dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

499 000 zł59 m² 8 486,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przy zakupie tego mieszkania /spacer wirtualny pod opisem oferty/ Trzypokojowe mieszkanie przy Metrze! Super lokalizacja. Mieszkanie na wysokim parterze, w 8 piętrowym bloku na ulicy Zamiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanym miejscu. Przeznaczenie: dla singla, pary lub na kameralne biuro. Mieszkanie jest czyste, ciepłe, zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rekrucka

Rembertów,Warszawa

936 728 zł90 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe mieszkanie czteropokojowe czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem 29,50 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

5 500 zł92 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Racławickiej, doskonała lokalizacja, dosłownie 2 minuty pieszo do przystanków autobusowych. W okolicy pełna infrastruktura handlowo - usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

5 500 zł76 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia totalnie nowe 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Śródziemnomorskiej Typ: 3 pokoje Kuchnia: aneks Piętro: 4/8 Balkon: tak Powierzchnia: 75,5 m2 Miejsce parkingowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

547 350 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup na podstawie cesji - brak podatku pcc 2 %! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,49 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji stacja wola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szybka

Raków,Warszawa

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży mieszkanie blisko stacji wkd Warszawa na pograniczu Ochoty i Włoch Mieszkanie: * doskonałe usytuowanie mieszkania w budynku * widok z salonu z okien na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 888,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stenie deweloperskim o powierzchni 67,21 m Salon z aneksem z widokiem na Centrum - (23 m ) - dwie ciche sypialnie (11,52 m , 12,57 m ) Widok na Patio -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

528 000 zł57 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zielona, spokojna oraz rodzinna okolica, dostęp do małych sklepów oraz większych galerii handlowych "pod nosem", a może blok z niską zabudową? Brzmi dobrze, prawda? czytaj dlaej! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

718 000 zł51 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

**** ładna willa nieruchomości prezentuje **** super oferta!. Oaza ciszy I spokoju W sercu wilanowa ul rzeczypospolitej. Idealna lokalizacja - piękna zielona okolica wilanowa. Funcjonalne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem (ponad 14mkw) położone na nowym osiedlu Bemowo Chrzanów. Dla 1-2 dorosłych osób. Pokój dzienny połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kanadyjska

Mokotów,Warszawa

644 000 zł50 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,54 m2 z przynależną piwnicą oraz garażem (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja; mieszkanie znajduje się na ul. Kwiatowej w samym sercu Mokotowa. Budynek stoi stoi przy bardzo cichej ulicy, jednocześnie blisko ulicy Narbutta, kina Iluzjon, stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 329 560 zł129 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! - znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Wola,Warszawa

2 040 zł27 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta nie jest skierowana do obcokrajowców/ The offer is not addressed to foreigners/пропозиція не адресована іноземцям/das Angebot richtet sich nicht an Ausländer Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

449 400 zł38 m² 11 826,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma 38 m2 : - oddzielna kuchnia - łazienka ( z oknem ) - salon ( jest możliwość wydzielenia drugiego pokoju) Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

480 000 zł42 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe na Targówku Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie (nikt jeszcze nie mieszkał): wymiana ościeżnic i drzwi wewnętrznych, kompleksowa wymiana elektryki wraz z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferruję na sprzedaż funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach na Chomiczówce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1976 roku. Na piętrze tylko 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 20 100,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w pełni wyposażona. Sprzedaż razem z pełnym wyposażeniem. Włącznie z garnki / kubki / sztućce Aktualnie wynajmowana na "krótki najem" - zajętość powyżej 90%. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 46.8m2 znajdujące się w otoczce Lasu Bródnowskiego na przepięknym Osiedlu Park Leśny (według wielu najładniejsze Osiedle po tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

624 000 zł52 m² 11 988,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu bardzo kompaktowe i praktyczne 3-pokojowe mieszkanie, na ostatnim - 6. piętrze inwestycji - atal Marina Apartamenty III przy ul. Krzyżówki 1a, wybudowanej przez dewelopera atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smetany

Mokotów,Warszawa

549 999 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rewelacyjna lokalizacja! Mieszkanie pomiędzy dwoma parkami - Morskie Oko i Promenada. Mieszkanie w trzeciej linii od Puławskiej - ciche. Parkiet dębowy na podłogach. Okna pcv marmurowe parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 797,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie w budynku z 59 roku o powierzchni 43,76 m i wysokości 2,76 na Nowej Pradze. Lokal mieści się na szóstym ostatnim piętrze, powyżej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

837 000 zł60 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Miasteczko Wilanow 3 pokoje Balkon Garaż Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Branickiego Metraż: 58 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 700 zł80 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 80m2 na terenie nowoczesnego osiedla. Dwie sypialnie, salon, kuchnia, pralnia, łazienka (wanna, prysznic), duży balkon w salonie, balkon w każdej sypialni, podziemne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 564,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Poszukujesz mieszkania o naprawdę wyjątkowym wnętrzu? Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum miasta? Tak? Czytaj dalej. Osobliwe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,63 m2 znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł74 m² 10 990,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie. Mam do sprzedania bardzo wygodne i użyteczne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,7 m2 na 2 piętrze (bez windy) w pięknej, spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Miła

Nowolipki,Warszawa

472 300 zł27 m² 17 492,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mam do sprzedania kawalerkę o powierzchni 27m2 znajdującą się przy ul. Miłej (nowolipki). Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku z 1964 roku. Przy budynku znajdują się miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszej agencji Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 1 pokojowego o powierzchni 31,7m2 położonego na rynku Nowego Miasta w Warszawie. Opis lokalu Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do sprzedaży umeblowana kawalerka na Bielanach w pobliżu stacji metra Słodowiec. Mieszkanie znajduje się w niewielkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Młociny,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis szczegółowy: do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2008 roku. Piętro 2/5. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stegny,Warszawa

2 782 658 zł168 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Idealna inwestycja dla wymagających, komfortu i przestrzeni. Kameralny budynek, znajdujący się na terenie zamkniętym z ochroną i monitoringiem. Części wspólne wykonane w kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

658 000 zł50 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

680 000 zł62 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 62m2, 3 pok., Bemowo Karabeli(Warszawa Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 369,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 47m2 na warszawskiej Chomiczówce. Znakomita lokalizacja, obok osiedla przystanki tramwajowe i autobusowe, w bliskiej odległości stacja metra Warszawa Młociny oraz pętle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

680 000 zł55 m² 12 364 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem z widokiem na cisze, spokój i stadninę koni. Lokal mieści się na 1. piętrze w 5.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Natolin,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie 30m2 na Ursynowie ul. Migdałowa, w pełni umeblowane, z balkonem, blisko metra Natolin położone na 1 piętrze w budynku 5 piętowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni lacznej 46 m2, (42 m + 4 m) znajdujące się na ulicy Sejmu Czteroletniego w Warszawie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicho położone 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, zlokalizowane przy ulicy Rakowieckiej 32. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze strzeżonego osiedla, położonego 5 minut od parku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

753 875 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować pięknie wykończone mieszkanie w bardzo dogodnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł93 m² 17 191,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowy, komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 35,99 mkw. Trzy sypialnie od 11 do 13 mkw.