dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest Kawalerka na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie zadbane w niskiej zabudowie dla osób ceniących sobie ciszę. W skład mieszkania wchodzą; salon/pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

1 350 000 zł59 m² 22 943,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

737 500 zł38 m² 19 408 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Filtry,Warszawa

1 599 000 zł80 m² 19 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80m2 w najbardziej pożądanej części Starej Ochoty-Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

4 950 zł76 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe Mieszkanie | Osiedle Saska | Mieszkanie na Gocławiu | Warszawa Gocław | Wynajem Mieszkania | Mieszkanie z Tarasem | Wynajem Osiedle Saska Warunki najmu poniżej Przedmiotem wynajmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio (bez prowizji) przestronne komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, idealne dla pary lub singla. Dostępne od zaraz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja: mieszkanie dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju w apartamentowcu z dużą loggią przy ul. Stawki na Śródmieściu. Pisząc po krótce - mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Jasne, nowoczesne mieszkanie - idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej prostotę i funkcjonalność. Dwupokojowe, w pełni wyposażone, w idealnie cichej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szarych Szeregów

Wola,Warszawa

2 990 zł27 m² 110,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku z 2024 roku na bliskiej Woli w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 300 zł50 m² 126 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym budynku przy Krochmalnej 54. Ten w pełni wyposażony i bardzo funkcjonalny apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 800 zł53 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji - ścisłe Centrum w sąsiedztwie Złotych Tarasów. Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w bliskiej odległości Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

565 000 zł19 m² 30 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na 2. piętrze kamienicy z 1954 roku, położonej w centralnej części Warszawy. Lokalizacja ta zapewnia doskonały dostęp do wszystkich atrakcji miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

387 000 zł18 m² 20 918,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowana przy ul.Racławicka 142 na Ochocie(Rakowiec). Ta lokalizacja charakteryzuje się spokojna okolicą, terenami zielonymi oraz bliskością do Uczelni wum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu przy ul. Koszykowej. Dwupokojowy apartament z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec. Dodatkowy atut stanowi recepcja z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Od kwietnia dostępne ładne zadbane mieszkanie w kamienicy na drugim pietrze. Ciche, z oknami i balkonem na duży dziedziniec, aspekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu za gotówkę bardzo ciekawego mieszkania w Warszawie w super lokalizacji na Stegnach ul Egejska. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

17 200 zł163 m² 105,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy Państwu wspaniałą przestrzeń do wynajęcia - 163m apartament w przedwojennej Kamienicy Wilczyńskich przy ul. Nowogrodzkiej. Symbol przedwojennego stylu i warszawskiego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 233,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy przedstawić Ci ofertę mieszkania znajdującego się na Woli zaraz obok stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

429 681 zł26 m² 16 590 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dostępne od zaraz. Kompaktowa kawalerka na 1 piętrze w budynku 11 piętrowym, blisko metra i miejsc rekreacji. Stan i standard dokładnie taki jak na zdjęciach. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Radna

Mariensztat,Warszawa

1 105 000 zł26 m² 42 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawelerka na Powiślu. Powierzchnia 26 m2, salon, kuchnia w aneksie , łazienka. Blok 5 piętrowy z windą. Mieszkanie i budynek wyremontowane. Kameralna, dobrze zarządzana spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1985 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Majdańskiej składające się z: przedpokoju Aneksu Kuchennego Salonu Sypialni Łazienki Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 605 985 zł87 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku (cztery piętra) mieszkalnym w Warszawie - Bemowo. Wykończenie: podłogi - parkiet, glazura; ściany - gładź gipsowa, terakota; okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Blok trzypiętrowy z przełomu lat 1950/1960 zanurzony w zieleni drzew i krzewów o krok od ulicy Kasprzaka. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58 m znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata za zużycie prądu, wody i śmieci (około 200 zł) mieszkanie : Po remoncie generalnym, przez nikogo wcześniej nie zamieszkałe. Nowe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład mieszkanie 34m2 składa się z obszernego salonu z dużą ilością okien i balkonem typu francuskiego, wydzielonej (scianą) części sypialnianej, oddzielnej kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

869 000 zł42 m² 20 884,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Znakomity produkt inwestycyjny na Mokotowie. Dwie kawalerki sprzedawane razem. Do tej pory były z powodzeniem wynajmowane. Mieszkanie Dwie kawalerki składające się z pokoju mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 270 000 zł51 m² 24 902 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m położone na pierwszym piętrze w budynku z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z: salonu (15,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Wierzbno,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 397,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 36,5 m2 w na Mokotowie - Wierzbno. W okolicy stacji metra Wierzbno. Do remontu z możliwości zrobienia 2 pokoi. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od 1 Kwietnia piękne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Żupniczej 23 na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 766,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 27,59m2. Doskonale zlokalizowana kawalerka na Bielanach Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

796 000 zł38 m² 20 777,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 wykończone w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu. Duża loggia 5,9 m z wejściem od salonu i sypialni. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Szczęśliwice,Warszawa

1 500 000 zł74 m² 20 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem, które łączy w sobie nowoczesny design, komfort użytkowania i świetną lokalizację na granicy Rakowa i Szczęśliwic. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembrandta

Targówek,Warszawa

659 900 zł33 m² 19 997 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.65m2 znajdujące się na przepięknym Osiedlu Amsterdam przy ulicy Rembrandta. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze w 5.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia wyjątkowy apartament - 170 m w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu. Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 170 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

787 000 zł37 m² 21 270,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w przedwojennej kamienicy na Starym Żoliborzu To 36,6 m2 mieszkanie położone w sercu jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

1 720 000 zł82 m² 20 955,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - na warszawskim Powiślu. Atuty: doskonała lokalizacja Funkcjonalny rozkład Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 300 000 zł65 m² 19 938,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy Mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu Południowym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

625 000 zł33 m² 18 825,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie na Ochocie w kamiennicy (cegła) z 1937 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 33.2m2 przy ul. Kaliskiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Łazienki Balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

839 900 zł48 m² 17 476,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z ogromną przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie z garderobą, balkonem i garażem podziemnym. Lokal mieści się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urugwajska

Saska Kępa,Warszawa

5 450 zł60 m² 90,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego, nieużywanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów oraz dobra komunikacja jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.