dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

628 000 zł57 m² 11 095,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wygodne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,6m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok z 2013roku. Kameralne osiedle, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw znajdujące się przy ul. Manteuffla na Pradze Południe. Lokal znajduje się na 4. piętrze bloku bez windy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

2 700 zł70 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej zamkniętej kuchni, łazienki i osobnego wc. Okna z dwóch pokoi wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 129 000 zł114 m² 9 869 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe na Ursynowie przy ul. Ksawerego Bronikowskiego. Mieszkanie: rozkład mieszkania: - poziom 1 pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 683,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, z przyjemnością mogę zaprezentować Państwu 3 pokojowy apartament w budynku z 2012 roku znajdujący się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Włodarzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 56m2 na 2 piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie-3 pokoje, widna kuchnia, piwnica. Największy pokój z balkonem. Mieszkanie do zakupienia na kredyt lub środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

745 000 zł50 m² 14 752,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie dwupokojowe (50,5) na Górnym Mokotowie przy ul. Różanej w zabytkowej kamienicy po generalnym remoncie z 1954 roku z kw. Dwustronne północno - południowe. Osobna kuchnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie w bloku bez windy przy ul. Lasek Brzozowy 17. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 41,60m2, która składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno Podgrodzie,Warszawa

462 000 zł47 m² 9 892,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bródno Podgrodzie ul. Krasiczyska, widok na Park Jordanowski przy lasku Bródnowskim (10 min spacerkiem), do najbliższej stacji Metra Kondratowicza 9 min (otwarcie we wrześniu br). Komunikacja autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 940,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę kawalerki na sprzedaż, zlokalizowaną w samym centrum miasta. Lokalizacja: budynek znajduje się pod adresem ulica Ludwika Waryńskiego 3, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

500 000 zł42 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe na Sadybie 42 m2 z ogródkiem, z czego każdy pokój jest oddzielny i nieprzechodni, z oddzielną widną kuchnią i łazienką. Lokalizacja: ul. Konstancińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 225 000 zł72 m² 17 013,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 72 m2 z zachodnią ekspozycją, znajduje się na 11 piętrze (11/12) w nowoczesnym kompleksie Vista Mokotów. Składa się z przestronnego salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

557 350 zł56 m² 9 899,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Daniłowskiego. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze (z 10) w bloku z 1973 roku z dwoma windami. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

739 999 zł54 m² 13 578 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy al. Jana Pawła 2. Idealne mieszkanie pod inwestycje, na biuro lub do własnych potrzeb. Mieszkanie: powierzchnia: 54,50m2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 222 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 45m2, 2 pok., Dywizjonu 303,OGRÓD ,Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

610 700 zł63 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * dwustronne * słoneczny, duży salon od południa * balkon 3,8m2 * słoneczne - duże panoramiczne okno * sypialnie (12,3m2 + 10,1m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 570,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo przyjemne, przytulne mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna (praga Południe). Doskonałe zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję pod wynajem. Wymaga jedynie delikatnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

376 999 zł29 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Podstawowe informacje: bemowo, ul. Górczewska. Kawalerka 28.85 m2 z balkonem oraz widną oddzielną kuchnią. Tylko u mnie! Cena do negocjacji. Zalety nieruchomości: bardzo blisko komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: bielany | Metro Wawrzyszew | Metro Młociny | Mieszkanie w wysokim standardzie - świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Górce,Warszawa

599 000 zł46 m² 13 022 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie: rozkład pomieszczeń: - salon 19 m2 - kuchnia z oknem 8 m2 - Sypialnia 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe na Mokotowie 1.300 pln wysokość czynszu platne dodatkowo Świeżo wyremontowany apartament 85 m z tarasem na Mokotowie (garażem podziemny dodatkowo płatny 200 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

984 000 zł82 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82m2 znajdujące się na osiedlu Korczakówka przy ul. Suwalskiej 36a na Bródnie. Doskonała propozycja inwestycyjna! Jedno mieszkanie, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiartel

Służew,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 188 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży świeżo wyremontowane, piękne mieszkanie z potencjałem, przy ulicy Wiartel na Mokotowie. Mieszkanie: usytuowane na 7 piętrze, o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ładne mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 na Woli, przy ulicy Jana Olbrachta, róg Górczewskiej, piętro 3/3. Blok z cegły 1959 rok. Budynek z nową elewacją, wymienione wszystkie piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 31 mkw położone przy ul. Pieńkowskiego Doskonała lokalizacja blisko Galeri Mokotów, uczelnia Łazarskiego, instytut Fizyki pan oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Dogodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 799 999 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży 6-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Kabatach w bloku bez windy przy ul. Ekologicznej 11. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 250 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

669 000 zł30 m² 22 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Miasta w zabytkowej kamienicy z 1590 r. odbudowanej po wojnie 1955 r. na ul. Piwnej. Mieszkanie jest na 1 pietrze. Za oknem duże drzewa i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowskiego

Ursynów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Ursynowie przy ul. Malinowskiego 4. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 46,60 m2 liczba pokoi: 2 (20 m2 i 14 m2 ) piętro: 4 balkon: jest okna: pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 990 000 zł90 m² 22 111 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowany i luksusowy apartament z loggią na Mokotowie (ksawerów) przy ul. Mariana Zdziechowskiego Apartament: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobna kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje). Budynek: budynek 10 piętrowy z końca lat 70 zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

361 000 zł28 m² 12 939 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszej ofercie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie - kawalerkę na Bielanach przy ul. Daniłowskiego. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - Otoczenie - Komunikacja - Zieleń i parki dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

695 000 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salon z dużym oknem na cały taras. Kuchnia z oknem z oddzielnym wejściem. Łazienka z wanną. W przedpokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 299 000 zł58 m² 22 350,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przestronne i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Śródmieścia! mieszkanie: mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada 58,12 m2 powierzchni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - Sielce ul. Czerniakowska, do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 59 m2. Dwie sypialnie, w tym jedna w amfiladzie; pokój dzienny; łazienka; oddzielne wc; przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarżyńskiego

Ochota,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Skarżyńskiego. Mieszkanie: rozkładowe, widne, z balkonem i oknami na wschód i zachód Metraż 47,1 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 55,8m2 znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z windą przy Al. Jana Pawła II 66, róg ul. Anielewicza. Budynek z 1968r po termomodernizacji, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

875 000 zł58 m² 14 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz balkonem, usytuowane na 4 piętrze budynku położonego w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Woli. Dokładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 300 zł38 m² 113,16 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe po remoncie, metro Pola Mokotowskie wysoki standard + widok na panoramę miasta! nowe świeżo po remoncie mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

749 000 zł51 m² 14 657,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

- mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Racławickiej - Powierzchnia 51.10 m2 - 3 pokoje (na podłogach drewniany parkiet) - Balkon - Oddzielna kuchnia - Mieszkanie na 9 piętrze z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

579 999 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w bloku na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej 7. Sprzedaż tylko za gotówkę. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 53m2, która składa się.