dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł33 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne i słoneczne 2 pokoje z dużym balkonem do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita: 33 m2. Czynsz: 350 zł. Mieszkanie jest widne przez cały dzień ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

360 000 zł18 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 18,3 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, w budynku z 1968 roku, przy ul. Racławickiej w dzielnicy Ochota. Rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodzącego Słońca

Mokotów,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok z wielkiej płyty, odnowiony, docieplony, po remoncie dachu, klatki schodowej, elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy, nowoczesny apartament na Bródnie przy ul. Kondratowicza Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnym (nowym) budynku na Bródnie przy ul. Kondratowicza (okolice szpitala brudnowskiego). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 800 zł44 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,55m położone na 13 piętrze. . Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z wejściem z przedpokoju, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł26 m² 112 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Siennej 89 w Warszawie. Dla singla lub pary. Przedwojenna kamienica znajduje się w drugiej linii zabudowy, na zamkniętym podwórzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne i jasne mieszkania położone w samym sercu warszawskich Bielan. Mieszkanie ma 48 m2, dwustronny rozkład, 3 oddzielne pokoje. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Spokojna okolica, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie Z ogrodem | wiślany mokotów | W pełni urządzone Prezentujemy Państwu niepowtarzalne i przestronne blisko 44-metrowe mieszkanie z ogrodem w zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł36 m² 23 889 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Plac Dąbrowskiego przy Ogrodzie Saskim! Jedno z najpiękniejszych miejsc Śródmieścia! Prezentujemy piękne mieszkanie 35,95m2. Usytuowane na 11 piętrze budynku 12 piętrowym z roku 1962. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

720 000 zł36 m² 20 224,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 piętro 1/10 z windą w budynku z 1968r, sady Żoliborskie. Mieszkanie zostało zmodernizowane w 2002 roku i odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Jest to całkowicie nowe mieszkanie, w którym znajdują się wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.06.2023. Mieszkanie o powierzchni ~ 43 m2 z komórką lokatorską (w cenie) w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

679 000 zł62 m² 10 965,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 030 000 zł55 m² 18 778,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty tel. Jasne, dwustronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,85 m2. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość umiejscowiona jest na 4 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Mozarta w fantastycznej lokalizacji na Mokotowie tuż obok Metra Służew. Mieszkanie Sprzedawana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przepiękne mieszkanie przy ul. Stefana Batorego, na Starym Mokotowie. Lokal jest przestronny i wyposażony, a także rewelacyjnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

633 000 zł38 m² 16 875,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie, o powierzchni użytkowej 37,51 m2 w budynku położonym w cichej i zielonej okolicy Solca (nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Nowolipki,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przytulne i świetnie zlokalizowane mieszkanie na Woli (nowolipki) przy al. Miłej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 26 m2, a składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

660 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się na Bemowie przy ulicy Świętochowskiego. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10.piętrowym bloku z 1980 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pavarottiego

Białołęka,Warszawa

378 000 zł36 m² 10 564,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Termin oddania kluczy 19 czerwca 2023. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 35,78m2 na parterze w inwestycji Miasteczko Greenwood na Białołęce. Cesja Deweloperska. Powierzchnia mieszkania 35,78 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

631 000 zł54 m² 11 691,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akces Nieruchomości oferuje do wynajmu: mieszkanie, 58m2, 2 pokoje, umeblowane, apartamentowiec, teren ogrodzony, plac zabaw, miasteczko Wilanów, warszawa. Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa nieruchomość Na powierzchnię lokalu 43 m2 składa się z: -przedpokój -kuchnia -słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

1 938 400 zł122 m² 15 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: tel. 5-pokojowy apartament o powierzchni 122,16 m2 z 2 ogródkami o łącznej powierzchni 62,85 m2 w budynku o wysokim standardzie w cichej okolicy przy Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

748 000 zł66 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do remontu lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zlokalizowane na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej 73c. To nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

972 600 zł46 m² 21 254,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem od strony zachodniej w budynku o wysokim standardzie w cichej okolicy przy Lesie Kabackim. Oraz pcc! (podatek od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

589 600 zł73 m² 8 076,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc, bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Tylko 12 min autobusem do stacji metra. Dojazdy komunikacją miejską (przystanek 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na czwartym piętrze budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

698 000 zł56 m² 12 576,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Białołęka - Żerań ul. Kowalczyka 1b Całkowicie nowe, po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w agd, gotowe do wprowadzenia od już! Mieszkanie 55,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty tel. Wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2. Przy Rondzie Wiatraczna. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

733 000 zł61 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Przeworskiej. Składa się z pokoju dziennego (25 m2) z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

828 000 zł36 m² 22 980,80 zł/m²

 

Piętro:14/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam apartament 1-pokojowy w inwestycji Towarowa Towers w wieży A. Apartament z ekspozycją - zachód. Sprzedaż poprzez Cesję Umowy Deweloperskiej. Apartament znajduje się na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 858 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania zabytkowa kamienica z lat 30tych XX w. położona na klimatycznej Starej Ochocie na tyłach Placu Narutowicza. Mieszkanie o powierzchni 39.24m2 mieści się na parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*English below* / *український нижній* Na wynajem mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Wileńskiej 14b, w pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów Północny,Warszawa

777 000 zł69 m² 11 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentuję rozkładowe 69 m2 mieszkanie na Ursynowie! Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na ul. Dembowskiego. To świetna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie dostępność komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

632 000 zł55 m² 11 488,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 384,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 1993 roku na Gocławiu. Mieszkanie jest rozkładowe wejście do każdego pomieszczenia jest.