dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

392 000 zł41 m² 9 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o powierzchni 41 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem typu loggia. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Białołęki - Tarchominie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

1 125 000 zł62 m² 18 145 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 62 M2, 3pokoje, gdańska warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

649 100 zł45 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja * Balkon (5,26m2) * Garderoba * Wystawa zachodnia Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Górce,Warszawa

895 784 zł75 m² 11 943,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na pograniczu Bemowa i Woli. W pobliżu powstającej stacji metra. Apartamentowiec dla wymagających. Kameralny budynek, tylko 43/89 mieszkań. Zainteresowany spotkaniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł43 m² 13 975,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma 42, 86 m2 i moz e sprawdzić się jako inwestycja na wynajem, ale tez słuz yć jako nieruchomość na własne potrzeby. Mieszkanie składa z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

767 000 zł76 m² 10 158,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bez dodatkowych kosztów. Zdjęcia przedstawiają możliwe wizualizacje. ** Osiedle z wygodną komunikacją do centrum, przystankami autobusowymi i tramwajowymi w zasięgu wzroku **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szubińska

Bielany,Warszawa

324 000 zł18 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 18 M2 szubińska Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisi Jar

Kabaty,Warszawa

1 288 000 zł111 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W zakmkniętej enklawie Z cudnym widokiem na patio 3 piętro Z czterech bez windy ursynów kabaty ul. Lisi jar mieszkanie- apartament 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

521 000 zł36 m² 14 456 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kamienica 36,04M2, 2pok., Żeromskiego,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze Żeromskiego Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 509 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na Grochowie, usytuowane na trzecim piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Al. Stanów Zjednoczonych (gocław).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

377 000 zł30 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko lasów? Nie chcesz tracić czasu na remonty i problemowe ekipy? Dobrze trafiłeś! Prezentuje przestronną, przytulną kawalerkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe umeblowane w budynku z 2002 roku z windą przy stacji metra Ursynów. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 42,5 M2, 2 pok., , UL.Literacka (Warszawa, Bielany Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł75 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pok.75m2 ,Grodkowska,Parking Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 574,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Klimatyczny apartament na Żoliborzu z przepięknym widokiem na zieleń i panoramę Warszawy. Położony na 5. piętrze w budynku apartamentowym na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 900 zł35 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność wilanów herbu janina Wilanów, 35m2, 1 w 4 z windą, pokój z balkonem - 5m2 na południowy/wschód. Osobno ciemna kuchnia. Łazienka z wc kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościeszów

Tarchomin,Warszawa

559 000 zł63 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle Z wygodną komunikacją miejską Bez Prowizji Bez Podatku pcc od dewelopera! Udogodnienia: -Każde mieszkanie posiada taras lub balkon/loggia ze schowkiem -domofon -ochrona całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

695 000 zł52 m² 13 288,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż praktyczne nowoczesne mieszkanie na tyłach Lazurowej do wejścia. Na 52,3 m2 mamy: - duży salon; - przytulną sypialnię - Przestronną sypialnię - Kuchnię - Łazienkę - Przedpokój Tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

460 000 zł35 m² 13 214,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Jeśli szukasz dla siebie pierwszego mieszkania na start, lub planujesz zakup mieszkania pod wynajem - mam ofertę dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe w zielonej części Mokotowa, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

814 000 zł51 m² 15 960,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2. Mieszkanie dwustronne po remoncie na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: -pokój 1 -pokój 2 -kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

833 000 zł66 m² 12 621,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe, a aneksem kuchennym, o powierzchni 66 m , 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2002 roku- warszawa, wola, ul. Żytnia. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

378 430 zł29 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji | 0% pcc Wyjątkowa i prestiżowa inwestycja na Starych Włochach! W pobliżu znajduje się Park Cietrzewia z malowniczymi stawami. Opis inwestycji: - kameralna 3 piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 37 mkw na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej, ciche, dobrze doświetlone, z balkonem, w pełni umeblowane, oddzielna kuchnia, doskonale skomunikowane, 3 piętro, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

713 500 zł60 m² 11 793 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja do życia! Centrum Warszawy - 20 minut autem (9 km). Trasa Siekierkowska - 3 minuty autem (1,5 km). Centrum Handlowe Panorama - 10 minut autem (3,5 km). Przystanek autobusowy - 1 minuta pieszo (50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 430 000 zł64 m² 22 288 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje jeden z najpiękniejszych apartamentów w naszej ofercie, wykończony z dbałością o najmniejszy detal materiałami wysokiej jakości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Szukasz bardzo dobrego lokalu w śródmieściu? - świetnie trafiłeś Genialny lokal w bardzo dobrej lokalizacji. Tóż obok metra Nowy Świat. Z bardzo dobrym połączeniem komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

584 000 zł47 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie46,79M2,2pok.WŁOŚCIAŃSKASady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Bielanach na Osiedlu Słodowiec. Dwa osobne pokoje na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu nietuzinkowy apartament w prestiżowej inwestycji Madison Apartment na Żoliborzu Artystycznym! Apartament umiejscowiony jest na 4 piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ekskluzywne, zaprojektowane i urządzone dla właściciela (nie pod wynajem!) 2 pokojowe o wygodnej powierzchni 58m2 mieszkanie na Mokotowie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 581 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 43M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Antoniego józefa madalińskiego (warszawa, mokotów, madalińskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

490 533 zł37 m² 13 257,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** Nowa inwestycja - przedsprzedaż mieszkań, dostępne najlepsze układy ** Polecam Państwa uwadze nowoczesne i kameralne osiedle w niskiej zabudowie, zlokalizowane na Pradze Południe, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Sokratesa Starynkiewicza

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładny lokal w klimatycznej kamienicy z 1936r., elewacja z piaskowca, piękne klatki schodowe wykończone marmurem. Dwa niezależne wejścia, 4 pokoje /17.22, 15.33, 14.94, 10.66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Nowodwory,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne i pachnące nowością mieszkanie na wynajem na Ul. Mehoffera 29 w nowoczesnym apartamentowcu. Lokalizacja: tarchomin / Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

2 300 zł52 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w budynku położonym w Imielińskim Parku Krajobrazowym, 15 minut pieszo do Metro Stokłosy. Salon z kuchnią 26,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Górce,Warszawa

1 133 220 zł94 m² 12 096,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Na Rozdrożu

Śródmieście,Warszawa

3 650 zł37 m² 98,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyremontowane, wygodne - 2-pok. Studio, pow. 37 m2 - Dla singla/pary - Śródmieście, plac Zbawiciela / Metro Politechnika na wynajem luksusowe studio o pow. 37 m2, dopiero po remoncie, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

665 595 zł64 m² 10 298,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł33 m² 22 121,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33 m2 w samym centrum Warszawy - róg Marszałkowskiej i Hożej. Idealne dla singla lub inwestora. Ostatnie, ósme piętro wraz z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - metro Płocka (5 min) - Centrum (10 min) - Przystanek pkp 350 m - Tramwaj 600 m - Autobus 600 m - Bliskość Parku im. E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siekierki

Siekierki,Warszawa

642 000 zł39 m² 16 311 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralna inwestycja W standardzie premium. Bliski odbiór mieszkań - styczeń 2022r. Szczegóły inwestycji: kameralna inwestycja składająca się jedynie z 37 apartamentów oraz 3 lokali.