dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: śródmieście / Centrum / Blisko Metro / 49 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kto: osoba Prywatna kontakt:   co: mieszkanie 51 m2, 2 pokoje, osobna widna kuchnia i łazienka gdzie: warszawa, ul. Grochowska, przy samym rondzie Wiatraczna od kiedy: od zaraz za ile: 2600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł69 m² 13 768,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz luksusowego apartamentu o ustawnym rozkładzie, bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych? Lubisz przestrzeń a jednocześnie chcesz spędzać miło czas a rodziną? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

647 000 zł50 m² 12 940 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal parku Górczewska. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł72 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe lub nieuciążliwe usługi np. biuro, kancelarie, butik w prestiżowej lokalizacji. Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Bemowo,Warszawa

5 900 zł68 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z dużym balkonem, w dobrej lokalizacji, z doskonałą komunikacją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie jest zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

897 000 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Żyj komfortowo! Zapoznaj się z naszą ofertą 3-pokojowego mieszkania na chronionym osiedlu, na Białołęce. Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonej Białołęce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem na drugim piętrze 2 piętrowego budynku apartamentowego w zamkniętym osiedlu w Wilanowie - Zawady. Luksusowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 63m2 na Ursynowie ul. Braci Wagów z dużym balkonem, częściowo umeblowane za 3400zł Mieszkanie położone na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

3 750 zł47 m² 79,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na zamkniętym osiedlu z wewnętrznym, zadbanym i zielonym patio. Położone na 1 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do szybkiej sprzedaży mieszkanie o pow. 91 m2 w wysokim budynku przy metrze Płocka. Budynek usytuowany jest w pobliżu skrzyżowania z ul. Wolską, doskonały dojazd do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

840 000 zł62 m² 13 481 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę dwustronnego, jasnego 3-pokojowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w dzielnicy Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

914 166 zł75 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycję przy ul. Sytej rozpoczęto w II kwartale 2021 roku. Obejmuje ona 5 budynków, w których łącznie znajdzie się 40 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Młynów / Kamienica / 38 m2 / Winda / Mieszkanie jest na pierwszym piętrze /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

555 000 zł48 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,10 m2 (w tym pomieszczenie gospodarcze piwnica) zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł33 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

*** Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta *** Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem *** Nieruchomość: na powierzchni blisko 33 m2 składa się pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 649 000 zł106 m² 24 997,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament, który nigdy nie był zamieszkały. Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul. Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wola ul. Złocienia | 700 m do metra Młynów 38 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon | duża piwnica 7m2 | po remoncie | dostępne od już Mieszkanie o powierzchni 38 m2, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Grunt uregulowany - można kupić na kredyt, odrębna własność. Metro Trocka 50m od budynku. Mieszkanie przy ulicy Aleksandra Gajkowicza idealne pod inwestycje lub do zamieszkania przez rodzinę poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

420 900 zł37 m² 11 351,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.08m2 znajdujące się na 2 piętrze w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, przy ul. Pużaka , w Starym Ursusie. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł52 m² 20 173,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta wstrzymana! Zapraszam na prezentację. Z przyjemnością polecam Państwu przytulne i ciche mieszkanie 2-u pokojowe (ok.52 m2) z balkonem obok Alei Róż, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cetysówny

Siekierki,Warszawa

1 560 000 zł89 m² 17 465,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy, funkcjonalny 4-pokojowy apartament na Wiślanym Mokotowie, urządzony przez architekta w stylu japandi. Gotowy do wprowadzenia się, jeszcze nie był zamieszkany. Apartament projektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesny elegancki apartament 2 pok. (48m2) 2018 r. tuż przy biznes parku Mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów. Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł59 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatem położone w kamienicy z windą w samym Centrum, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju zachwyci zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 po kapitalnym remoncie, w stanie idealnym, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Świetna lokalizacja - przystanki autobusowe 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartnicza

Bródno,Warszawa

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Bartniczej 6 na strzeżonym osiedlu z 2000 roku. Lokal mieści się na 3.piętrze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 700 000 zł90 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Oferowane mieszkanie znajduje się w miejscu pełnym uroku, pięknej zieleni , w sercu najpiękniejszej dzielnicy miasta- na Placu Inwalidów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż są to dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Doryckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

335 000 zł28 m² 11 964 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Bardzo dobre miejsce Woli. Przy Lasku na Kole. Blisko Park Moczydło, ch Wola Park, obok Hala sportowa i in. Do centrum tylko 5 km. Doskonała komunikacja. Obok tramwaje, autobusy; do stacji metra 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 450 zł47 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Hampton Home - na wynajem świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w kamienicy z lat 50 na Nowolipkach - przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peszteńska

Praga-Południe,Warszawa

3 850 zł60 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Peszteńskiej/saska Kępa. NIska zabudowa, spokojna okolica wśród zieleni. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

465 000 zł46 m² 10 126,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Świetne mieszkanie do własnej aranżacji. Ustawne 3 pokojowe mieszkanie (45,92 m2) na warszawskiej Sadybie. Mieszkanie (45,92 m2) rozkładowe, dwustronne znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Wiernej 24, 2 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie opow.54,6m2 na wysokim parterze, w IV-piętrowym budynku z cegły z 1955r., Śródmieście Muranów, ul. Niska. Ciche, jasne, wokół dużo zieleni. Budynek oraz klatka czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myszkowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

525 000 zł60 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w cichej, kameralnej okolicy a jednocześnie w świetnej lokalizacji Do Metra na piechotę i do pracy bez korków Odpowiednio duża przestrzeń dla rodziny A może .?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Żoliborzu przy al. Wojska Polskiego. Ustawny pokój dzienny z bardzo ładnym widokiem z okna, kuchnia ciemna, łazienka z wanną oraz mały przedpokój z szafą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, zlokalizowane przy ul. Fort Wola na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjna lokalizacja apartamentowca w samym sercu Ursynowa oraz położenie mieszkania tuż przy Metro Ursynów oraz przy przystanku autobusowym gwarantuje przyszłemu Najemcy idealną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

649 000 zł64 m² 10 220,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje na Bemowie, gotowe do zamieszkania, piwnica i loggia! Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 jest dobrze rozplanowane - duży salon z dużym balkonem, dwiema sypialniami, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł58 m² 18 926,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty: tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m w odnowionej kamienicy na Śródmieściu. Podstawowe informacje:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij