dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Pradze Północ - bezpośrednio przy placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

4 000 zł80 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Stanisława Wojciechowskiego w Ursusie. Świetna lokalizacja. W sąsiedztwie Galeria Ursus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Moczydło,Warszawa

1 244 900 zł89 m² 13 964,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Woli? Zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesowego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

697 000 zł39 m² 17 862,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 w zadbanym apartamentowcu przy ulicy Zwycięzców położone na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament przy elektrowni powiśle Świetna lokalizacja | Serce miasta I Elektrownia Powiśle I Nowoczesny wystrój I Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł45 m² 20 385,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu w topowej lokalizacji, blisko Placu Teatralnego Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z lat 60-tych ( bez windy). Klatka schodowa w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

999 997 zł58 m² 17 211,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż unikatowe 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe Z piękną loggią na ul. Melomanów 10 na czerniakowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Zugmunta Hübnera. Dostępne od 1 Września! Powierzchnia użytkowa wynosi 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz pomysłu na długoterminową inwestycję? Źródła pasywnego dochodu? Prezentowane mieszkanie zostało w pełni wynajęte w 2 tygodnie i jest oddane w zarządzanie najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 550 000 zł70 m² 22 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne mieszkanie dla rodziny w sercu ulubionej części Woli przy ulicy Jana Kazimierza. Przedstawiam komfortowe, przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Filtry,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, piękne, dwustronne mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Ochocie (filtry) przy ul. Maurycego Mochnackiego. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł70 m² 19 862,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie składa się z: - obszernego salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie - Jasne, z ekspozycją wschodnią. Składa się z: - pokój dzienny 20,16 m2 z wyjściem na balkon 5,60 m2, - sypialnia 11,60 m2 - kuchnia 6 m2 Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 525,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupującego! Cena do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku na Ursynowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Ksawerów,Warszawa

3 400 zł54 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w powojennej, wyremontowanej kamienicy na Mokotowie. Położone jest na II p. z windą, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy Al. Rzeczypospolitej 18 w Miasteczku Wilanów. Lokal o powierzchni 54 mkw mieści się na 1. piętrze w 4-piętrowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

10 000 zł124 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczny apartament o powierzchni 124m2. Nieruchomość znajduje się w obrębie Eko Parku. Jest to spokojna okolica, tuż przy Polach Mokotowskich, teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalna, przytulna kawalerka przy ulicy Zbaraskiej na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: na powierzchni 30 m2 znajduje się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów Centrum,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 179,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , z ogromnym potencjałem - duża powierzchnia i funkcjonalny układ sprawiają, że jest to idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł53 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , idealne dla osób szukających komfortowego i dobrze zorganizowanego wnętrza. Mieszkanie Mieszkanie jest zadbane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w zielonej i cichej okolicy dolnego Mokotowa, zaledwie 300 m od Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate zaprasza do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o wysokim standardzie, położonego w historycznej kamienicy przy słynnych schodkach, tzw. Reymontówce. Lokalizacja: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

2 300 zł31 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* dzielnica Białołęka *ul. Płochocińska * dwa pokoje * 31,02 m2 * balkon *garaż * komórka lokatorska * ** do objęcia od zaraz - umowa najmu okazjonalnego ** ** tylko dla osób pracujących **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie z możliwością aranżacji na 3 pokoje! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł18 m² 142 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do wynajęcia urokliwej nieruchomości w prestiżowej części Starego Mokotowa, umiejscowionej na pierwszej kondygnacji w klimatycznej, wyremontowanej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogunki

Służew,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronne, bardzo ciche, 1-pokojowe mieszkanie położone na Służewcu (przy bardzo spokojnej ul. Bogunki, niedaleko ulicy Obrzeżnej, w okolicy skrzyżowania ulic Rzymowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia częściowo umeblowane 4 pokojowe mieszkanie położone wśród zieleni na Marysinie Wawerskim. Lokal składa się z dużego pokoju obecnie połączonego z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

839 000 zł53 m² 15 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie idealne dla Ciebie! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy Mokotowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

680 000 zł36 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2 pokojowe, 36 m2, stan idealny, wysoki standard. Zaaranżowane przez profesjonalnego projektanta. Bardzo dobrze skomunikowane, blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

640 000 zł55 m² 11 700,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat zielonej enklawy z dostępem do całego miasta na wyciągnięcie ręki? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 100 zł65 m² 63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, położone na bliskiej Woli. W najbliższej okolicy odnajdziemy szkoły, mnóstwo sklepów, banków, restauracji, różnego rodzaju punktów usługowych oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 995 000 zł78 m² 25 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 406,10 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż obok wejścia do stacji metra Ursynów. Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej, w pobliżu Randa Starzyńskiego w budynku z cegły wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem ciche i odnowione mieszkanie na ostatnim piętrze (3 pokojowe mieszkanie przerobione na 2 pokoje, pow. 69 m2), w pełni wyposażone, przy samej stacji metro stokłosy (200 metrów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł42 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe. Zamieszkaj w przytulnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia, piękną kawalerkę w kamienicy o powierzchni 27m2 z klimatyzacją. W skład lokalu wchodzą: - salon.