dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

615 000 zł62 m² 9 887,46 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pok. | 62 m2 | Targówek | Metro Kondratowicza Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 znajdujące się na Warszawskim Targówsku przy ul. Malborskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

647 500 zł50 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* wyłącznie u nas* Szukasz wykończonego mieszkania przy Metrze Księcia Janusza? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> mieszkanie Erazma Ciołka, 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

343 000 zł27 m² 12 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 22 037 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Mokotowie Do wprowadzenia bez nakładów finansowych, po remoncie w 2022 Kamienica przedwojenna 1913 r , cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łochowska

Szmulowizna,Warszawa

400 000 zł33 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Pragi Północ. Lokalizacja: - 4 min pieszo do przystanku autobusowego Śnieżna. W 5 minut dojdziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż wyremontowane, przestronne i narożne mieszkanie w samym sercu Saskiej Kępy. Ekspozycja dwustronna. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1971 r. i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

598 000 zł28 m² 21 303,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki typu studio o powierzchni 28,07 m2 w prestiżowej lokalizacji, w sercu "starej Warszawy". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

5 950 420 zł313 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować państwu apartament z tarasem przy Alei Szucha, w najpiękniejszej części Śródmieścia. Standard Oferowana nieruchomość znajduje się na 6, czyli ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

443 000 zł42 m² 10 649 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do remontu przy ul. Broniewskiego. Atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum (autobusy i tramwaje 100m, metro Stare Bielany 1500m) cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 395,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,7 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wc oraz holu. Ogromnym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Wrzeciono,Warszawa

1 100 000 zł71 m² 15 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż świetne Mieszkanie 3 pokojowe na Wrzecionie przy metrze! Idealne dla rodziny! Gotowe do wprowadzenia. Sprzedajemy nasze atrakcyjne, jasne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament na Starym Żoliborzu. Standard Apartament znajduje się na 2 piętrze odrestaurowanego budynku z 1920 roku. Budynek wielorodzinny przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 200 000 zł93 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Polecamy jasne, wygodne, ciche 5 pokojowe na Mokotowie Metro Służew - 5 min piechotą Balkon 6 m Ekspozycja północno-południowa Mieszkanie usytuowane na Służewiu nad Dolinką przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

519 000 zł36 m² 14 497,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe do wprowadzenia, szczęśliwice, ochota Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania przy Parku Szczęśliwickim na Warszawskiej Ochocie. Lokalizacja: bardzo dobrze skomunikowana, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł55 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł37 m² 9 703,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 37.1 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Wileńskiej, dzielnica Praga-Północ. Satus mieszkania: pełna własność z księgą więczystą bez obciążeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na warszawskim Targówku. Nieruchomość charakteryzuje się świetnym układem, z trzema nieprzechodnimi pokojami, świetną lokalizacją, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

370 000 zł30 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

577 512 zł44 m² 13 158,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

529 000 zł39 m² 13 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w powojennej kamienicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy z końca lat 50. W najbliższej okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

900 000 zł62 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o pow. 62m2 na wysokim parterze w kamienicy z cegły z 1958r., Nowe Miasto, ul. Franciszkańska. Składa się z 3 oddzielnych pokoi (salonu i 2 sypialni), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

1 840 000 zł123 m² 14 959,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o pow.122,7m2, na III piętrze w budynku z lat siedemdziesiątych wybudowanym w technologii rama H, wypełnienie ścian cegłą. W bliskim sąsiedztwie Ogrodu Krasińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł70 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, jasne, narożne mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, przestronny taras (dodatkowe 15,74m2), dwie sypialnie w tym jedna z garderobą. Okna drewniane wychodzące na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ulicy Rembielińskiej 23 - Targówek Bródno. Mieszkanie: nieruchomość świeżo po remoncie (zakończony 25 stycznia 2023 roku), składająca się z: - hall - sypialnia - cała nowa, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

830 000 zł72 m² 11 500,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę 3-pokojowego rodzinnego, rozkładowego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja na Mokotowie, stegny z dobrą komunikacją miejską! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,97 m -4 piętro w 4-piętrowym bloku- warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie do zamieszkania. Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł52 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w budynku z lat 60' przy ul. Marszałkowskiej na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

6 000 zł73 m² 81,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3