowany w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

634 000 zł72 m² 8 790,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 72,2m2 + 27m2 balkonu w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Żoliborzu. Apartament składa się z salonu 22m2 oraz dwóch sypialni 12m2 i 11m2. Kuchnia - 7m2, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

542 000 zł49 m² 11 083,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48,9 m2 na 2. piętrze 6-piętrowego budynku z 2013 r. na Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposarzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliny

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Żoliborz Artystyczny Nowoczesne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Żoliborz Artystyczny, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł49 m² 11 022,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokojowe, 48,9 m2 mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu - Robyg City Apartaments. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie z widokiem na jeziorko, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 040 000 zł99 m² 10 538 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie na strychu przedwojennej kamienicy Starego Żoliborza Oficerskiego o powierzchni według Spółdzielni 98,69 m.kw, a według pomiarów 101,13 m. kw. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

470 000 zł52 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Żoliborz/pl. Wilsona / pl.Inwalidów Fantastyczna lokalizacja, 2 minuty spacerem do stacji metra pl.Wilsona. Rozkładowe dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliny

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie urządzone, nowe mieszkanie na Żoliborzu, ul. Kaliny Jędrusik 6. Żoliborz Artystyczny. - umeblowane 2-pokojowe - oddzielna kuchnia - duży salon z dostępem do ogródka/tarasu 40m - garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

739 000 zł72 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament w stanie deweloperskim położony na osiedlu Przy Arkadii. Świetna lokalizacja zarówno pod względem komunikacyjnym jak i infrastruktury. . Apartament zlokalizowany jest na 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Kilka minut od stacji metra "plac Wilsona". Mieszkanie idealnie ciche. Zlokalizowane w samym centrum Starego Żoliborza. Sypialnia (ok.14 m2) oraz pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 200 000 zł122 m² 18 032,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowy, luksusowo wykończony apartament na Starym Żoliborzu na osiedlu Skanska. Ładny, niczym nie przysłonięty widok na panoramę Warszawy. Świetna lokalizacja: około 300m do stacji metra. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

598 250 zł63 m² 9 496,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 63m2 + 14m2 balkonu w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Żoliborzu. Apartament składa się z salonu 18m2 oraz dwóch sypialni 13m2 i 11m2. Kuchnia - 7m2, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

200 000 zł20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2012 roku - nowa elektryka/hydraulika, dębowy parkiet, okna pcv. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne pod inwestycję. 15 minut do metra, doskonała komunikacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij