dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł72 m² 21 398,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o pow.71,5m2 w prestiżowej lokalizacji, na III piętrze w kamienicy z 1958r.( bez windy) w centrum Starego Mokotowa, blisko metra i Pola Mokotowskiego. Cicho, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki usytuowanej na czwartym piętrze budynku po termomodernizacji. Nieruchomość położona jest w fenomenalnie zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialne mieszkanie dla dużej rodziny lub osób ceniących dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Ul. Lasek Brzozowy na Warszawskim Ursynowie to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolnej Wszechnicy

Ochota,Warszawa

3 700 zł59 m² 62,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia bezpośrednio słoneczne, dwustronnie rozkładowe, umeblowane, przestronne mieszkanie 3-pokojowe 59m2 na Ochocie, ul. Wolnej Wszechnicy 8 (przy ul. Banacha),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji Powiśle ul. Jaracza przy ul. Dobrej. Może być przeznaczone na cele mieszkalne jak również na biuro np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał oraz kina Muranów przy Al. Solidarności 72. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Garażowa

Wierzbno,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, ciche i słoneczne studio o pow. 33 m2 z balkonem, ul. Garażowa 5, mokotów - oferta na wyłączność english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł69 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 44 m2 w samym sercu mokotowa przy ulicy Komputerowej 8 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 7-piętrowym z windą nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

619 753 zł54 m² 11 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + balkon 53,42m2 możliwość obejrzenia na żywo mieszkania Z poprzedniego etapu Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 650 zł40 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dobra propozycja dla osób poszukujących kameralnej, w pełni umeblowanej i wyposażonej kawalerki ze schowanym małym tarasem, w budynku z elegancką recepacją. Mieszkanie ścieżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

7 900 zł72 m² 109,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na 11. piętrze bloku na Woli. Idealne dla osób ceniących wygodę, komfort oraz doskonałą lokalizację w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrościckiego

Ursus,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz czegoś wyjątkowego? Zamknięte, spokojne osiedle przy ul. Chrościckiego w Nowych Włochach, a na nim perełka - 58 m , 3 pokoje, styl skandynawski, świeżość 2020 roku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 758,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż o po.36,17m2 położone przy ul.Angorska na warszawskiej Pradze Południe.Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.W skład mieszkania wchodzi:salon otwarty na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

870 000 zł64 m² 13 593,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie mieszkanie inwestycyjne z wysoką stopa zwrotu! Nieruchomość zlokalizowana przy Ul. Raabego na Warszawskim Ursynowie to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 567,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na warszawskiej Saskiej Kępie. | budynek| Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2001 vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

425 000 zł25 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Prezentuję Państwu nieruchomość inwestycyjną w świetnej lokalizacji! Mieszkanie gotowe do wejścia, wyposażone we wszystkie podstawowe sprzęty oraz meble. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

9 000 zł70 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, przestronne mieszkanie trzypokojowe mieszkanie na pograniczu bliskiej Woli i Śródmieścia. Umiejscowione w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku, zapewni dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37m2 | Targówek | Miasteczko Wilno Zacisze Zamieszkaj w nowoczesnym, kameralnym budynku zlokalizowanym na Targówku w Miasteczku Wilno Zacisze. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 419,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 położone na II piętrze (z 10) bloku przy ul. Żuromińskiej. Mieszkanie w 2021 roku przeszło generalny remont na własne potrzeby, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

10 500 zł141 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - muranów | 140,70 m2 | 4 pokoje | metro | 3 miejsca postojowe Przestronny 140 metrowy Apartament w znakomicie urządzonej przestrzeni, położony w inwestycji przy Słomińskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[english] / opis polski poniżej I am pleased to present to you a beautiful, 3-room apartment for rent located in Mokotów District, at Al. Wilanowska 75: availability: immediate Rental period:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyczółki,Warszawa

786 000 zł46 m² 17 187,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciche, komfortowe i wysokie na 3 metry dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kłobuckiej na granicy Służewca i Ursynowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 200 zł42 m² 123,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 42 metrowe mieszkanie w budynku o podwyższonym standardzie, trzy minuty od Metra Daszyńskiego, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 4 kondygnacji 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 212 794 zł56 m² 21 534 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hołówki

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł83 m² 19 087 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English version below. Tadeusza Hołówki 3, odrestaurowana kamienica przedwojenna na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich, 4 pokojowe mieszkanie 83,3 m2. Mamy przyjemność zaprezentować 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł57 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować rodzinne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Ul. Egejska. Miejsce doskonale skomunikowane z całym miastem i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

665 000 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 53,2 m2 na Targówku osiedle Bródno. 200m od Stacji Metro Kondratowicza. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

6 000 zł124 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże 4-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Mieszkanie o metrażu 124m2 z czterema pokojami oraz oddzielną kuchnią idealnie nadające się na biuro: trzy pokoje (11,2m2, 13,3m2, 14,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

722 800 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Jeżeli szukasz cichego, 4 pokojowego i dwustronnego mieszkania przy stacji metra "wawrzyszew", to ta oferta jest dla Ciebie. Duże możliwości aranżacyjne. Wszystkie ściany są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

299 999 zł21 m² 14 381,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament, 20,86 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Budynek: wybudowany w 2014 roku. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Nowa Praga,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w sercu tętniącej życiem Pragi Północ. To 40-metrowe mieszkanie przeszło niedawno kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 25 m , znajdujące na 3 piętrze przy ulicy Szlenkierów (wola). Mieszkanie jest wygodne i funkcjonalne. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Lazurowa na Bemowie (osiedle Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód) Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli komfortową przestrzeń z oddzielną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

536 237 zł25 m² 21 527 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na Pradze Południe w sercu Gocławia. Dwa nowe, siedmiopiętrowe budynki, stanowiące piąty i ostatni etap inwestycji. Pomiędzy nimi zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Okazja cenowa!. Mieszkanie bardzo funcjonalne I przestronne , wydaję sie jakby miało 70M2 mieszkanie po remoncie -meble W zabudowie wymiana całej elektryki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płatnicza

Bielany,Warszawa

695 000 zł37 m² 18 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starych Bielanach w kamienicy z 1954 roku przy samym Metrze Stare Bielany. W bliskiej odległości zabytkowa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 439 294 zł67 m² 21 482 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Woli. Budynek znajduje się zaledwie 150 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 664 956 zł92 m² 18 036,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 92,31 m2 z przynależnym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzymińska

Szmulowizna,Warszawa

1 070 000 zł67 m² 15 934,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 67,15 m2 w zrewitalizowanym dworku z 1860r. Podstawowe informacje: jest to jeden z pierwszych murowanych budynków na Szmulowiźnie. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

895 000 zł64 m² 13 984,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w budynku dewelopera Dewelia, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w Ursusie. Komunikacja: - przystanek pkp Warszawa Ursus.