dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Gocławek,Warszawa

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mam mieszkanie do generalnego remontu na warszawskim Gocławiu, ul. Awionetki rwd 62 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oddzielnym wc, balkon, piwnica 4 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

869 000 zł57 m² 15 245,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku przy ul. Jana Kazimierza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

1 119 000 zł68 m² 16 577,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 150 zł39 m² 131,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 39 m , położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,6 m , położone w nowoczesnej inwestycji Modern City, zaledwie około 200 metrów od stacji metra Chrzanów. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

1 139 250 zł52 m² 22 121,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "royal Garden Wilanów" - połączenie elegancji, komfortu i zielonego otoczenia w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

520 000 zł27 m² 19 223,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27,05 m , położone na parterze w 6-piętrowej kamienicy z 1951 roku. Lokal idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 700 zł36 m² 130,34 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 ostatnie piętro | Premium udogodnienia I czynsz administracyjny ok. 700 zł poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dlaczego warto kupić to mieszkanie? Świetna lokalizacja szybki dostęp do metra, tramwajów i autobusów zapewnia wygodne poruszanie się po całej Warszawie. Idealne na start lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

1 249 000 zł76 m² 16 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, garderob o powierzchni 76,31 m na kameralnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Targówku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 499 100 zł70 m² 21 415,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe studio, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa wola - Ul. Redutowa| nowy apartamentowiec Z windą | zupełnie nowe studio | nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,7m , świeżo odnowione. Rozkład: - pokój o powierzchni 18m z rozkładaną kanapą, szafą w zabudowie oraz telewizorem - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

595 000 zł34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Krótko i treściwie: * znam to osiedle jak własną kieszeń, bo wychowałem się na nim :-) * znam to mieszkanie, bo w identycznym mieszkałem z rodzicami * układ mieszkania naprawdę bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

500 000 zł31 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie za oknem jest zieleń, a nie ruchliwa ulica, a codzienność płynie wolniej, choć wciąż jesteś w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

527 209 zł33 m² 16 182 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 32,58 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 390 000 zł93 m² 25 760 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home Opiekun oferty: numer Licencji : 31571 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania 2-pokojowego na Ursynowie blisko metra Stokłosy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, jasnego mieszkania o powierzchni około 43m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Żoliborz, ul. Broniewskiego | balkon | cicho | świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bukietowa

Wola,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Woli przy ul. Esperanto o pow. ok. 38 m . Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja, pełna infrastruktura. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

708 000 zł48 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł65 m² 22 989,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 65,03 m2, położony na 5. piętrze budynku apartamentowego z 2014 roku. To przestrzeń, która łączy nowoczesny styl, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

684 200 zł31 m² 22 308,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "royal Garden Wilanów" - połączenie elegancji, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem / kawalerka / Bielany /garaż/ Do wynajęcia komfortowa kawalerka, zlokalizowana w budynku przy ul. Rodziny Połanieckich 29, na warszawskich Bielanach. Nieruchomość idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Muranowie, o powierzchni 69 m, przy ul. Nalewki 8, w Warszawie. Budynek z 2000 roku, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 599 zł27 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.