dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe (72m) mieszkanie na Starym Żoliborzu. Doskonała lokalizacja przy Placu Wilsona; komunikacja - metro (ok 200 m do wejścia na stację metra), sklepy, banki, apteka, poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

990 000 zł99 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie w kamienicy w Warszawie na bliskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy z lat 50. Składa się z 4 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie dostępne od zaraz - dla osoby samotnej, pary, bądź pary z dzieckiem. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia (ew. pokój dla dziecka), łazienka z wanną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nie jestem zainteresowana pośrednictwem agencji. Bardzo łądne mieszkanie w zadbanej kamienicy, w centrum Starej Ochoty. Loggia z nowoczesną zabudową szklaną wychodzi na ulicę, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, jasny, cichy apartament przy parku Szczęśliwickim. Powierzchnia 70 m2. Duży salon z loggią, obszerna kuchnia z jadalnią w pełni wyposażona, sypialnia, pokój kąpielowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

284 000 zł44 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - centrum Starego Ursusa. W okolicy wiele osiedlowych sklepików, dwa centra handlowe i Carrefour, park, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne , rozkladowe mieszkanie , wschód - zachód , taras , piwnica. Po remoncie 3 lata temu. Wymione okna , drzwi wejściow , drzwi wewnętrzne , kabina prysznicow , armatura. Super lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament 61m2 przy ulicy Geodezyjnej na nowym osiedlu Lewandów Leśny. Osiedle strzeżone i monitorowane Wysoki standard wykończenia. 2 - pokojowe mieszkanie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo- własnościowe, które nie jest obciążone długami, zaległościami etc. Mieszkanie jest bardzo czyste, ale wymagające nowej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Włochy, ul. Naukowa. 54m2, II piętro. Przestronny salon (20m2), sypialnia (12m2), duża łazienka (5m2) i kuchnia (9m2). Wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie po remoncie 2 niezależne pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie z widokiem na cała Wwę. Kuchnia wyposażona (pralka&lodówka) w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

1 500 zł42 m² 0,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w Ursusie mieszkanie 42m2, dwustronne, dwa pokoje z kuchnią widną i ładnym widokiem. Odnowione, umeblowane, podstawowe agd, internet, telewizja. W pobliżu: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo ciekawa lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkole, market, metro, przystanek autobusowy. Mieszkanie wymaga pewnych prac remontowych. Widna kuchnia, 2 pokoje , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie z dużym potencjałem, duże możliwości aranżacji, wysokie. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni 19m2 (sąsiednia garsoniera) i całkowitej przebudowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Stryjeńskich na warszawskim Natolinie. Bardzo cicha i spokojna okolica. W pobliżu Metro, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

338 000 zł30 m² 11 266,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powiśle, kruczkowskiego - studio 2 pokojowe na sprzedaz bezposrednio przez wlasciciela, po remoncie, wyposazone, blisko Nowy Swiat, dobra, stare Miasto, lazienki, wisla, buw, krakowskie Przedmiescie. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, znajduje się cichej okolicy; bardzo blisko pętli autobusowej. Mieszkanie zostało wybudowane w 2010 roku. Cena za miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie dwupokojowe, do remontu, 10 min do centrum, świetna komunikacja, apteka, przychodnia zdrowia, sklepy, bank, piekny widok na miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

690 000 zł74 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie ciepłe, jasne, wygodne dla rodziny. Standard / stan ogólny: standard: wysoki; stan: bardzo dobry. Miejsce w garazu podziemnym i piwnica w cenie. Wyposazenie kuchni z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, ciche 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, (rok budowy 2007). Funkcjonalny rozkład mieszkania: balkon) 4,47 m2 (loggia oszklona z możliwością stworzenia ogrodu zimowego); salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 500 zł58 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe (salon 24m połączony z widną kuchnią, sypialnia 11m, garderoba 3 m, osobna łazienka i wc, 4 m balkon ) Pełne wyposażenie kuchni i łazienki. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

garaż płatny dodoatkowo 150 pln miesięcznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrenio mieszkanie, sprzedaż, praga Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych. Mieszkanie 1 pokojowe 30,06 m2, usytuowane na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym budynku (cegła). Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Aleksandrów,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia umeblowane dwa pokoje z kuchnią. Cena 1 800 zł/miesięcznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

550 zł38 m² 14,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam! Szukam osoby na swoje miejsce do wynajęcia pokoju. Obecnie w mieszkaniu przebywają 2 osoby. Kwatera znajduje się na dzielnicy Żoliborz ul. Krasińskiego 10/71. Kompleksowe wyposażenie(pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania widne, ustawne dwustronne mieszkanie na Warszawskim Bemowie, ul Czumy przy Powstańców Śląskich. Powierzchnia mieszkania to 80mkw, w tym 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

340 000 zł38 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam fajne mieszkanie, ciche i ciepłe, na Sadybie, blisko Sadyba Best Mall. Mieszkanie ma wymienione okna i parapety, zrobioną nową zabudowę aneksu kuchennego, wymienione podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

1 750 zł47 m² 37,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie w dobrym punkcie na Ursynowie 8 min. pieszo od stacji metra Imielin, dwa przystanki autobusem. W okolicy Multikino, las Kabacki, real, galeria Metro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę zadbane i czyste mieszkanie na targówku/zaciszu, idealne zarówno dla rodziny, pary jak i studentów. Pierwszy właściciel wynajem bez pośredników! Zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią, na podłodze parkiet, wymienione okna, instalacje wymienione, nowe grzejniki, mieszkanie rozkładowe, istnieje możliwość ciekawej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 45,69m2 mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu w Wilanowie przy ul. Sarmackiej. Budynek o podwyższonym standardzie z ochroną (rok budowy 2005) i z ładnym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Daleka

Stara Ochota,Warszawa

215 000 zł18 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Warszawa, stara Ochota, ulica Daleka Pow.: 18 m2 Cena: 215 000 PLN Cena za m2: ok. 11900 pln Okolica: plac Zawiszy, hotel Sobieski Ulica: daleka Liczba pokoi: 1 Piętro: 4 Liczba pięter: 10 Rok budowy: 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Saskiej Kepie po generalnym remoncie w 2007r. Super dojazd do centrum 10-15 minut z przystanku autobusowego saska. Mieszkanie umeblowane z pralka i lodowka. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, bukowińska 22, przy stacji metro Wilanowska. Dostępne od lipca 2011. Mieszkanie 80m2, 6p, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży balkon. Na podłodze klepka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

434 000 zł65 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Proponuję Państwu sprzedaż ładnego, dobrze utrzymanego i przestronnego mieszkania na Bemowie. Dostępne od zaraz. 1982r. Wielka płyta, dwie windy (w tym jedna towarowa). Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

980 000 zł82 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Warszawa-Mokotów. Mieszkanie 82 m2 na IV piętrze w apartamentowcu 13.piętrowym z 2000 r. Własność hipoteczna. Trzy pokoje: salon z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, elektr. płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muranów

Muranów,Warszawa

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo czyste, zadbane, po remoncie w 2009 i malowaniu w marcu 2011.MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA. 2-pokoje (salon ok 15mkw i sypialnia ok 9mkw w amfiladzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I bardzo przestronne mieszkanie Z widną kuchnią Z dużym salonem. Idealne mieszkanie dla rodziny. W spokojnej okolicy , jednak W pobliżu sklepów I przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta bezpośrednia! Piękne mieszkanie 50,6 m2. na Rondzie Wiatraczna.Między ulicą Kobielska , a Grochowską. II piętro. Ładny widok z balkonu. Usytuowane w najdogodniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

441 000 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie położone prawie w centrum miasta , doskonałe połączenia autobusowe i tramwajowe , cicha okolica .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia kawalerkę na Woli. ( jana Pawła II / Anielewicza ). Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - 50 m do przystanków tramwajowych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij