dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

899 999 zł50 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na dzień prezentacjipo wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skorosze,Warszawa

610 000 zł43 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa Ursus, ul. Józefa Chełmońskiego. Komfortowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie , położone na 6 piętrze w budynku z 2004 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe (75 m ) przy ul. Giełdowej - idealne dla pary lub rodziny. W pełni wyposażone, z balkonem i funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

3 700 zł104 m² 35,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest bez mebli. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 103.76m2 salon, 2-sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, hol, korytarz. Część dzienna - otwarta, duży salon - 35 m2 z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

799 999 zł36 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 36 m - Śródmieście, ul. Krucza. Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 46m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, pokoju, łazienki oraz balkonu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł87 m² 20 744,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam bezpośrednio 4 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 86,77 m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w małym kameralnym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

745 000 zł39 m² 18 913,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe, na pograniczu Włoch i Ochoty, w stanie do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów, w pełni wyposażone. Po odświeżeniu. Powierznia mieszkania 39,39 m2: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł29 m² 16 116,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,1 m w dzielnicy Praga-Południe. Mieszkanie znajduje się w 10 piętrowym bloku z roku 1974. Rozkład mieszkania: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

1 630 000 zł84 m² 19 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Narożne mieszkanie Z ogrodem 113 m | stan deweloperski | royal residence V | miasteczko wilanów Nowoczesna architektura | Stan deweloperski | Prywatny duży ogród z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodna kawalerka 30m2, lokalizacja na Ursynowie przy ul. Pileckiego - wyjście z bloku do parku. Mieszkanie - czyste, odnowione, znajduje się na II piętrze, blok VI piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł66 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Śródmieście ,słoneczny 3- pokojowy apartament usadowiony na 4. piętrze w 17 piętrowym apartamentowcu z 2008 r. Osiedle zamknięte z ochroną i monitoringiem oraz elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

730 000 zł56 m² 12 989,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym i wizualnym do drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, dwupokojowe mieszanie o pow. 37m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku, będącym częścią pełnego zieleni osiedla na Sadybie. To komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ulica Franciszka Marii Lanciego położona jest w spokojnej, zielonej części Ursynowa Natolinie. To miejsce idealne dla osób, które cenią wygodę miejskiego życia, a jednocześnie chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 270 000 zł135 m² 16 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Komfortowy i przestronny 5 Pokojowy apartament dla rodziny w cichym miejscu Zawad. Apartament mieści się na parterze w zadbanym, kameralnym budynku w bliskiej odległości spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pratulińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

717 000 zł36 m² 19 643,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo ciche mieszkanie z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej i zielonej okolicy blisko metra, na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 200 000 zł76 m² 15 854,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie na sprzedaż o powierzchni 75,69 m2 zlokalizowane na ulicy Targowej 15 w budynku z 1920 r. z nową windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 049,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i prywatnym miejscem postojowym na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

8 200 zł64 m² 128,13 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, dwupoziomowe, w prestiżowej zabudowie na Żoliborzu w wysokim standardzie. Opis: mieszkanie zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

715 000 zł33 m² 21 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł48 m² 19 709,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mostowej na Starym Mieście. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 (po podłodze 56 m2) składa się z: - pokoi o powierzchni 16,0 i 14,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

2 700 zł44 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w małym, kameralnym budynku z 1949 r. przy ulicy Aleksandra Kraushara Cegła. Bardzo ciche, okna na wschód i zachód. Dwa oddzielne pokoje z dwoma miejscami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 978 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na zakup jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Pełczyńskiego 32. Powierzchnia 52m2, plus taras 47m2! Orientacyjne wymiary: salon 23m2 Kuchnia otwarta 7m2 - lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 558 000 zł84 m² 18 547,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na bielanach przy ul. Kochanowskiego 23 Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję położone w spokojnej, zielonej części Bielan, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie przy polu mokotowskim Duży taras | Kameralny budynek | Garaż podziemny | Blisko stacji metra | Jasne i ustawne wnętrza | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

823 400 zł46 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Woli Warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Ochocie. Główne Atuty Nieruchomości: lokal posiada uregulowany stan prawny (księga Wieczysta dla lokalu i gruntu). Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i zielonym patio | Targówek, ul. Ks. Piotra Skargi Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł28 m² 93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, jasne, klimatyczne studio na 9 piętrze z bardzo ładnym widokiem niczym nie przysłoniętym. Mieszkanie o powierzchni 28 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie W kamienicy przy narbutta Dla pary lub singla | Kamienica bez windy | Urokliwa lokalizacja | W pobliżu Parku Morskie Oko ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny salon, * osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością przedstawiam propozycję nie tylko inwestycyjną, lecz także mieszkaniową mieszkanie w Warszawie, przy al. Jana Pawła II, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 275 000 zł76 m² 16 887,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Targówek ul. Pohulanka, os. Wilno - mieszkanie 75,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - duży taras ok 20 m2 - mieszkanie bardzo zadbane wysoki standard - klimatyzacja Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł65 m² 19 755 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech pokoi i osobnej kuchni zlokalizowane w kilkunastopiętrowym budynku przy ulicy Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

988 000 zł51 m² 19 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które od razu budzą poczucie spokoju i harmonii - takie, do których chce się wracać po całym dniu. Takie właśnie jest to mieszkanie na warszawskich Odolanach - funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje z ogródkiem | 42,78 m | 2x miejsce postojowe | 2020 r. Zamieszkaj w sercu Grochowa - dzielnicy, która łączy klimat dawnej Warszawy z nowoczesnym rytmem życia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2, 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ulicy Wolskiej. Rozkład Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na pograniczu warszawskich Włoch i Ochoty. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł34 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 33,5 m , na którą składają się: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój z miejscem na przechowywanie. Do mieszkania przynależy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij