dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Chomiczówka,Warszawa

2 900 zł57 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57 m2 Mieszkanie bez mebli. Drugie piętro w budynku 13-piętrowym. Salon połączony z kuchnią z dużym słonecznym balkonem, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

575 000 zł51 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem - ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już przestronne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Andrzeja Sołtana 14 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie: jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojerska

Muranów,Warszawa

1 290 000 zł53 m² 24 455 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w kamienicy z niezwykłym widokiem - ul. Świętojerska, warszawa - Śródmieście, muranów. Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 790 000 zł62 m² 28 871 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 20 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 63 m , położony na 20 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 47,3 m2 Piętro: 11/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na nieruchomość Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie powierzchnia: 44,6 m 2 pokoje z otwartą kuchniąjednostronne, ekspozycja okien na północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Rakowiec,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania mieści się przy ul. Siemieńskiego (róg Dickensa). Dwupokojowe 36m2, piętro 5/9 (dwie windy). Salon połączony z kuchnią, (nowe szafki kuchenne i sprzęt agd), tworzy przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

780 000 zł37 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, które łączy dynamikę miasta z ciszą po godzinach pracy? A może interesuje Cię bezpieczna lokata kapitału na Woli? Mieszkanie przy ul. Radziwie to dowód na to, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1985 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Majdańskiej składające się z: przedpokoju Aneksu Kuchennego Salonu Sypialni Łazienki Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

870 000 zł52 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Bemowo przy ul. Kocjana 1b. Osiedle położone w otulinie zieleni i pięknych terenów zielonych. To tutaj poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Żerań,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe Z dwoma ogródkami, dwoma miejscami postojowymi W garażu na osiedlu classic. Budynek: inwestycja z 2022 roku. Do wynajęcia trzypokojowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o przestronnym układzie, urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, funkcjonalna aranżacja oraz starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

15 000 zł150 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny aparatement na strzeżonym osiedlu Nieumeblowany | Doskonała lokalizacja | Bezpieczeństwo i komfort | Winda | Balkon | Garaż podziemny ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

kawalerka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna, bez agencji Oferuje do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie + miejsce w garażu podziemnym w cenie. Powierzchnia 53m na 5 pietrze w budynku z winda na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł46 m² 15 916 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18 m położone przy Al. Jerozolimskich na wysokości ul. Dzieci Warszawy Przestronny salon z kuchnią 27,44m2 (kuchnia robiona na wymiar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

5 300 000 zł144 m² 36 805,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Poranek w centrum może wyglądać inaczej. Na dziewiątym piętrze miasto cichnie, a światło swobodnie wypełnia przestronny apartament. Panorama Warszawy pozostaje w tle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

530 000 zł30 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie. Mieszkanie było niedawno poddane kapitalnemu remontowi a teraz odmalowane na nowo. Każdy pokój wyposażony w klimatyzację. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 040 000 zł80 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w niskim budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Cicha okolica. Osiedle strzeżone. Obiekt monitorowany oraz strzeżony 24h/doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 399 zł58 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: # Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 17 # 58m2, parter, 2 pokoje + wydzielone w sypialni miejsce na biuro # mieszkanie w nowym budownictwie, wcześniej sporadycznie użytkowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

497 000 zł24 m² 21 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniącyc h kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Za Żelazną Bramą (dzielnica Wola) blisko Hotelu Westin. Do zamieszkania od razu po zakupie. Lokal znajduje się na 2. piętrze 15-piętrowego bloku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

2 800 zł53 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 5 pięter zadbanego budynku wyposażonego w windę z 2000 roku roku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poborzańska 2 2 odrębne pokoje ,widna zamykana kuchnia , łazienka z wanną oraz przedpokój. Duży pokój z wyjściem na zabudowany balkon. Blisko stacja Metro Bródno, , tramwaje ,autobusy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

988 000 zł55 m² 17 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | Wola - Młynów | ul. Żytnia | blisko Browarów Warszawskich i metra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Żytniej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

29 093 zł127 m² 228,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne i bardzo komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem w nowoczesnym stylu w sercu warszawskiego Powiśla to najlepszy wybór dla tych, którzy kochają minimalizm i elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stare Miasto,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ul. Niecała, kameralny budynek w pobliżu Ogrodu Saskiego. Oferuję do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe tuż obok Placu Teatralnego, przy ul. Niecałej. Najem okazjonalny min. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 20 011,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nie szukaj dalej - tylko tutaj! Klimatyczne mieszkanie z tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Nowoczesny budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 36m2 w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Kępa Potocka. Mieszkaniemieszkanie przez dłuższy czas było wynajmowane. Właściciel podzielił je na 4 małe pokoje (ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 369 900 zł76 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,11 m , położonego przy ul. Skoroszewskiej 26 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stara Praga,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Panieńskiej 1a w sercu Starej Pragi Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Targówek,Warszawa

409 000 zł19 m² 21 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowoczesna kawalerka znajdująca się na Targówku przy ulicy Obwodowej na osiedlu z 2019 roku. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości do nabycia w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

399 999 zł31 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.